היום פרק!

svety

New member
../images/Emo41.gifהיום פרק!../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif

לפי הפרומואים - הפרק יתמקד באלכס, איזה כיף
נכון להרגע הוא הפייבוריט שלי! גם שלכם? אני משערת שהיום נדע גם מי חוזר - תשרשרו לכאן את הניחושים שלכם... אני אישית חושבת שהם יפרידו בין הזוגות ויחזירו את חופית וסטייסי מהיפות, ואת זורנזון/ברברבאום מהחנונים.

יש פרק שלא מתמקדים באלכס?

סליחה כן... אבל כ-ל הפרומואים היו על אלכס... הוא חמוד אני לא אומרת שלא. וליטל מדהימה... אבל זה דיי מוריד ממנו כל זה שמעלים אותו ביחס לשאר המתמודדים. יותר נכון ממאיס. מאוד. הוא לא החנון היחיד שם. אפילו בפרק שלא אמור להיות קשור אליו כל כך... (זה מי חוזר מהזוגות לא?) מדגישים אותו בפרומואים... בכל מקרה אם אני מסתכלת מי עשה את השינוי הגדול ביותר... אלה אור ונלה. וממש לא בגלל הרומן שלהם. נלה ביחס לבנות דיי חכמה ואור עבר גם תהליך גדול...

svety

New member
אני לא מסכימה בקטע של השינוי

אלכס וליטל עברו את השינוי הכי גדול...

elcool

New member
4 סצנות של אלכס וקפה...

ליטל עושה לאלכס קפה. אלכס כמעט עושה לליטל קפה. סהר עושה לאלכס קפה. חופית עושה לאלכס קפה. וואו.

xslf

New member
ניחוש שלי:

הם היו צריכים למלא את הלקט ב"סיפור" כלשהו, אחרת זה לא טלויזיה. הקפה כנראה היה עוגן נוח לעורכים/הפקה. מי יודע, אולי זה אפילו הצחיק אותם. אגב, יש אתר מעניין שמדבר קצת על השיקולים של ההפקה בתוכניות ריאלטי: http://www.videojug.com/expertanswe...hows/how-is-reality-manipulated-on-reality-tv (יש בצד קישורים לעוד קטעי וידאו בנושא)

xslf

New member
מסקרן אותי אם משתתפי התוכנית שכותבים כאן

יוכלו להרחיב קצת, אבל אני מניחה שהחוזה שלהם אוסר על פירוט בתחום הזה.

אלכס חמוד ומצחיק.

אולם הוא כבר יצא לי אישית מכל החורים. לרבות מהחורים הפחות סקסיים
. יאללה תהיה חננה ותתקמבק בפרק הבא, ותביא את רוברט איתך. כמה אפשר לראות את אותם החנונים ואת אותן היפות בלי שייצא עשן פטרייתי מהאוזניים
? וזה במקביל להתרחשויות ההיסטוריות ( וההיסטריות) בבית ה
הכחול, לא חראם? רוצים חנונים טריים שטרם נסחטו, חנונים עם מיץ
! אם לא מחזירים את החנונים שהודחו לפני שנלעסו כמו נשמתו של אלון ע"י חופית, אני מפסיקה לצפות
.

elcool

New member
אשתדל ../images/Emo3.gif

יש קטע גם מאד ספציפי שאני יודע שצולם, ואני ממש מקווה שישדרו אותו, עם כל החנונים בשורה... משעשע אותי שיש אנשים שרוצים לראות יותר ממני, כשכל מה שהם צריכים לעשות זה פשוט לדבר איתי ואולי ניפגש

../images/Emo124.gif אל תהיה חיב"ס.

אנשים רוצים דם, דמעות ומוגלה. ברגע שהחלטת שיש לך די הומור עצמי להופיע בתוכנית ריאליטי, פוצלה אישיותך בעיניי עם ישראל לשתי יישויות נפרדות: אתה והחנון ההוא עם שערות שהודח מ"הקופה והחנון 2" לפני שהספקנו להנות מהחורניות שלו
. במקרה הספציפי הזה זו פחות הכמיהה לראות יותר ממך, זה יותר שהחנונים הלעוסים הגיעו עד נפש הקהל
. אזי מי יצילינו מהגזירה הנוראית של צפייה כפייתית באלכס החמוד, האומלל וההזוי? החנונים שטרם כירסמו לנו את הפדחת - אלה שהודחו ראשונים ולא קיבלו הזדמנות פז לעשות מעצמם די צחוק
. כאשר - לא אם, סומכת עליך
! - תביא לנו איזה נובל נרצה אותך בחבר'ה שלנו כי אז תהיה אייטם יוקרתי, בינתיים אתה נשמע אחלה חנון והכל אבל פוטנציאלך למכר את בן זוגי לגיטרהירו הארור הזה שלכם לא מסתדר עם התוכניות שלי לעתיד
. סתם, הכל בצחוק כמו שאתה בטח כבר הכרת אותי - הנק' היא שאנשים לא בהכרח רוצים לראות יותר ממך מאלעד, אנשים רוצים בידור. תאהב את חבריך האמיתיים, חברים של אלעד, ותטפחם - ההמון שמחפש להתחבר לדמותך הטלוויזיונית מחפש להתחבר לאייטם. האייטם הוא חלק מאוד זניח מהמכלול הנפלא והאדיר שהוא אלעד, אולם חייו הם חיי מסך. כשהוא מעיק ניתן להעביר לגיא
. מי שמכיר ואוהב ירצה שתתקמבק כדי שתהיה מבסוט בקטע של לפרגן, לא בקטע של "תעלו לנו חנון חדש כי הישנים מיצו את דפקותיהם
". אנו הקהל שמחים לראות כל זבבור ( מליטל - אין לי מושג מה פירוש המילה
) שמוכן להיראות עד שנמאס לנו ממנו, להיפגש עם זבבורים ולהצטלם איתם, אבל להכיר אותם לעומק ושיהיה לנו אכפת מהבנאדם? הוא זבבור, למי יש את הכח
? עד כאן החפירה הארכיאולוגית
. נ.ב אבל זה טוב כשחנונים הופכים לאייטמים, אולי יכבדו את הקונספט יותר בבתי הספר
.

is00

New member
נושא בשורה רעה...

חברים, אם אתם מצפים לראות היום מי חוזר לווילה, אתם כנראה תתאכזבו. מכל הסימנים ומתקציר של הפרק שקראתי, כל הסימנים מראים שיש לנו היום פרק לקט של קטעים מהתוכנית שלא נראו עדיין ו... שיר הלל לאלכס וליטל, כמובן. צר לי.

רונן 99

New member
היום זה לקט--סתם מורחים את הזמן

אין טעם לראות. הכל קטעים שכבר שודרו.

למעלה