הסיכום השבועי

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifהסיכום השבועי ../images/Emo13.gif

שירי השבוע שלכם: תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/ארנב פסיכופט/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- מאכל השבוע שלכם? בילוי השבוע שלכם? סקופ השבוע שלכם? ציטוט השבוע שלכם? משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: ולסיום את מוזמנים להעניק למי שבא לכם
שיקבל מתנה(או שסתם יהיה לו נעים)בחג

lidor203

New member
ראשון?

שירי השבוע שלכם: השיר שאני ואח שלי המצאנו..קראתי לו "הכיעור" תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף:
-איזה תמונה יפה אה
משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: מממ תאמת שאף אחד עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/ארנב פסיכופט/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- נדה,זירו,זילץ' מאכל השבוע שלכם? מקרונים טעימים של אמא בשילוב ירקות מבושלים בילוי השבוע שלכם? להיות עם חברים סקופ השבוע שלכם? הצטרפתי לפורום! ציטוט השבוע שלכם? "מה שזה לא יהיה..זה לא אני" משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: כלום.. ולסיום את מוזמנים להעניק למי שבא לכם שיקבל מתנה(או שסתם יהיה לו נעים)בחג |מתנה|-לכל הפורום

dcohn

New member
יש להכניס נושא להודעה../images/Emo9.gif

שירי השבוע שלכם:modern love- geva alon iter impius- pain of salvation she moved in her own way- the kooks תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: בהמשך
משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: אממ.. לא יודעת עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/ארנב פסיכופט/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-
! "משאלה אחת ימינה" של אשכול נבו. אחד הספרים
! מאכל השבוע שלכם? פיצה?
בילוי השבוע שלכם? דוקא לא יצאתי הרבה השבוע.. היה שיעוריקוד אחרי מלא זמן שלא היה
סקופ השבוע שלכם? מהמהמה? ציטוט השבוע שלכם? סבא שלי דיבר עם אמא שלי על מישהי שהיא פגשה אז סבא שלי אמר: "תמיד היתה שמנה, היה לה תחת שבעה דונם תמיד"
ואני התפקעתי לי בשקט מצחוק.. איזה מלך
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: אמממ לא יודעת.. ולסיום את מוזמנים להעניק למי שבא לכם שיקבל מתנה(או שסתם יהיה לו נעים)בחג: אושRתי, קבלי ממני זר כלניות, על פתיחת הפורום הזה!

אושRתי

New member
../images/Emo13.gif

שירי השבוע שלכם: כל מיני משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: שיר בהפתעה בפאלפון מאכל השבוע שלכם? פיצה בילוי השבוע שלכם? כל מיני סקופ השבוע שלכם?אין ציטוט השבוע שלכם?אין משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: ולסיום את מוזמנים להעניק
למי שבא לכם שיקבל מתנה(או שסתם יהיה לו נעים)בחג לכל חברי הפורום

ady18

Well-known member
עונה

שירי השבוע שלכם: my one knob יום הולדת דנה אינטרנשיונל תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: הצגה אוניוq עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/ארנב פסיכופט/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- מאכל השבוע שלכם? לביבות\פרגיות בילוי השבוע שלכם? הצגה אוניוq סקופ השבוע שלכם? ציטוט השבוע שלכם? משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:לראות ידיד שלי +הופעה ולסיום את מוזמנים להעניק למי שבא לכם שיקבל מתנה(או שסתם יהיה לו נעים)בחג

למעלה