היום פרק!

davidlev0255

New member
מישהו יודע איך קוראים למטפלת הזוגית המעלפת?

בפרק ואיך קראו לרקדנית הברונטית בפרק הראשון ?

svety

New member
נהדר, לקט וקטעים שלא שודרו :\

בזבוז זמן גדול!!

auah vfuxht

New member
גם אני לא סובלת את חופית-אמן סלע שלא תחזור!!!

וחבל על אלון, כי דווקא הוא אדם מדהים-חבל שתקעו אותו עם בת זוג כזאת. וחופית-עד כמה אבל עד כמה את יכולה להיות אגואיסטית? לא אכפת היה לה טיפה מאלון ומלעזור לו-רק מעצמה.איחססססססססס מגעילה

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif סליחה, אבל היא טיפוס דוחה ממש

גם אין בה שום דבר יפה לטעמי.. חוץ משיער בלונדיני וגוף חטוב היא ביץ' רעה ורדודה

בהשוואה לחלק מהבנות האחרות שם ../images/Emo233.gif

היא גם לא עד כדי כך יפה. די סתמית. כמו להשוות זהב 14 קאראט לזהב 18 קאראט.

elcool

New member
...אבל היא דמות מעולה!

אני חייב לתת פירגון לחופית, שבאה עם הדמות של הפריז-הילטון-וונאבי, והיא עושה את זה מצויין. היא הדמות הרעה שכולנו אוהבים לשנוא. היציאות שלה מצחיקות, אותי לפחות, והתפקיד שלה בוילה ברור.

auah vfuxht

New member
השיחה היום של אלכס וליטל אצל הפסיכולוגית

קודם כל טוב שהיא שודרה.עכשיו-שני דברים מציקים לי שם. דבר ראשון-מה נסגר עם הפסיכולוגית?אלכס אמר דבר אחד והיא ההפך.לא היה לה בכלל אכפת מה אלכס אומר,הפכה את זה ל"מרגש" ולמשהו אחר לגמרי.אלכס אמר דברים רעים על ליטל והיא דיברה כאילו אמר דברים טובים. לא הבנתי מה הקטע... דבר שני-אלכס ממש אכזב אותי בשיחה הזו.אמנם הוא חמודי, אבל אין לו טיפת גישה לאנשים,ואהבת אנשים. ליטל השקיעה בו המון, נתנה לו את ליבה,העניקה לו הרבה מאוד,והוא לא העניק לה שום תגובה, שום מחמאה ושום כלום בחזרה ומשם נובע היה התסכול שלה.אני מבינה את זה.אך למרות הכל היא בסוף השלימה איתו, והמשיכה להעניק לו עד שלאט לאט החל להעריך אותה ולתת לה קצת בחזרה ועל זה ממש כל הכבוד לה. מה שלא אהבתי בתגובה של אלכס,זה שהוא שפט את ליטל בצורה מאוד שטחית. הוא ממש התעלם מכל מה שהיא עשתה בשבילו והתמקד בכך שהוא לא יכול להיות לידה כי היא "לא דיברה עם ח"כ בצורה מכובדת" ו"לא משתמשת נכון בסכין ומזלג" וזה היה ממש מגעיל מצידו לטעמי. להיות אדם טוב חשוב הרבה יותר מלדבר בצורה מכובדת, ולא נראה שאלכס מבין את זה.

elcool

New member
לכל הסובלים:

לפני פרק החזרה, באים לעשות פרק לקט כדי שניזכר בכל הדמויות שלא ראיתם חודש. זה לגיטימי. זה אחלה. זה גם יכול להיות דיי כיף, אם אלו היו קטעים שלא שודרו. אבל זה... זה היה פרק 70% אלכס, 20% חופית, 10% כל 20 המשתתפים האחרים. גם אנחנו, שצפינו ביחד אצל אלון, התאכזבנו. מה גם, רוב הקטעים ש"לא שודרו", במקור שודרו בימי חמישי ב"מציצים ליפה והחנון" ובאינטרנט... הקטעים היחידים שבאמת היו חדשים זה האמת או חובה (שבעונה הראשונה היה הרבה יותר סקסי), וחופית שותה קפה עם אלכס (שבו הוא פשוט סיפר אחד-לאחד מה היה במשימה שראינו דקה קודם). לא ניזכרנו בדמויות. זה לא היה לגיטימי, לא אחלה, לא כיף, והקטעים כבר שודרו. (לפחות נראה שהפעם ההפקה ריחמה עלינו, וקיבלנו דיוידי של הפרק וצפינו בלי פרסומות. התחלנו לצפות ב-9:15, וכשסיימנו העברנו לערוץ 10 והיה הקטע של המיק-אנדר)

Thumpers

New member
ההפקה הייתה צריכה...

לרחם על כולנו... אני פרשתי אחרי 15 דקות. נמאס לי לראות וריאציות שונות של "אתה רוצה קפה, אלכס?"

xslf

New member
מה הסיפור עם הקרציות?

חופית, עם כל הטיפוח שלה, לא יודעת איך לטפח את סטייסי ולשים לה חומר מונע קרציות?

StriX Starlight

New member
הבחורה נותנת לכלבה שלה לשתות קפה!

את באמת חושבת שהיא יודעת מה טוב לה? אני לא יודעת מי הוטרינר שמטפל בה, אבל אם הוא לא שטף אותה על זה שהיא מורחת לה לק ומלבישה אותה בבגדים שגורמים לה למעוד כמו שיכורה בכל מדרגה, יש כאן בעיה קצת יותר גדולה מקרציות. ואגב, בחורה שלא יודעת מה זה חגב, סביר להניח שלא יודעת להבחין בין קרציה לחרק אקראי. רק קצת חומר למחשבה.

xslf

New member
מילא ה־ well-being של הכלבה

(לא שזה מילא, אבל לצורך השיחה). פשוט הופתעתי שעבור מי שטיפוח כ"כ חשוב לה, הוא לא באמת הגיע גם לכלבה. בדיעבד אולי נתתי לה קצת יותר מידי קרדיט.

svety

New member
עזוב טיפול נגד קרציות,

הכי חשוב שהיא שמה לסטייסי לק

למעלה