הפרק היומי - שרשור תגובות

Aviad1987

New member
../images/Emo41.gifהפרק היומי - שרשור תגובות ../images/Emo22.gif

קצת מפריע שאין שרשורים\תגובות לפרקים היומיים ובמקום זאת כל הודעה בפורום היא הודעה לאחד השחקנים או לגביהם. אל תשכחו שמאחורי אותם שחקנים עומדת הסדרה - ראש גדול. שרשרו לכאן תגובות לפרק 27

לא ראיתי ../images/Emo10.gif

מישהו מוכן לעשות לי תקציר ? , פשוט אתמול היה לי יום הכי עמוס בחיים , עליתי לעיר בבוקר , ושחזרתי הלכתי להיתכונן , ועליתי לאומן עד 5 , לפני חצי שעה רק התעוררתי , היתה אחלה מסיבה ! ועוד אחותי ילדה ב4:00 בבוקר , מזל טוב לי !
חחח

האא , חחחחחחחח

חשבתי שזה שירשור הפרק של אתמול , בכל מקרה מישהו מוכן להגיד לי תקציר על מה שקרה אתמול ?

Refael30

New member
פרק מאוד יפה..!!!

סוף סוף יעל השקרנית ניתפסה. סוף סוף יונתן הוכיח מה הוא שווה . וסוף סוף דופקים אבא ירון דופק את אבא בן נון ביחס לבת שלו!

Ben LeVi 232

New member
אווי פרק טובבבב ../images/Emo41.gif

אני ממש שמח שסוף סוף יונתן ענה לאבא שלו, גם כן היורם הזה..

catslover

New member
אוףף... פיספסתי את הסוף... מישהו

יכול להגיד לי בקצרה מאוד מה היה בסוף?

Kiss my 2 sik

New member
דחוף,

נכון בשירשור הודעות לספיר דרמון, אז שמתי לב שכתבו לה כמה הודעות .. אפשר להגיד מטופשות ומזלזלות. אתה לא חושב שכדי למחוק אותם? אולי היא תפגע. אם אתה לא מוצא את ההודעות האלו,תגיד לי ואני ישלח לך לינק. תודה ענבר. ותחזיר לי תגובה בבקשה.

BARBY14

New member
../images/Emo23.gifאיזה פרק מדהיםם../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo23.gif

אהבתי מאוד את הפרק
אבל למה כל פרק הוא בערך 5 ד"ק
אההה..כנראה שזה בגלל שנהנים=))

ayeltush1

New member
היה פרק מדהים!!../images/Emo23.gif

חבל שהפרקים נגמרים מהר.... היה פרק נחמד חח אין לי מלרשום חוץץץ...שאני מעריצה את ספיר יהונתן ורועי המדהימים והיפים ומתוקיםםםםםם אחלה סידרה באמת אני כבר ממש התמכרתי !! איילת

dies

New member
עכשיו ראיתי תשידור החוזר והתאכזבתי

התאכזבתי תאמת מהתגובה של אורי...הייתי בטוחה שהוא יוותר על התפקיד... וראיתי רק עכשיו כי הטלוויזיה שלי החליטה שהיא מתקלקלת ואבא שלי (שהוא טכנאי) סידר אותה אחרי שהתחיל והקטע שהתאכזבתי היה בהתתחלה..חח...

°°NaTaLi°°

New member
פרק עצובב

אני רוצה לבכות חחח! התגובה של אורי לא היתה במקום ממש התאכזבי ונבהלתי איך שיורם בא כזה למור ויונתן אמאלהההה

חבר'ה אל תיבהלו!

באמת נראה לכם שאורי יעשה כך? ולא תוציאו ממני מילה נוספת!

למעלה