החגיגה התחילה-פרולוג טור 2004

אוקי, אנחנו מרבים לדבר על טקטיקה

של ארמסטרונג, בלי שידוע לנו כלום בעצם. לדעתי תהיה תמונה הרבה יותר ברורה אחרי הנג"ש הקבוצתי, (הנפילה של מאיו, ושאר האנשים עם קבוצות חלשות יותר?) בואו כולנו ניתן לספרינטרים להיאבק עכשיו, ונראה את פטאקי וצ'יפו, ואחרי שתיגמר הסאגה הזאת, נחזור לדבר על טקטיקה של ארמסטרונג כשנגיע לפירנאים

אולריך

לדעתי הנעלם הגדול ביותר בכל הטור הזה הוא אולריך. יאן "סקיני" אולריך, נראה היום רזה מתמיד ובכושר שיא. ניכר היה שהוא לא נתן את הכל היום וכי הוא למד מטעויות העבר (ראה הנפילה בנג"ש האחרון ב-2003). לדעתי השאלה העיקרית היא כיצד יאן יתמודד בהרים, מפני שככל הנראה, בכושר שיא אין לו מתחרים בנגד השעון (נגד שעון אמיתי ולא איזה ספרינט של 6 ק"מ..). יכולת בינונית היום של אולריך,הראס,מאיו והמילטון לא מייצגת, המבחן האמיתי יהיה בהרים שם יפתחו הפערים הגדולים. רן

timon1

New member
אני אמנם לא אסטרטג מזהיר

מצד שני אני גם לא אולריך, לא היה ניכר על פניו מאמץ גדול מדי ויש לי הרגשה שהוא מבשל משהו לטור הזה ולא נראה לי שזה שניצל...

לפי דעתי לאנס לא ילבש את הצהובה...

עד ההרים. יכול להיות שבפאבה יריצו את הינקפי (הוא מת על הפאבה) כדי שינצח ויקח את הצהובה עד ההרים (יום אח"כ יש נג"ש קבוצתי). ביום הראשון בהרים אנחנו נראה את אבא יו-יו.

Mont Ventoux

New member
בפרולוג

לדעתי ארמסטרונג (+ברוניל) דווקא השיג את מה שרצה. 1. הטקטיקה: כל שנייה קובעת. ל-ל.א. אין את הכוחות הפיזיים שיש לאולריך ולכן הוא צריך לצבור בקטנות. 2. הדירוג הקבוצתי: חשוב עבור סדר ההזנקות בקטע 4. לכן כל קבוצה עם אספירציות לדירוג הקבוצתי ניסתה לרכב חזק היום. אז מה עם טי-מוביל? (האם צאבל יזכה בבונוסים?? או אולי תוכניות לקטע 3??)

natyh

New member
וזה בדיוק מה שכתבנו לך קודם

ואפשר להירגע זה עוד לא מספיק . לאנס הוכיח השנה במירוץ קטעים במורסיה יכולת דומה בפרולוג , אך להרים לא הגיע . לא בטוח שיהיה בכושר שיא בהרים , בכל מקרה כרגיל הוא עשה את הדבר הנכון והוכיח את יכולתו המנטלית האדירה !!! יאן העצלן יכל לו היה מתאמץ כמו בטור של שוויץ לקחת בהליכהאת הפרולוג אבל כנראה שמנטלית חסר לו איזה ביארן ריס על הראש . קנסלרה הפתיע את כולם אבל איבן גוטירז נמצא בכושר מצוין וכדאי לספור אותו . נתי

רותם 1717

New member
קאנסלארה - לא כל כך הפתעה

ניצח השנה בפרולוג של הג'ירו. לאנס נראה מעולה לעומת אולריך שלא מרשים. אם אני לא טועה, 15 שניות זה הפער הגדול ביותר בין ארמסטרונג לאולריך בפרולוגים ב-5 השנים האחרונות כשרק שנה שעברה אולריך היה מהיר ב-3 שניות מארמסטרונג, מה גם שהפרולוגים הולכים ומתקצרים משנה לשנה. סימוני והראס איכזבו מאוד, ולכו תדעו, פער כזה של 30 שניות עשוי להיות מאוד משמעותי. הופתעתי לראות כל הרבה ספרדים בין 20 הראשונים (גוטיירז, פריירו, ויסיוסו, סאסטרה).

../images/Emo6.gifכולה שבע דקות מתוך 90 שעות

מה החיפזון להסיק מסקנות? אולריך רכב היום כאילו הוא מלווה את איציק לכולבו. איזי כזה כדי לא לדרוס איזה חתול בחצר המשק. ארמסטרונג עשה מה שהיה צפוי שיעדה. השקיע את כל מה שהיה לו כדי לבנות את מאזן האימה שהחל להתפרק בטור הקודם. בקשר לקאנסלרה.... אלוף עולם לנוער בנג"ש 1999 סגן אלוף עולם בנג"ש באליפות העולם (עד גיל 23) בשנת 2000 אלוף שווית בנג"ש פעמיים (לאחרונה לפני שבוע) מומחה בפרולוגים של מרוצי קטעים. אומנם לא ניצח בפרולוג של הגי'רו מעולם. אבל כלל לא מפתיע. בעיקר למי שמתכתב במסנג'ר....נכון בועז

הינקאפי מקום 8.

הספרינטר הראשי של יו אס פוסטאל 12 שניות פיגור, כלומר 10 שניות פיגור אחרי ארמסטרונג. לא הרבה, אבל! זה יותר מהר מהיריבים של ארמסטרונג. לדעתי זה רוכב גדול שיש לו מרכיב לא פחות חשוב בנצחונות של לאנס לאורך השנים. (מזכיר לי איך שנה שעברה מנואל בלטראן הקדים את לאנס בשניה, ולבש את החולצה הצהובה מספר ימים לאחר הפרולוג).

ספרינטר של יו אס פוסטאל ../images/Emo6.gif

כלומר, הבן אדם שמבין כל הקבוצה, נחשב להכי ספרינטר שם. הוא זה שהמשתתף ברוב המירוצים של יום אחד כדי לנצח אותם

ido mazor

New member
הינקפי ספרינטר? ובלטרן ממש לא בצהוב

הינקאפי הוא לא ספרינטר, הספרינטר של פוסטל הוא מקס ואן הסוויק והם לא מביאים אותו לטור כי המטרה היחידה של הקבוצה היא ניצחון של לאנס ולא ניצחונות בקטעים בודדים. כמו כן, הרוכב מפוסטל שהגיע לפני לאנס בפרולוג שנה שעברה ואחרי הנג"ש הקבוצתי לבש את החולצה הצהובה הוא הקולומביאני ויקטור הוגו פנה, שהשנה לא נבחר להשתתף בטור. פנה, ולא בלטרן. למעשה בלטרן הוא כבר שנה שנייה ברציפות רוכב הפרולוג הגרוע ביותר בקבוצתו - מקום 167 בפיגור 49 שניות השנה, מקום 175 בפיגור 44 שניות לפני שנה. לא נורא, "טריקי" בלטרן מרוויח את לחמו בהרים של הטור ולא בנג"ש.

וואו נכון, בילבול שלי..

משום מה נכנס לי בלטראן לראש.. השנה יש את הפאבה, יש מצב שנראה את הינקאפי פורץ בשלב הזה? פשוט נזכרתי באיזה מרוץ פארי רוביי שהיה בו דיול בין הינקאפי לאריק דקר. (או איזה ראבובובאנקי אחר) מלפני כמה שנים

לא סביר שהינקאפי יבצע מהלך אישי

לא בפאבה ולא באף מקום. המטרה שלו ושל איקימוב היא לשמור על ארמסטרונג במישורים והמסלולים המתגלגלים וגם בשלב ראשון של כל עלייה. המיקום הטוב ביותר של הינקאפי בפריס רובא היה שסיים רביעי בשנת 2001. קרעו אותו ואת שאר רוכבי הדבוקה רוכבי פארם פריטס. קנאבן ניצח ומוסיאו היה שני ווינשטין היה שלישי. כולם מפארם פריטס. הינקאפי היה רביעי. ווילפריד פטרס (גם פארם פריטס) היה חמישי. לא מצאתי מאבק של הינקאפי עם רוכב ראבובנק בפאבה.

../images/Emo65.gif../images/Emo47.gifחגיגה של ממש../images/Emo66.gif

שלא יהיה לכם ספק
, כולם טובים, כולם חזקים, כולם מרשימים, אבל
מלך יש רק אחד! THAT'S MY BOY GO LANCE, GO

timon1

New member
תותי, לא רוצה לבאס לך ת'תחת

אבל תסתכלי על הקבוצה שבחרתי למשחק הפנטזיה, אני לא סגור על הסדר של השישיה אבל דבר אחד אני יודע, לאנס לא מופיע שם... אבל אל תדאגי, גם 5 זה מכובד

תותי עזבי אותם מה הם מבינים...

אחרי הקטע הרים הראשון, שריל, לוק, התאומות יצעקו ביחד "אבא יו-יו". ולאנס ילבש פעם נוספת צהוב!!!!

wheel

New member
צר לי לאכזב גם כן

אבל זאת השנה של הגרמני... הוא רזה מתמיד, נחוש בעצמו, ויודע בדיוק איך הוא משיג את המטרה. אז בקרוב אולריך בצהוב!

ilan ulman

New member
איך אחרי שלב אחד כולם כבר יודעים...

מי הולך לנצח.... הדבר היחידי שאני מוכן להמר עליו הוא שאולריך ישאר אותו האולריך, רזה או רזה פחות הטעות המנטלית בוא תבוא.... לאנס שהויכוח שלי אם יאיר בן עמי בקשר ליכולתו לפני שנה (היה בכושר או לא היה בכושר הטוב של חייו) יוכיח שלפני שנה הוא היה בכושר המנטלי הטוב ביותר שלו בהיסטוריה, ופחות בכושר פיזית, הגיע השנה ונראה כחזק יותר... ואם ככה אז כנראה שנראה את הטורו דה טקסס עושה הקפה שישית ומפיל את שער הניצחון.... אבל הנבואה ניתנה לשוטים.

למעלה