היום הפרק הראשון

limors2

Active member
חוויות מהפרק הראשון?../images/Emo58.gif

אני לא בטוחה מה אני חושבת. לא אהבתי שהפכו את הדלידים להרבה יותר מפלצתיים ממה שהם היו בספר. הם כן מתעללים, אבל לא ברמה של "רדו לנו מהשביל וקומו לנו מהשולחן או שתחטפו מכות". גם השלטים האלה נגד האליפים בכל מקום קצת הורסים- עם הפגנה כזאת של שנאה איך חנה אמורה לחשוב שהכל בסדר שם? היא לא אישה טיפשה. ולמה הפכו את רוני לבן של ראש הממשלה. מיותר. ואילנה קצת חננה
וניצה פרחה
ופיני! פיני ממש חננה! הוא בכלל לא נראה כמו מישהו שיהפוך למדריך אהוב. אבל אהבתי את דוידי! הוא נאמן לדמות הספרותית שלו, בנתיים. גם חנה. נחכה ונראה איך זה יתפתח.

מסכימה לגמרי../images/Emo58.gif

שנאתי את מה שעשו לניצה ! ניצה היא לא פקצה היא אמורה להיות בחורה ממש ממש חמודה. ואלינה מההת ! זה כבר טוב :p רוני הבן של ראש הממשלה ? WTF!!! הכי לא קשור בארץ! דווידי גאוני גאוני גאוני!!!!! חנה היא גם ליהוק גאוני ממש אהבתי . אבל פיני לא עושה לי את זה .. טוב נצטרך לחכות ולראות מה יהיה עם זה . גם אני לא אוהבת איך שעשו את הדלידים ,הם כאילו רעים מידי. וזה לא כזה קשור .. בקיצור ההתחלה מוזרה נקווה שלא יהיה מוזר מידי

svety

New member
../images/Emo41.gifהיום הפרק הראשון../images/Emo41.gif

מתרגשים? כי אני כן... זה המקום לכתוב את כל מה שאתם חושבים על הפרק

../images/Emo58.gifOMGGGGG

את לא רצינית, בן של ראש הממשלה?!!?!?? הורג אותי שיש להם פלאפונים. דוידי באמת בסדר. אבל ניצה?! מה עובר עליהם?

למעלה