הפרק היומי - שרשור תגובות

keton13

New member
כן

גם לפי הסוף בערך כבר מבינים את זה עכשיו אתה הולך לספר לנו כל פרק ופרק:p לא נעזוב אותך!

°°NaTaLi°°

New member
זה גורי זה ברור לנו מאמי

זה ברור שאחר כך אורי תתחרט חחח! אוףףף אני כבר לא יוכל לקנות תכרטיסים למאמאמיה כי זה מחר באשקלון אבא שלי לא קנה אני לא מדברת איתו בגלל זה חח גור תגיד אפשר לקנות שם כרטיסים בהופעה עצמה?

dies

New member
אמ...אולי...

חח...התגובה שלו לא הייתה במקום...אבל אהבתי תקטע שהוא ירד על טלי..חיחי... ו...נקווה שהוא ינטוש את טלי (תביא עוד איזה מילה...אנו סקרנים..חח...סתם...אני לא רוצה לדעת...תשאיר אותי במתח!!!)

ג!7---->כנס בדחיפותת זה דחווףףף...

היי מאמיי.....!!!!!!!! מזל טוב ענקיייייייי וקבל קייייססס ממני הכי הכי הכיייי ענקי שיש בעולם אתה הורססססס פשוט הורססססס..... 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: 0פ*7 ק7נ*.......!! ג!7--->כ* א*כ!ת ה*א לא מ*לה ג0הההההה......!!!!!!! לאב יוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו יש לי כמה שאלות: 1. יש לך חברה?? 2. מה אתה מתכוון לעשות אחרי מאמא מיה.... 3. למה אתה לא ע!נה לי לפרטיייי?????????????????

תודה ותשובות

1. לא אני פנויייי.......... 2. אחרי מאמא מיה אני רוצה קצת לנוח כי זה באמת קשה, ומאמא מיה אולי יעלה שוב בחופשות נוספות אז כל מי שלא הספיק ומי שנהנה ורוצה שוב... 3. אני מה זה מצטער, אני לא כל יום יכול בערב להתחבר וכשאני מנסה להשלים פער במהלך ההצגה אז האינטרנט הוא איטי בטירוף, זה אינטרנט לפני שהיה כבלים ולווין......... אז זה ממש איטי וכבר יש לי 90 הודעות..... אני אענה לכולם אישית אני מבטיח!!!!!!!

לגורי-->יא איזה חמוד-->ענית לי../images/Emo39.gif

יא איזה חמוד הוא ענה לי?!?!?!?!?!?!?!?!? חשבתי לא תענה.. חחח.. סתם בדקתי ואז ראיתי שענית לי מ=-ז=-ה שמחתי...!!

NoTy HoTTy

New member
גור הייתי במופע!!

הוא מדהיםםםםםםםםם!!! ממש אהבתי....!! יש לי גם תמונות משם... הם לא יצאו באיכות טובה בגלל שזה באולם ועם כל האורות הצבעוניים וזה אבל אני יעלה את התמונות היחסית טובות...

s0ng

New member
גורררר י'כוסון!!!

גוררררר אני מתה עלייךךךך תענה לי !!!!!!! י'כוסון!!!!!11 שירושששששששש

1dana1

New member
חחח יופי הוא פנוי...

בננות.. בואו נפתח תוכנית ריאלטי חדשה: קח אותי גור!

°°NaTaLi°°

New member
אה יופי..

עם יהיה בחופשות אחרות אז אני ילך לשם יותר פשוט מאשר לבכות כל היום בבית חחח

למעלה