הודעת פתיחה

דיטי

New member
תתחדשו, מספר פורום קשה

כן, אני מודעת לאופציית המועדפים. אני לא בקטע, אנסה לזכור. עכשיו, כשיש מקום רשמי להמלצות על בלוגים בלי שזה ייחשב לאוף טופיק, אני תוהה אם לבטל את האופציה בפורום מומלצים. בצלאלפ, עלה והצלח!
.

בהצלחה לפורום בכלל ולבצלאל בפרט

בהצלחה בצלאל בתפקיד החדש
תודה על ההבחנה בין הפורום הזה לפורום הטכני

מזל טוב בצלאל, ובהצלחה בתפקיד החדש

בקשה קטנה דאג לגיל המבוגר והגדל את הפונטים במסרים. בטוחה שרבים יברכו אתי

TaxiMedia

New member
בהצלחה

נכנסת לנעליים גדולות וממה ששמעתי מהנעליים עצמן זו לא בעיה גדולה בשבילך. שוב, המון הצלחה.

TaxiMedia

New member
כן, יצא לי בלאגן

מההתלהבות לברך אותך ואי העריכה. התכוונתי לומר: נכנסת לנעליים הגדולות שהותירה נעמה. קרי, החלפת אותה בתפקיד. ומשיחה ביני לבינה הבנתי שבחור רציני עומד לקבל את המינוי במקומה וכשראיתי כאן את הפורום שפתחת (אחלה הברקה) התלהבתי לברך אותך ולפרגן לך ששמעתי עליך מספר מילים טובות ויצא לי כל הבלאגן שראית כאן. שורה תחתונה בצלאל, ב ה צ ל ח ה!

ny22

New member
מנהל
מזל טוב!

אשתדל להיות כמה שיותר פעיל!!!

3 פורומי בלוגים

1. פורום הבלוגיה - תמיכה טכנית - שעוסק אך ורק בתמיכה טכנית בבלוגים של תפוז. 2. פורום בלוגים - דיונים על בלוגים מכל מערכות הבלוגים ללא שוני. 3. פורום הבלוגיה (הנוכחי) - עוסק בהמלצות בבלוגיה, הצעות וטענות בנוגע לממשק כאן וכו' עכשיו הכל מובן?

mary lou

New member
פשוט

הגורם האידיאולוגי. מאבק בין השקפת העולם הקומוניסטית (לפיה נבנה המשטר בבריה"מ שהפך לדיקטטורה טוטליטרית) ובין השקפת העולם הדמוקרטית ליברלית (לפיה נבנה המשטר בארה"ב). - הגורם הפוליטי התנגשות בין שתי שיטות פוליטיות שונות וחשש של כל צד כי הצד השני מאיים על קיומו בכך שהוא רוצה שכל העולם יהי בצלמו. - גורם כלכלי: משק סוציאליסטי-קומוניסטי מול תפיסה של יוזמה חופשית. - הסובייטיזציה של ארצות מזרח אירופה: בריה"מ ראתה בזה הגנה. ארה"ב ראתה בזה תוקפנות, מגמות התפשטות,שיבוש החלטות ועידת יאלטה, וסיכון להמשך - חשדנות הדדית שהתחזקה במלחמת העולם השניה (הסכם מולוטוב-ריבנטרופּ, שאלת פתיחת החזית השניה, ועידת יאלטה). חוסר אמון בין צ'רצ'יל לסטאלין ובין טרומן לסטאלין. - פחד הדדי. תחושה של חוסר איזון במישור הצבאי: לארה"ב היה נשק אטומי, מצד שני הצבא האדום, בעל כוחות יבשה גדולים, נמצא במזרח אירופה, והיה חשש שיתקדם מערבה. ואני בכלל עליתי על המזימה שלך, אתה לא הבנת את מהות שלושת הפורמים ואת ההבדל ביניהם אז אתה פשוט גורם לנו להציף אותם ב
. לא עוד!

למעלה