הענק והגמד

אצלנו גם עושים בביה"ס משחק כזה...

אני בחרתי להשתתף, עשו לנו מיום ראשון עד שלישי, ביום ראשון שכחתי את המתנה אז ביום שני הבאתי לו שתי מתנות, ביום שלישי (היום) הבאתי לא עוד פעם ומשום מה נדמה לי ששכחו לעשות לי גמד כי לא הביאו לי כלום! וחברים שלי אומרים שהם יודעים מי זה ושיש לי גמד... בכל מקרה מחר מגלים מי זה מי... אני לא מביא ל"גמד" שלי משלוח מנות... אם הוא לא קיים אז פדיחות להיתקע עם משלוח בלי אף אחד לתת לו אם הוא קיים - לא מגיע לו!

לגור וכולם!!!

1.שנים לא דיברתי איתך!!! 2.גם לנו יש בדיוק את אותו המשחק..וגם אני לא קיבלתי בהתחלה..ועד היום גם יכולתי לא לקבל אבל ידיד שלי התנדב לגמד אותי! צודק גם אני לא הייתי מביאה אם עדיין לא היו מביאים לי!!! איזה באסה!!! בכל מקרה אם כבר משלוחי מנות,ופורים באוויר..אז חג שמח לכולם!!!

יוווווווו ../images/Emo46.gif איזה עצבים איתו/ה ../images/Emo70.gif

אם הייתי במקומו/ה הייתי מביאה לך מתנות גדולות-גדולות ושוות-שוות ומשלוח מנות גדול-גדול וטעים-טעים
שיהיה לך חג פורים שמח, מתוק ונפלא
ואל תאכל יותר מידי ממתקים כי תכאב לך הבטן, טוב קוצ'ילה מוצ'ילה
(חחח סתם)

lilo the sexit

New member
מה אתם לא מוצאיפים פתקים מתיבה?

אצלנו כל אחד רושם את השם שלו על פתק ואז כל אחד בתורו בה לתיבה כזאתי ומוציא פתק לי יצא רחוק רחוק משפחה שלי איזה באסה כי הוא לא מקובל!! בהצלחה גור ואני מקווה שתקבל משלוח מנות יפה כי מגיע לך לקבל משהו יפה!

lilo the sexit

New member
יאא אני מכירה אותו כנסי כנסי!

יאא ככה אנחנו עושים ת'משלוח מנות אנחנו מחר ניתן תיאורים של הענק שלנו ואז מנחשים ונותנים לגמד ת'משלוח מנות איזה באסה יצא לי רחוק משפחה שלי אבל רחוק רחוק והוא מכוער בטירוף ולא מקובל ושנוא!! אוףףף והגמד שלי אז זאת בחרה שלי(ככה אמרו לי ברמז)והביאו לי מתנות מה חמודות!!

../images/Emo41.gifאני גם רוצהההההההההההההה

חחח איך אני אוהבת את המשחקק הזה אנחנו תמיד עושים את זה בינינו בבנות חחח זה מזה כיףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!! רגע אז גור גם משתתף.???????????? ותגידי לי בפרטי מי הענק שלי ובקשה שיהיה מישו שאני מכיר שאני יוכל לתת לו רמזיםםםם חולה עלייך ברו'ש בעלת יצירתיות בלתי פוסקת! הילה..

למעלה