הכרויות,שאלות ,וחדשים

אידקה

New member
חזרתי!!!!

לא הייתי בפורום שמונים שנה, אבל חזרתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה נשמע!!!! יפתי, רק שתדע שאני עובד קשה על רמיקס בשבילך (למרות שהוא די חרא... אבל שיהיה.. אתם תחליטו
בי
)))))))) שימו לב: <&gt
- טרול... אני המצאתי ...תודה תודה

noale16

New member
../images/Emo192.gifהייי יפתי מה ניש אני חדשה פה

ובמקרה אני גרה במקום שאתה גר בוו

שי1000000

New member
ליפתי

יפתי אתה יכול להעלות לפורומים שלך תמונות כי יש את התמונה שלך ושל מייקל ושעשו לך קוביות בפוטושופ (מהפייסבוק)-אחלה תמונה..

tal12322

New member
מישהו יודע???

מישהו יודע מה עם האלבום השני של יפתי הוא כתב לפני שנתיים (בבלוג באתר..) שהוא מתחיל להקליט אותו ומאז לא שומעים ממנו.... משהו יודע מה איתו?

roman141

New member
שמעו

אני כול שבוע נוסע לרמת החייל איזה מקום יפה ורמת החייל מאוד קרובה למשרדי תפוז אנשים אזזז אזור מה זה יפה אבל קצת מה זה מוזר יש שמה בית אוטיסטים כזה ויש שמה את משרדי קשת ורשת ולפני שבוע נסעתי לרמת החייל אז היה איפה משרדי רשת היה שמה איש צעק אימלה ואז התקרבתי לאולפני מימד נו איפה שאלופן ערוץ הילדים איזה בנין מפחיד זה יש שמה שתי שומרים מה זה הפחידו אותי זה למטה בכניסה יש שתי ספסלים כאלה וזה מה זה מפחיד האזור לא מבין איך אפשר להיכנס לאולפני טלווזיה עם אתה קהל למשל בתוכניות טלווזיה ואז ליד האולפנים יש בית קפה כזההההה ופרה תורידי את החסימה שלי בעיברית רומן14 טוב מתוקה

../images/Emo3.gif../images/Emo6.gifליפתי תיכנס בבקשה :)

ליפתי רציתי להגיד לך שאתה ממש מדהים יש לך שירים מדהימים וממש יפים, רק תדע שאתה אחד הזמרים הטובים ביותרר, יש לי שאלה אליך.. מה השם שלך בפייסבוק? מעריכה ואוהבת תמיד נופר! :)

איתי96

New member
שאלה בקשר לאתר שלך

כתוב באתר שלך www.ifty.co.il הרשמה למועדון חברים. רציתי לדעת עם זה במקרה עולה כסף?! תודה איתי.

יפתי?

תודה שענית לי,וגם נכנסתי לפייסבוק שלך ,אבל משום מה אני לא מצליחה להגיב שם אז שלחתי לך הודעה פרטית אני מקווה שזה הגיע =]

תראי...

לאלבומים בפורום ולפורום עצמו כל אחד יכול להעלות,אני העלתי לא מזמן תמונות מהפייסבוק שלו כדי שתראו,אם בא לך תעלי..חושבת שמי שרוצה לראות יכול פשוט להכנס לפייסבוק שלו

לאלבום לוקח זמן מאמי

אלבום טוב בד"כ לוקח לו בממוצע 3 שנים. אמממ אין לי מושג,כולנו שמנו לב להזנחה חחחח

האמת היא

שרוב הבנות פה כבר עברו את ה-16. לא שיש כאן קבועות מי יודע מה
אבל את בערך בגיל של רוב הבנים כאן,

וואיייי

אני מכיר את יאיר רונן בעצמי התכתבתי איתו בבימי והיה איתו לפני כמה ימים וידיאו צאט וביום של יאיר רונן ביום שלישי יפתי היה איתו

למעלה