הודעות לשחקנים

Refael30

New member
אוקיי גור קדימה!

תסביר לנו מי השתתף בחילוץ מטוס בואינג 707 של חברת התעופה הבלגית "סבנה" בשנת 1972 ? הוא נחטף מבריסל לנמל התעופה בלוד . פוליטיקאים,השתתפו במבצע . רמז :שר האוצר הנוכחי .

dies

New member
אני יותר גדולה ממך...אתה מודע לזה!?

בשלושה חודשים בדיוק!!! אני נולדתי ב13.09.1989 שעה אני לא יודעת...אני רק יודעת שזה היה גם י"ג באלול...איזה נחמד זה י"ג=13...חחח

תומקה

New member
ואני גדולה ממך בחודשיים פחות 3 ימים

16/7/1989 ו...היי! גם אני נולדתי בי"ג....(בתמוז)!

dies

New member
לצערי...

ט'...נתקעתי עם ילדים מעפנים=פאקצות וערסים אחד אחד שיכבה מעפה בצפר מעפן מנהלת מעפנה..כאילו...אם הייתי בי' אז המפלצת הנאצית שעונה לשמות "המנהלת" ו"אביבה" כי רק השנה היא הגיעה...

dies

New member
מאודדד אכזרי...

ו...אני לומדת בכלא בן צבי בפ"ת...וזה אכן כלא...אסור לנו לבוא עם צמידים עגילים ושרשראות לבצפר!!!

dies

New member
אכן כן...

והבצפר הדביל שלנו החליט שהשנה הכנסים הם רק לפשצים ולא למשצים...אנחנו קורעים תתחת בשביל בצפר ולפשצים נותנים את כל הדברים הטובים!!! זה כזה לא פייר!!!! אוף...יכלתי לראות בחנוכה את החבר העתידי שלי(יש לי שם כמה) אבל לאאא עכשיו עד פסח אין לי אפילו סיכוי לראות אותו!!!!!!!!!!!! אוף...לא ראיתי אותו כבר חמישה וחצי חודשים!!! לא...בעצם זה כבר חצי שנה!!! זה ממש מוגזם!!!...

dies

New member
וואלה!? ב12.12?!...

מאגנוב!!! זה התאריך של בן דוד שלי..חח...ויום לפני חברה שלי ויום אחרי אח שלי..חח...

dies

New member
אופס..חחח

סורי אני טיפלה לא מרוכזת מכוון שההורים שלי הגיעו(וזה לא דבר טוב!) ולא אי לא ילדה מוכה או משו כזה פשוט אמא שלי החליטה שהיא צכה לבדוק אם הכנתי שיעורים ולא ואיך הכנתי אותם(לא שהיא יודעת משו בביולוגיה או פיזיקה או אנגלית או משו כזה)

dies

New member
כן אבל...

יש צדק בטעות..חח..אני כבר חמישה ימים לא יצאתי מהמיטה בגלל כאב ראש!!! את קולטת?!

למעלה