הודעות לשחקנים

almog2292

New member
לחבר'ס???..

היי ממצב כולם? משהו יודע בן כמה גור מורד????. ומה תאריך הלידה שלוווו??????? ואיפה הוא גרר הכי חשובב?.....!!!!!!!!!!..... תודה אלמוג.

s0ng

New member
לאדם רועי וספיר!!!!!!

רק רציתי להגיד לכם שאתם הכי חמודים בעולםםם ומי שקורא לכם סנובים או מתנשאים או מתלהבים סתם ק-נ-א-י ולא יעזור!!! את יפים ושחקנים מעולים וזה לא משנה בכלל מה אחרים חושבים שלא יורידו לכם אפילו לרגע את החשק להיכנס לפורום! אתם פשוט מקסימים ויש בכם תכונות מ-ה-מ-מ-ו-ת ספירי יש לך שםם=>עוד יעשה שלום בעולם כפרה עלייךךךך....רועי=>כוסון אתה פשוט כ-ו-ס-ו-ן אדם=>חיים שלי אין עלייך מושלם ! רק שתדעו שאני חולה עליכם ואפילו שעוד לא עניתם לי אני מחכה .... אוהבת מאד מאד מאד ! Song->שירושששששש חולה עלייכם !

nomi12

New member
לכל השחקנים!!!

היי ממצב?!!! אני חדשה בפורום.... ואני על המשתמש של אמא שלי...חחח אז קוראים לי אוסנת ואני מחיפה... תראו.... אני פשוט מתה על כולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!! אין אין, כל אחד פה נותן תהופעה של החיים שלו בסדרה אתם/ן פשוט פגזים... אדם הירש..... אין אתה כוסון שחבל"ז ואלמה בן זאב את גדולה אני מתה עלייך.... והדמות שאת משחקת כובשת אותי! יונתן... איזה מתוק אתה... אתה ממש חמוד ואתה משחק גאון פשוט פצצה!! יונתן שיינברג ווואוווווווווווווווווווווו אני מתה עליייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך יואוווווווווווו את מה קורע אותי עם אלחנן....... אתם פשוט "צמד חמד"... ספיר דרמון את ממש מתוקה וחמודה !!!!!!!!! תמשיכי להיות מדהימה... ( רגע רגע... אל תחשבו שאני חנפנית או משהו.... אני פשוט אומרת אמת!!! מה לא?!!!) גור מורד.. החמוד מתאים לך להיות כתב ממש אתה! שרון דטנר- את ממש חמודה... ושתדעי שאני לא מבינה איך נתנו לך תפקיד של מכוערת....וחננה כי את לא נראת לי כזאת ....חחח ואחרון חביב רועי ויינברג אתה גם ממש חמוד.......!! אני חייבת תגובה מהשחקנים!!! באהבה ענקית, אסנתתתתתתתתתתתתתתתת!

היי אלמוג!

אני בן 15 (ושישה ימים!) ונולדתי ב13.12.1989 בשעה חמש (ואחרי חמש עשרה שנה מאותו רגע שודר פרק של ראש גדול!)

nomi12

New member
וואו.. פליז תגיבו!!

אני יודעת שאתם חושבים שאני נודניקית... ואתם סה"כ בני אדם ואתם מפוצצים בהודעות ופניות.. אבל פליזוש

Refael30

New member
יש התחממות קטנה עם מצרים .

ומגעים ראשוניים עם סוריה ..

ק ו ז י

New member
לספירוש שלי...:)

ספיר אני אוהב אותך מת אליך גם במציאות וגם בסידרה אז עם את הפ וקוראת את מה שאני כתבתי תשלחי לי הודעה לא אי סי קיו 288092649 אוהב אותך ...

ספיר משעמם כאן בפורום בלי החדשות

משעמם כאן בלי החדשות שאת מגישה, אנשים כאן מחכים לחדשות שלך ו"אלייך יונית" "יונית אני כבר בא" (מוכר לך מאיפשהו) עיקרי החדשות מועברים לספיר דרמון, הכתבת בפועל של פורום ראש גדול חחחחחחחח

והרי החדשות...

היום.. לאחר יומיים של קור בלתי נסבל, ירד גשם! אני מצפים בקוצר רוח לעלייתו המשמעותית של מפלס הכינרת.. ושל האקוויפרים המפוזרים הארץ.. עוד ידיעה מסעירה.. היום כתבנו בשטחים יונתן פוקס ביקר בבית ספרו בפרויקט חדש שבו הכשירו את התלמידים בעזרה ראשונה.. תלמידי בית הספר הפסידו 6 שעות לימוד על מנת לעבור קורס מד"א.. עכשיו.. הוא מחפש אנשים מחוסרי הכרה בשביל לשאול אותם האם באמת תלמידי בית הספר יוכלו להצילם..( מה שהוא לא מבין.. זה שאנשים מחוסרי הכרה לא ממש יכולים לשתף איתו פעולה בשאלותיו... אך הוא לא מוותר... אחח. מה יהיה יונתן?. מה יהיה?..) עוד עדכונים יינתנו בהמשך.. בחזרה אליך איתן!

Yonatan F

New member
חחחח

למה את עושה את זה לעצמץ ספיר? את יודעת שזה לא יגמר טוב מחר.... חחחח

Refael30

New member
ז"א שאני גדול ממך !!!!

חחחחחחחחחחחחחחח!!!!! 17.10.1989!!! מה זה הרוב נולדו כאן ב 1989 ? קרו דברים מדהימים כשנולדנו .

InFecTeD LOVER

New member
ז"א שאני יותר גדולה ממך!!!

ושאתה מאזניים!!!! 12.10.89 מה קרה ב-89????? אני יודעת שגילו את אמריקה בתאריך שלי...[1492]

למעלה