הסינגלים באלבום 4

asaf105

New member
../images/Emo41.gifהסינגלים באלבום 4../images/Emo41.gif

אני לא יודע אם זה בסדר שפתחתי שרשור על זה
אבל הייתי חייב לשאול פה מה דעתכם על הסינגלים של האלבום, הקליפים שלהם? ומה לדעתכם עתיד לצאת כסינגל? עד עכשיו יצאו שני סינגלים ל-run the world(girls), best thing i never had ואם אני לא טועה בחודש הבא countdown ייצא כסינגל, תקנו אותי אם אני טועה
בכל מקרה איזה עוד שירים מהאלבום הייתם רוצים שיצאו כסינגלים? לפי דעתי love on top ו-end of time הם ממש להיטים וחייבים לצאת כסינגלים

HanAn189

New member
אדיר, תודה! אענה מחר ../images/Emo9.gif

1+1 גם שוחרר אבל בתור סינגל פרומו רק.

HanAn189

New member
תשובתי ../images/Emo13.gif

אמנם אני רוצה לעשות ביקורת על האלבום "4" השבוע, אני אגיב על בחירת הסינגלים ופחות על השירים עצמם
1. Run The World - בחירה מעולה! בהתחלה הייתה לי מחשבה שהשיר פשוט לא ייקלט חזק. אבל בעצם השיר פונה לנשים בכל הגילאים, והליריקה שלו מדברת בעד עצמה, המסר של השיר סוחף רבים ורבות. הסאונד של השיר מתחיל להידבק מהר מאוד וזה טוב לכל שיר ברדיו. הקליפ: בהתחלה לא התלהבתי, אבל הוא מושלם
הוא מושקע ומעביר בצורה הכי טובה שיש את האווירה בשיר. לא סתם לוידאו יש כבר 80 מיליון פלוס צפיות ביוטיוב. אבל כבר אמרתי הצפיות לא קובעות לי הרבה (אצל ביונסה אולי טיפונת ממש
). ציון לקליפ:
2. Best Thing I Never Had - בחירה עוד יותר משובחת. הלחן של השיר כל כך מלודי וכל כך נעים לאוזן, הקול של ביונסה מעצים את השיר עוד יותר ויש סינגל מוצלח. הסינגל הכי אהוב עליי עד כה. הקליפ:
ההתחלה זולה (ולא סקסית לדעתי) וכל שאר הקליפ פשוט מרדים. יש שוטים ממש יפים, ביונסה יפיפה וגם הקטע משנת 90 ומשהו שעד היום אין לי מושג איך הושג/נעשה יצויין לטובה. יש כאלה שאומרים שהקליפ של BTINH מהווה את קליפ ההמשך של Irreplaceable
ציון לקליפ:
3. 1+1 - סינגל פרומו. הסתבר כבחירה טובה מאוד. זו בלדה מאוד אישית ומאוד מאוד כנה, הכי כנה של ביונסה עד היום, לזה אנשים התחברו כמובן. הקליפ: יצירתי ונעים לעין. ציון לקליפ:
אני מאוד רוצה ש-Love On Tope או End Of Time ייצאו כסינגלים כי יש להם אולי את הפוטנציאל הכי גדול באלבום להיות להיטים. Love On Top הגיע לתודעה דרך ה-VMA ואפשר להכות על הברזל בעודו חם וזו תהיה בחירה נבונה להוציא אותו. חוץ מזה הוא קליט, עושה מצברוח ומלא באנרגיות. End Of Time - שמעתם אותו?! השיר מפוצץ! איזה קליפ אפשר לצלם לו

HanAn189

New member
ובנוגע ל-Countdown ../images/Emo27.gif

אני חושב שזו הבחירה לא הכי נכונה להוציא אותו. קליפ אולי יכול להרים אותו קצת אבל כשיש שירים שפשוט "צועקים" סינגל, השיר הזה הכי פחות מתאים. אבל נאמר שביונסה צילמה כמה קליפים והיא רוצה להוציא את כל השירים כסינגלים
יהיה מעניין.

HanAn189

New member
בחירה לא הכי נכונה*

הייתי רוצה עריכת הודעות בתפוז

asaf105

New member
מסכים מילה במילה../images/Emo13.gif

באמת צודק לגבי love on top לפני שהיא הופיעה איתו בVMA, לא כל כך התלהבתי מהשיר ולא שמעתי הרבה אבל לא יודע איך, ההופעה שלה בVMA היתה כל כך מדהימה וקסומה שפשוט גרמה לי להתמכר בטירוף לשיר הזה והוא באמת הולך להיות להיט ענק ומגיע לו סינגל שמעתי גם פעם שהיא תוציא את party בתור סינגל, אבל השיר הזה בכלל לא משהו, לא אהבתי אותו בכלל

kira18

New member
וזה מה שטוב בביונסה

גם שיש לה שירים לא משו, היא פשוט יודעת להוציא את המיטב מהם ולגרום להם להישמע כמו להיטי עשור בזכות ביצועים מהפנטים וכריזמטים שרק היא יודעת לעשות. אני יהיה כנה. האלבום הזה לא משו, אבל מה זה משנה, ביונסה מלכה כי היא היא.

RTur

New member
הממ..

Run The World - אני מודה שבשמיעות הראשונות הוא היה נשמע לי די מוזר וכמו נסיון לא מוצלח במיוחד ליצור סינגל ליידיז 2. עם הזמן למדתי לאהוב אותו ואני כן חושב שהוא שיר טוב מאוד. מה שכן, הסינגלים שיוצאים בדרך כלל משקפים בצורה מסויימת את האלבום כולו ומה אפשר לצפות ממנו ודווקא השיר הזה לא משקף שום דבר מהאלבום הזה והוא די חריג מכל שאר השירים, ולכן עדיין קצת תמוהה לי הבחירה בו כסינגל. מצד שני, ההופעות שהיא סיפקה לשיר הזה, בין היתר כמובן ה-הופעה בבילבורד, היו שוות את זה. הקליפ שלו אדיר והוא בין האהובים עליי ביותר שלה. עשוי ומבוצע מעולה. Best Thing I Never Had - בחירה מצויינת של סינגל. שיר מעולה שמופק ומבוצע מדהים. אין לי יותר מדי מה להגיד עליו, הוא מעולה. הקליפ לא ממש מעניין. 1+1 - אחד מהאהובים עליי באלבום. שיר נורא חושני ומפתה ואני אוהב את האווירה הזורמת שהוא מכניס אותי אליה... אני לא יכול לשמוע את השיר הזה מבלי להניע את הגוף מצד לצד חח. הקליפ שלו אמנם נראה לא מושקע במיוחד אבל הוא נראה מאוד יפה ויזואלית ומאוד מתאים וערוך בצורה נכונה לקצב והאווירה של השיר ויש שם כמה שוטים מעלפים שלה לדעתי. לגבי סינגלים נוספים - הבחירה בCountdown די מאכזבת אותי. אחרי שחרשתי על האלבום הזה כל כך הרבה (ואני עדיין עושה את זה), הגעתי למסקנה שזה השיר הפחות אהוב עליי באלבום. אני צריך להיות במצב רוח מסויים בשביל לרצות לשמוע אותו ולפעמים אני פשוט בוחר לדלג עליו. חבל שלא קפצו על ההזדמנות והוציאו את Love On Top כסינגל. הוא הגיע היישר למקום ה-20 בבילבורד רק בגלל הופעה אחת ב-VMA. אם היו ממשיכים להכות על הברזל היה לו סיכוי טוב לכבוש את ה-#1. זה השיר האהוב עליי ביותר באלבום - מצד שני, אולי עדיף שלא יהיה סינגל. יש לי לפעמים קטע כזה שאני אוהב לאמץ לעצמי שירים שלא יצאו כסינגלים חח. אני חושב שגם End Of Time ו- I Was Here עם פוטנציאל להיות סינגלים לא רעים בכלל. בזמן האחרון התחלתי לאהוב יותר ויותר את Rather Die Young אבל אני לא יודע עד כמה הוא מתאים להיות סינגל. בגדול, האלבום כולו הוא לא בדיוק הסינגל מטיריאל הטיפוסי, הן לביונסה עצמה והן בכללי. האלבום הזה מדהים מבחינה מוסיקלית וווקאלית וזו פעם ראשונה במקרה של ביונסה שממש לא אכפת לי איזה סינגלים יהיו וכמה ולמה ואיך. אני מרגיש כאילו היא פשוט עשתה אלבום עם המוסיקה שהיא רוצה ואוהבת מבלי לדפוק חשבון אם זה יצליח או לא.

beyonceboy

New member
אניאניאני

משום מה, באלבום הזה, את האהבה שלי לשירים רכשתי אחרי מספר מסויים של האזנות/זמן יחסית רב אחרי ששמעתי אותם לראשונה. run the world- בהתחלה חשבתי שהשיר מוזר, אני עדיין חושב שהיא הייתה יכולה להפציץ במשהו קצת יותר מקורי (מצטער, פשוט לא אהבתי את העובדה שהסינגל הראשון הוא סימפול למשהו אחר). כולנו יודעים שהניסיון פה היה לעשות single ladies 2 הן מבחינת המשמעות של השיר והן מבחינת ההייפ שזה היה אמור להרים. ברצינות שהיה לי קשה לראות שהשיר נפל (לפחות בזמן שייצא) ופשוט לא התרומם על הרגליים, מה שעוד יותר היה קשה, זה ש-ה-ב-נת-י למה הוא לא פופולרי שכן גם אני לא השתגעתי עליו. best thing i never had- חמדמד, מתקתק, לא יודע אם היה הכי חכם להוציא אותו כסינגל. הוא יותר מדיי סתמי שכזה, ויש באלבום שירים שהיכולות הווקואליות של מיס B הרבה יותר מודגשים, כמו כן האינסטרומנטים המוזיקליים (גם מהבחינה הזאת השיר חלש יחסית). למעשה, אף על פי שאלו שני הסינגלים הכי פופולריים כביכול, אני מאמין שהם (ו party) , השירים הכי פחות אהובים עליי באלבום. 1+1- הסיפור שלי עם השיר הזה קצת מורכב. לראשונה שמעתי אותו באמריקן איידול ואמרתי לעצמי- אני כל כך לא רוצה לראות את ביונסה קורסת עם השיר הזה, כי יש לו פוטנציאל להפוך משעמם לאור העובדה שהמלודיה חוזרת על עצמה בצורה אינטנסיבית. אבלללל, וזה אבל גדול, ככל שעבר הזמן, לא יכולתי להוציא את השיר מהראש, האמיתיות שלו, וכן העובדה שהוא בלדה אמיתית עם כלים מוזיקליים אמיתיים ולא איזה סימפולי מערכת (ראה run the world) פשוט הקסימו אותי. לעיתים אני יכול לשמוע את השיר וממש לשקוע בתוך עולם ורוד שכזה מתמסר למילים ולמנגינה המופלאה. אני לא מסכים עמכם שהסינגל הבא צריך להיות love on top. השיר אמנם ממולא טוב טוב במה שאני אוהב, אבל מתאים לו להיות מהשירים האלה שלא יוצאים כסינגל, ולא מבוצעים בהופעות, פשוט "עוד אחד". הופתעתי ברמות שזה מה שהיא בחרה לשיר בטקס האמור, אך לאחר שהיא הפציעה עם הבטן הבנתי שזה היה השיר הכי מתאים מבחינת הכיפיות שבו בלי צורך לרקוד יותר מדיי כמו שביונסה משקשקת תמיד =) כמובן שזה עבד וההתמקדות ביכולות הווקאליות של בי (הסוף פשוט הורגגגג איך שהיא עולה עוד סולם ועוד סולם) רק הרימו את הקהל. מוזיקה במיטבה. התעצבנתי שבהופעה לא הייתה להקה חיה. לדעתי, ואסכם את ההודעה בכך, הסינגל הבא, ואם לא ה-ראשון שבאלבום הוא כ-מ-ו-ב-ן end of time. העוצמתיות שלו, בכל פאקינג מובן המילה, היא זאת שהופכת שיר מ "שיר מגניב וכיפי באלבום (love on top) לשיר שכל העולם צריך להיות מודע אליו ולהתלהב ממנו כשהוא מושמע בתחנות הרדיו או במסיבות. לסיכום סיכום סיכום (באמת עכשיו), הייתי מאושר גם אם i was here או i care הפשוט גאוני ייצאו כסניגלים בעתיד. הלוואי שהייתי יכול להכניס אתכם לראש שלי ותראו מה קורה מבחינת דמיונות "איך ייראו הקליפים לשירים האלה".

RTur

New member
אוי ואבוי לה אם LOT לא היה מבוצע בהופעות ../images/Emo6.gif

מהרגע שהאזנתי לאלבום בפעם הראשונה, זה השיר הראשון שתפס אותי ממש ונראה לי שהוא השיר האהוב עליי שלה ביותר, לא רק מהאלבום. בניתי על לטוס לטור וממש קיוויתי שהיא לא תפסח עליו רק בשביל שאוכל לראות ולשמוע אותו בלייב.

עונה (חדש פה אגב ../images/Emo3.gif)

אני מאוד מעריך את ביונסה, אבל לא מעריץ אותה או משהו. לנושא, קודם כל אני אומר שאני חושב ש- Countdown הוא בחירה גרועה לסינגל שלישי והוא הולך לזכות לכישלון. I Care חייב לצאת כסינגל מתישהו, זה אחד השירים היותר איכותיים שביונסה הקליטה וביצירה חד-פעמית שלה. פשוט ענק. I Was Here יהיה ענק במידה וישוחרר כסינגל, מדובר בבלדה מאוד להיטית וגדולה שתשחזר בקלות את ההצלחה של Listen למשל. Party יכול להיות סינגל חביב לארה''ב, למרות שקשה לי לראות אותו מגיע לטופ 10. Love On Top ו- End of Time כנראה בוודאות יהיו סינגלים, אלה שני השירים הכי מיינסטרימים באלבום כנראה. אני מאוד אוהב את I Miss You באופן אישי, אבל הוא לגמרי לא סינגל מטריאל, כנ''ל לגבי Rather Die Young. Start Over הנותר חמוד אבל קשה לי לראות אותו כובש מצעדים, הוא די רגיל. לגבי מה שאני חושב שיהיה בסוף - ביונסה תשחרר 7 סינגלים. 1. Run the World (Girls) 2. Best Thing I Never Had 3. Countdown 4. Party (ישוחרר בארה''ב מהר מאוד אחרי הקודם, אחרי שחברת התקליטים תראה שהשיר לא מקבל כיוון במצעדים שם) 5. End of Time 6. Love On Top 7. I Care / I Was Here

kira18

New member
זה רק אני או שהשירים החדשים שלה

חופרים=\ אני מת עליה, אבל זה האלבום החלש ביותר שלה בעיניי.. אולי אני אתרגל

RTur

New member
זה רק אתה../images/Emo11.gif

אולי C ו-P חופרים. השאר ממש לא. דווקא B'Day הוא אלבום יותר חופר לדעתי עם כל ה"שירי ביטים" (שירים שבעיקר בנויים על איזה ביט של תופים שחוזר על עצמו ולרוב אין בו כמעט כלום חוץ מזה) שאמנם אני גם אוהב אבל כשחלק גדול מהאלבום נשען עליהם זה מתחיל להציק לי. נורא קשה לי לשמוע אותו מההתחלה עד הסוף, אני בדרך כלל עושה הפסקות באמצע.

HanAn189

New member
PARTY לא חופר ../images/Emo2.gif

הוא אמנם לא שיר חזק, אבל הלחן ממש מדבק והראפ מעולה
תהרגו אותי אבל לי הכי קשה עם האלבום הראשון. האלבום משדר על אותו תדר. תדר יפיפה אבל כל שיר שם זהה לשני
הסינגלים לעומת זאת מושלמים. אה וגם הבלדה המדהימה Dangerously in love

HanAn189

New member
וזה גם אומר,

שהגיע הזמן לפתוח שרשור מרוכז לאלבום הרביעי. מעניין אותי לשמוע מה דעת הפורום על כל רצועה באלבום הזה, כולל הסינגלים שקצת דוסקסו.

למעלה