הפרק היומי-פרק 50

סוף מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!

בחמש וחצי בדיוק נשמעו מכל החדרים בבית אוףףףףףףףףףףףף ענקי כזה חחחח.. כשמור ותומר התנשקו היו שריקות,מחיאות כפיים...חחחח כל המשפוחה שלי התמכרה...!!!!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
יוו איזה יפההה היה ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אדם היה כזה חמודדד

gordi13

New member
ואו אני לא מאמינה!!!!

זהו זה נגמר :(:(:( אני לא מאמינה איזה עצוב.. אבל הפרק האחרון היה מהממם!! אלויי ושתהיה עוד עונה אני מחכה כבר.. לומרות שעד העונה הבאה יקח הרבה זמן טוב שרשרו.... טל..!

noy13pour

New member
פרק ממש עלוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מה עם איריס איתי וריקרדו
יעל ואורי
ומה עם טלי בסוף
לדעתי היו מחלקים את הפרק האחרון ל-2 אם לא היה מספיק זמן

°°NaTaLi°°

New member
דייייי אני רוצה לבכותתתתתתת

פרק שולט! אנייי רוצה לבכות זה כל כך עצןב שזה נגמר למההההה

hadar2233

New member
אני חולה על ריקרדו!!!

ובכלל לא הראו אותו בפרק!!! הוא כזה חמוד!!!

כן....נגמר סופיתתתת

יואו אני מזה עצובה... אנשנושים תעזרו לי אני על סף חתיכת ורידים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עכשיו זה באמת: נ========ג=======מ==========ר!!!!!!!!!!!!!!

lilosh5

New member
פרק 50

יווווו פרק שווווווווווווווווולט!!!! יוו אלמה ואדם אתם כאלה מתוקים חחח איך צחקתם בנשיקה חח!!! מתה עליכם!! היה פרק סוףףףףף יווו איך אלחנן הצחיק אותי גם בתור האמא וגם בגן חחחח.... בקיצור היה פרק יפה מאוד ואני הולכת לראות אותו גם ב 20:00 חחח איך לא הוא היה פצצה!!!

הפרק האחרון... ../images/Emo10.gif

היה מזה יפה... אבל ת'אמת? ציפיתי למשהו יותר מושקע ויפה... זה נגמר בצורה כזאת תקועה אמאל'ההההה... לא רוצה! לא יפה..

אשכרההה

באמת זה היה תקוע! מה עם ריקרדו ואיריס?? ורשמו לפני הרבה זמן בתקציר באתר שאיתי יתלבט בין שפיר ושרון איפה זה היה? והיה רשום שטלי תעשה ראסטות איפה זה? ולא נראה לי שהיא בכלל השתנתה

elad2431

New member
אוף

זהו נגמרה הסדרה.. אני ממש עצוב... אבל לא דיברו לגבי שני פרקים בונוס שיהיו?

אני בהלםםםםםםםםם

כולי בוכייהההההההההה לא רוצה שייגמממממממממממממממרררררררררר הפגנה לא חשוב על מה לראש גדול תהיה עוד עונה ויהי מה!

איזה פרק מ-ה-מ-ם!!!!!!!!!!!!../images/Emo182.gif

מדהים מקסים יפה כל מילה נוספת מיותרת... זה הפרק הכי יפה מתחילת הסדרה!!!!!!!!!!!!! שרשרו לכאן תגובותתתתת
איך אני יחייה בלי "ראש גדול"?!?!? אוהבת, דניאלוששש בדיכאון עמוק

SiM GirL

New member
ייאאאאא!

לדעתי זאת היתה הנשיקה הכי טובה בדרה (של מור ותומר)!!!!!!!! אני רוצה עונה שניה! אי אפשר! אני לא מסוגלת להתמודד עם זה! עונה שניהההההההההההההההההההה!

למעלה