הסעה למפגש ב"מרכבים"

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
אני לא יודע לאיזה אורן פנית

אורן אמא לי לפנות למישהו אחר...
לא זוכר למי.
אני לא יודע לאיזה אורן פנית
אני מכיר כאן שלושה לפחות.... אתה צריך לפנות ל orensaab אם כבר הודעת לו שאתה מגיע אין צורך לעשות זאת שוב.

fireman

New member
להודיע שוב אך ורק אם השתנה משהו

להודיע שוב

כי כבר הודעתי לו שהסיור התפרסם
להודיע שוב אך ורק אם השתנה משהו
מהפעם האחרונה שהודעת לו.... אני לא יודע אם הודעת לו שחבר שלך מגיע איתך, אם לא הודעת לו על כך תצטרך להודיע לו.

../images/Emo45.gifגם אני !

הסעה למפגש ב"מרכבים"

אחד מחברי הפורום הותיקים הצליח לארגן הסעה של "יונייטד" למפגש במרכבים. לגבי נקודות האיסוף תצא הודעה מאוחר יותר. עכשיו לגבי ההסעה עצמה, ההסעה היא לשני הכיוונים, מתל אביב לקיסריה ומקיסריה לתל אביב בסיום המפגש. נכון לעכשיו מדובר בעלות סמלית של כ10 שקלים, סכום שאני מאמין שאף אחד מכם לא יתקשה לעמוד בו, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במחיר הלוך וחזור, לצורך העניין רק לחמם את המנוע של הרכב בבוקר יעלה לכם יותר. מי שטרם נרשם אצל אורן מתבקש לעשות זאת ע"י שליחת מספר פרטי. כמוכן אשמח אם מי שמעוניין בהסעה הזו ישרשר תגובה להודעה זו בה יציין כי הוא מעוניין בהסעה. תודה לכולם.
גם אני !

חבר'ה, שאלה נוספת: SU או מארס?

הסעה למפגש ב"מרכבים"

אחד מחברי הפורום הותיקים הצליח לארגן הסעה של "יונייטד" למפגש במרכבים. לגבי נקודות האיסוף תצא הודעה מאוחר יותר. עכשיו לגבי ההסעה עצמה, ההסעה היא לשני הכיוונים, מתל אביב לקיסריה ומקיסריה לתל אביב בסיום המפגש. נכון לעכשיו מדובר בעלות סמלית של כ10 שקלים, סכום שאני מאמין שאף אחד מכם לא יתקשה לעמוד בו, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במחיר הלוך וחזור, לצורך העניין רק לחמם את המנוע של הרכב בבוקר יעלה לכם יותר. מי שטרם נרשם אצל אורן מתבקש לעשות זאת ע"י שליחת מספר פרטי. כמוכן אשמח אם מי שמעוניין בהסעה הזו ישרשר תגובה להודעה זו בה יציין כי הוא מעוניין בהסעה. תודה לכולם.
חבר'ה, שאלה נוספת: SU או מארס?

האמת שהשאלה היפותטית לחלוטין

ללא כל ספק - מארס.
אני מניח שמהצפון אין הסעה...
זה תלוי במה שיהיה זמין בחניון באותו בוקר... אם יהיו אנשים שירצו הסעה מתחנת הרכבת הסמוכה (קיסריה-פרדס חנה) נא להודיע לי.

scooby5

Member
אני מניח.

זה תלוי במה שיהיה זמין בחניון באותו בוקר... אם יהיו אנשים שירצו הסעה מתחנת הרכבת הסמוכה (קיסריה-פרדס חנה) נא להודיע לי.
אני מניח.
זה יהיה אוטובוס של יונייטד, או שיש מצב לאיזה אוטובוס מעניין יותר?? אני כבר אודיע לך, כשאני אדע בוודאות אם אני מגיע או לא.

רוב הסיכויים ליונייטד, עם אפשרות

אני מניח.
זה יהיה אוטובוס של יונייטד, או שיש מצב לאיזה אוטובוס מעניין יותר?? אני כבר אודיע לך, כשאני אדע בוודאות אם אני מגיע או לא.
רוב הסיכויים ליונייטד, עם אפשרות
קלושה לדן... יש בקשה מיוחדת?

נראה מה אפשר לעשות...

ודאי.
היא מורכבת משני חלקים. למעשה נסעתי כבר בכל סוגי האוטובוסים של דן, למעט המפרקית החדשה ו -NL בצביעה אדומה/תוכי.
נראה מה אפשר לעשות...
הבעיה היא שלא נראה לי שחברי הפורום ירצו לנסוע בעירונית עד קיסריה (למרות שמבחינתי זה ממש אחלה).

scooby5

Member
אני לא רואה בזה שום בעיה

נראה מה אפשר לעשות...
הבעיה היא שלא נראה לי שחברי הפורום ירצו לנסוע בעירונית עד קיסריה (למרות שמבחינתי זה ממש אחלה).
אני לא רואה בזה שום בעיה
כבר חוויתי נסיעות יותר גרועות במכונות בינעירוניות (ואני לא אומר בכלל שעירוניות זה רע).

אוהד11

New member
נסעתי בעירונית שש שעות וזה לא נורא

אני לא רואה בזה שום בעיה
כבר חוויתי נסיעות יותר גרועות במכונות בינעירוניות (ואני לא אומר בכלל שעירוניות זה רע).
נסעתי בעירונית שש שעות וזה לא נורא

מצב
הנושא נעול.
למעלה