הולה אמיגוס!

../images/Emo41.gif הולה אמיגוס!

השם 'סטפני' מעלה בכם ריר (או לחילופין דחפים רצחניים)? חשים גלי נוסטלגיה לעידן התמימות כשאתם שומעים את השם 'ריצארד האש'? עשיתם לא מעט לילות לבנים בשיפור מיומנות הדלקת האש שלכם, Just in case? כנראה שגם אתם מכורים להישרדות! בדיוק בזמן לקראת העונה ה-14 של סדרת הריאלטי המקורית (והטובה ביותר, יש לציין) נפתח לו בשעה טובה פורום 'הישרדות'. כל הדיונים, כל הניתוחים וכל הרכילויות – כל שבוע, מיד לאחר הפרק השבועי. אז בואו והצטרפו אלינו על האי פיג'י לחצי שנה שלא תשכחו במהרה. שימו
- חוק אחד חשוב לפני שנתחיל: סימון ספוילרים. כל הודעה הכוללת פרטים על פרקים שטרם שודרו בארץ חייבת להיות מסומנת ב
. הודעות שלא יסומנו יימחקו ללא אזהרה.
את שאר כללי הפורום תוכלו לקרוא בתקנון שלנו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=1761&a=83478&c=8296&sc=0&ssc=0 אז... Survivors ready? Go!

אתי 13

New member
חדשה..../images/Emo13.gif..והראשונה!

היי, קוראים לי אתי אנ בת 16 מחיפה. התחלתי לראות השרדות מעונה שעברה. שאלה: עד איזה פרק הגיעו באמריקה? (מתכוונת לעונה החדשה,פיג'י..) תודה..

ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

בארה"ב שודר ביום חמישי האחרון פרק 11 - Blackmail or Betrayal. אצלנו בארץ יתחיל כבר ביום קרוב שידור העונה ה-14.

ברוכים הבאים!

סטף סוף, גם לתכנית הריאליטי שעשתה בית ספר לכל הבאות אחריה- יש פורום. אנחנו מקווים שתשתתפו, תדונו, תישארו וכמובן -תהנו...

drnaji

New member
שמח שהחזירו את הפורום הזה!

אני רואה את הישרדות מאז העונה הראשונה,והפעם בפעם הראשונה החלטתי שאני רואה את הישרדות בקצב של ארה"ב רק כדי שלא יספלרו לי מי זכה (כמו שקרה לי בעונה ה13!). בכל אופן,שמח שהחזירו את הפורום ומקווה שהפורום יחזיק מעמד!

Angelus

New member
או, סוף סוף.. ../images/Emo47.gif

כבר נמאס להדחק בכל מיני פורומים אחרים בשביל לדבר על סדרת הריאלטי הכי איכותית בטלוויזיה. אם כבר הגענו לפורום, אתחיל בשאלה - יש לי ולחברים שלי הסכם שאנחנו לא מורידים שום פרק של הישרדות באינטרנט, רואים הכל בטלוויזיה. אז מתי, בשם האלוהים, העונה החדשה מגיעה ליס? כי כבר עבר יותר מדי זמן. בהצלחה עם הפורום, ודיר באלק תפוז סוגר אותו.

Lord VoIdemort

New member
אני מניח שהעונה החדשה

תתחיל כשהעונה הנוכחית של המירוץ למליון תסתיים. והם לא ייסגרו אותו, או שאתם תקראו בעיתון על מספר אנשים במערכת תפוז שמתו מחניקה של בנדנת הישרדות

אתי 13

New member
העונה החדשה מתחילה ביום רביעי הקרוב 2.5

אחלה עונה יש לציין!

Fairywitch

New member
אני מורידה, אבל מוחקת לאחר הצפייה-

ומבחינה חוקית זה כאילו הקלטתי לעצמי כדי לצפות- כלומר מותר

גם לנו יש הסכם כזה ../images/Emo6.gif

(או לפחות סוג של. דיר באלאק אם אני אגלה שהנץ מוריד בסתר
) והתכנית עולה מחר ב-Yes Stars 2. חגיגוס!

Volldemort

New member
הו!!!!!

טוב, יש כבר קומונה להישרדות, אבל למה שלא נצטרף גם לפה
אני רון, בן 14, מכור להישרדות. מזל"ט על הפורום ובהצלחה!

LindZiv Cohan

New member
היי אני הייתי בעד סטף!../images/Emo3.gif

מזלטוב על הפורום! הגיע הזמן באמת...

Fairywitch

New member
הגיע הזמן../images/Emo70.gif../images/Emo88.gifמצטרפת../images/Emo24.gif

אני חנה, מכורה ל"הישרדות" (אוהבים אותך, חנה), עוד מאז שעונה 1 שודרה בערוץ 2 בשנות ה-90... מבחינתי כל הראליטי התחיל שם
אני בתחילת הצפייה בעונה 13. מה כבר שודר בארץ? עונה 14 כבר משודרת בארץ? הפייבוריטים שלי מכל הזמנים: קולין (עונה 1), קימי הצמחונית, סטפני לגרוסה
ורופרט
ויש עוד כמה, אבל אלה המובילים

Welcome!

את בפיגור... עונה 13 שודרה בארץ לפני מספר חודשים (לפני שהתחיל המירוץ למיליון). עונה 14 מתחילה מחר ב-YES 2.

למעלה