המשך - משחק אמת או שקר...

°°NaTaLi°°

New member
נו על תיהיו מגעיליםם

תענו בבקשה אפילו שהראשון קצת עצוב מי אמר שזה נכון? ואולי זה לא? מה נכון או לא נכון?

אמממממ לא יודעת...........

והנה הסיפור...: אז ככה, לידיד שלי קוראים דניאל, והיה לו שיער ארוך עד לכתפיים. (וזה היה ממש מכוער.) אז תמיד אמרתי לו נו לך תסתפר וזה בסוף הוא הלך.. (כי הייתה איזו חתונה לבת דודה שלו), אז הוא הלך להסתפר, סיפרו אותו קוצים.. (והוא היה ניראה כזה שווהההההההה
) עשו לו מן קוצים עם פן כזה, משהו יפה... אז הוא הלך לקניון, להוניגמן, לקנות בגדים לחתונה, ואז המוכרת או משהו כזה ראתה אותו, ושאלה אותו אם הוא רוצה לבוא לדגמן ולעשות מבחנים וכאלו, אבל הוא לא רצה חחחחחחח (איך התעצבנתי עליו אמרתי לו יא פראיירררררררר) הוא אוכל בכמויות והוא ניראה כאילו הוא לא אכל בכלל!!!!! הוא אוכל ואוכל ואוכל ולא משמין!!!!!!!!!!
עכשיו הוא אומר שזה היה מכוער וזה (שיער ארוך), עכשיו הוא תמיד מסתפר חחחחחח

°°NaTaLi°°

New member
טוב התשובה היא:

חבל שרק שתיים ענו 1. נכון 2. לא נכון שיראל צדקת! הוא נפטר בגיל 6 ימים כי הוא נולד בגיל 7 חודשים משקל 600 גרם בערך גם אני בחודש 7 וגם אחותי אני נולדתי 915 גרם אחותי קילו וחצי בערך.

shirel 1211

New member
עוד אחד....

1)בלי ללמוד את כיתה א' הקפיצו אותי לב' 2)כל חודשיים אני באילת

°°NaTaLi°°

New member
וזה בסדר אני לא הכרתי אותו

הוא הגדול חבל לי על ההורים שלי מסכנים גם שאני נולדתי הם חשבו שגם לי יקא משהו חס וחלילה נולדתי עם ברונכית זה קרוב לדלקת ריאות! אתם יודעי הידיים שלי שונות משלכם האגודל שלי בצד שמואל לא רגילה היא נפוכה שמנה כזאת בגלל שהיתי תינוקת סגרו לי תאינקובטור על האצבע לפעמים האמצמע כואבת שאני כותבת הרבה כי אני כותבת ביד שמואל.

cool kid

New member
השאלה שלי

1-אף פעם לא ביקרתי בירושלים 2-עברתי לחיפה לפני שבוע

למעלה