הענק והגמד

../images/Emo41.gifהענק והגמד../images/Emo41.gif

אוקיי..עקב השעמום-חשבתי על משחק חביב כזה קטנצ'יק,תגידו אם אתם רוצים אותו או לא-לא חייבים
. אז ככה-למשחק קוראים הענק והגמד-משחק שבועי. כל יום ראשון אני אפתח במשחק-אתן לכל מי שמשתתף ענק.ככה שיוצא שכל אחד גמד-וכל אחד גמד.הבנתם עד עכשיו?..נגיד. לגמד יש עד סופשבוע(יום שישי)לגלות מי הענק שלו.במשך השבוע הענק ישלח לגמד שלו מסרים(כמובן בניק חדש שיפתח,הניק חייב לכלול את המילה "ענק")ברמזים לגלות לו מי הוא.ביום שישי אני אפתח שרשור חדש,שבו מי שחושב שהוא יודע מי הענק שלו ירשום-אם הוא צודק הוא יקבל גט(לא לא,לא גט של גירושין אלא גט:גמד טובי..חיחי).הגמד שיגלה הכי הרבה פעמים מי הענק שלו(כלומר יקבל הכי הרבה גטים)עד סוף השנה-יוכתר בתואר "גמד השנה". מוצא חן בעיניכם..?

מכיתה א' אני עושה הענק והגמד

כל שנה מכיתה א' עושים את המשחק הזה בכיתה מחליפים משלוחיי מנות וממתקים וכל החרא הזה תמיד אני מביא הרבה ומקבל קצת וזה נמאס עליי אז החלטתי שלא להיות חלק בזה יותר העיקר שיהיה חג שמח !!!!!

תיקונים*********

שורה שלישית-אתן לכל מי שמשתתף ענק.ככה שיוצא שכל אחד גמד-וכל אחד גמד-אמור להיות:אתן לכל מי שמשתתף ענק.ככה שיוצא שכל אחד גמד וכל אחד ענק של מישהו. אמ

וואי אזה יפהה

כה ברוש אזהה יפה יאללה בואי נתחיל לעשות אתזה מאמי תגידי לי מי הגמד שלי 333373911 אייסי כנסי מאמי חולה עליךך מוואהה

yuviz

New member
אני לווצהה!!!!!! ../images/Emo41.gif (התחלתי לדבל -

עם ל' במקום לייש!)

yuviz

New member
אני לאגנטינאית! אני מבקשתתת

ו.........אופיל טלמול!

למעלה