הופעות של מטרופולין.

מילי17

New member
../images/Emo41.gif הופעות של מטרופולין. ../images/Emo99.gif

נממ, נו צריך לפתוח הודעות חשובות מדי פעם. 17/11 במתחם איקאה, ההופעה פתוחה לקהל הרחב. 18/11 מטרופולין מתארחים אצל אפרת גוש (הופעה אחרונה בסיבוב ואפרת נכנסת להקלטות לדיסק חדש), בארבי ת"א. 1/12 הופעה בכיכר רבין 2/12 הופעה בבארבי, כפר סבא. 5/12 מטרופולין מחממים את מרקורי רב שמגיע לישראל. 30/12 הופעה בבארבי ת"א. 14/1 הופעה בזאפה, ת"א. מישהו מתכוון להגיע למשהו

RTur

New member
זה ממש חוצפה!

אפרת עדיין לא הופיעה בבאר שבע.. היא הבריזה פעמיים כבר.. וזה ממש לא יפה שהיא לא חוזרת כדי לעשות פה באמת הופעה.. ועכשיו זאת ההופעה האחרונה לפני הדיסק הבא? חוצפנה! אני אישית התאכזבתי..

nemetz

New member
למה הם אף פעם לא מופיעים בירושלים?!

הם הופיעו פעם אחת ב"מעבדה" ומאז- כלום. זה ממש מתסכל.

feel so low

New member
מה מטרופולין קשורים..

זה לא שדנה מופיעה שם.. שזה גם די מעצבן..

RTur

New member
לא נכון..

לפני שבועיים הייתה הופעה של מטרופולין באוניברסיטה בבאר שבע ודנה הופיעה.. אפרת היא זו שנוטה להבריז כל הזמן ולא דנה..

omerikooo

New member
דנה לא הופיעה בב"ש.

ממ...אפרת מופיעה כל הזמן. נוכחות מלאה יש לה.

רוני אלטר../images/Emo13.gif לא דנה ברגר.

בהופעות האחרונות מחלטיפה רוני אלטר את אמילי קרפל (שכאמור התפנתה להתעסק במוזיקה משלה)
יומקסים.

feel so low

New member
אני לא חושב שאפרת החמיצה אפילו

הופעה אחת היא מופיעה כל הזמן רוני אלטר ודנה לא מופיעות..

Ma E

New member
אני אגיע../images/Emo13.gif

דרך אגב אני מאי ואני חדשה
אבל לא באהבה לדנה.. חעחע אמממ אם אני כבר פה.. דנה לא תופיע גם לא בהופעה האחרונה של מטרופולין? אני רוצה לראות הופעה שלהם גם איתה
[ולא, ניצנים לא נחשב]

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אני רותם... ואמ..לא חושבת שדנה עוד תופיע עם מטרופולין (חוץ מהופעות גדולות כאלו..) מקווה שתהני פה...
ומילי, היא התכוונה שהאהבה שלה אל דנה לא חדשה, לא שהיא לא אוהבת את דנה...חחח שמנה אחת

למעלה