הכפילים - ההסבר וההרשמה

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gifהכפילים - ההסבר וההרשמה../images/Emo41.gif

הכפילים הוא מאין משחק תפקידים. כל אחד בפורום בוחר לו זמר,והוא משחק את התפקיד שלו.
מה צריך לעשות כל אחד?
כל אחד צריך לבחור לו את זמר שלו..שהוא ישחק איתו ל ת מ י ד ,אי אפשר להלחיף זמרים כי אז זה יוצר בלאגן ואי נוחות לחברי הפורום האחרים,ולכן תבחרו טוב טוב זמר. כל אחד יכול לבחור להיות בן או בת או להקה!
,למשל אני יכול לבחור להיות Ai Otsuka או להיות X Japan.
מה אח"כ?
אחרי שבחרתם דמות,אתם צריכים לבחור לה אייקון מתפוז ותמונה שתהיה איתה בכל הודעה שהדמות רושמת. אין לבחור אייקון שכבר בחרו אותו כמו כן דמות שכבר בחרו. על מה ידברו הדמויות? הדמויות ידברו על הכנת דואטים משותפים,הופעות,הכנת סינגלים משותפים,אבל זה יהיה משעמם אם זה רק יהיה על המקצוע,הם ידברו גם על מה שהם אוהבים לאכול
וכל מה שיעלה לכם בראש תכתבו
שנירשמים,איך צריכה להיראות ההודעה? הנה דוגמא: הנושא: *שם הזמר באנגלית + האייקון שבחרתם* בתוכן: להוסיף את התמונה שאתם רוצים שתהיה עם הזמר שבחרתם כל הזמן. אחרי שתרשמו,אני יתן הודעה שיהיה כתוב את רשימת המשתתפים הקבועה וזה יראה כך: ______ - תפוס ע"י ______ וכך הלאה. מי שפיספס את הרשמה יוכל להצטרף באמצע המשחק,ואיך עושים את זה? שולחים לי מסר עם הדמות שאתם רוצים להיות איתה,ואח"כ בסיבוב הבא אני מעדכן את הרשימה ואתם יכולים לשחק!
תרשמו ומחר אנחנו נתחיל את המשחק אחרי תוצאות הגמר של הסופרסטאר היפני !
משחק נעים,מיכאל

SuLeRu

New member
רגע לא הבנתי

מישהו צריך ליבחור דמות (מפורסם יפני אחד) ולשים תמונה שלו כן? ו... אני צרכה ליבחוק אייקון המוכנים (אוקיי) ותמונה את מי בחרתי בתוכן (אוקיי) אבל רגע ע בחרתי למשל את איי אוטסוק אז אני יכולה להחליף תמונות שלה? או שאני הצטרך לשים ת'תמונה שלה כול פעם אותה אחת. ולא הבנתי על מה הדמויות צרכות לדבר?... אני לא יודעת מה הדמות שלי אוהבת לאכול

מ א י י ק

New member
אממ כנסי../images/Emo26.gif../images/Emo19.gif

את יכולה להחליף תמונה שלה,התמונה בהרשמה היא רק תמונה ייצוגית בשביל אותה הפעם.

מ א י י ק

New member
הנה ציטוט../images/Emo40.gif../images/Emo19.gif

על מה ידברו הדמויות? הדמויות ידברו על הכנת דואטים משותפים,הופעות,הכנת סינגלים משותפים,אבל זה יהיה משעמם אם זה רק יהיה על המקצוע,הם ידברו גם על מה שהם אוהבים לאכול וכל מה שיעלה לכם בראש תכתבו.

SuLeRu

New member
נו..! את הציטוט הזה בידיוק לא קלטתי

מה הופעות? מה זה סינגי משותפים? ועם בחרתי למשל את איומי אז אני צרכה לדבר על האוכל שאיומי אוהבת לאכול??

מ א י י ק

New member
וגם../images/Emo26.gif../images/Emo19.gif

שיתחיל המשחק את תיראה על מה מדברים והכל ואז את תביני יותר טוב... בעיקרון מה שרשמתי יהיה.

SuLeRu

New member
אאה וזה לזמן מה

זה לא לתמיד נכון? חחח (זהו זאת השאלה האחרונה חח)

נוייע

New member
אני רוצה!!!DD:

הנה- namie amuro/
והתמונה היא בקישור... מקווה שזה מספיק^^; ג'ה

SuLeRu

New member
../images/Emo13.gifגנבת לי את הדמות ../images/Emo10.gif

טוב לא משנה...
המצא מישהי אחרת

נוייע

New member
namie amuro../images/Emo41.gif

גומא><" דמו אני מתה עליה,ולא יכולתי להתאפק.

SuLeRu

New member
ayumi hamasaki ../images/Emo192.gif

חח אני חולה שרופה עליה!!!! אוי נמיה שלי.... חח טוב הצטרך להיסתדר בלעדיה

למעלה