הפרק היומי - 49

ayeltush1

New member
ואני ההיתי בטוחה שהיום.....

היה הפרק האחרון חח באמת איך הכל היגמר בסוף .... מחכה כבר למחרררררררר יש לי פיתרון שיעריכו תפרק האחרון לשעה חחח וככה זה היגמר כמו שצריך בלי לחץ חח!!

VIVIAN3

New member
כן.... חבל שיש כל כך קצת פרקים....

בלי להעליב נהפוכו, רציתי עוד ועוד....

SiM GirL

New member
מודעים לצער../images/Emo7.gif

ומי לעזאזל אזר אומץ וקרא לך שמן?! !!!!!! עולם אכזר !!!!!!

חחח... אני חושבת שהוא התכוון ל...

אני לא שמח... ולא אני לא שמן.. חחח... רק הוא יכול להגיד לנו.. רועי?? אני צודקת??? כאילו.. זה נשמע הכי הגיוני... א!ה2ת 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: 0פ*7!ששש......

היי רועי ממצב?! איך החיים?! תגיד...

אתה עצוב מזה שמחר ניגנמרת הסדרה?! כי למשל אני מאוד עצובה
אה... ודרך אגב אני ממש אוהבת אותך ואת איך שאתה משחק

ayeltush1

New member
באמת מי אמר לך שמן חח

או שהוא טיפשששששששש הוא שהוא לא רואה טוב חח דייי איזה עצוב מחר הפרק האחרוןןןןןןןןןןןןןןןן ממש תודה לכם שיזמתם תפגישה של כל השחקנים בפרוםםםםםםם רועיקוששש יש שעה מסוימת שתהיו פההההה?.. מתה על כולכם איילת

איזה באסה!!!!../images/Emo93.gif

אתם יודעים החיים קשים אני יודעת שצריך לעבור אותם אבל זאת תהיה תראומה קשה!! איך נעבור את זה?! רועי תעשו כבר עונה שנייה!!! ואני בטוחה שמחר (יום חמישי) ב- 17.00 כולם ישירו: "שלא יגמר לעולם!"

מה?????????????????????../images/Emo20.gif

מי העיז לקרוא לך שמן אני אפרק אותו??????.אתה????????????.שמן?????????..אתה כוסון!!!!!!!!אתה חתיך אתה מה לאאאאאאאאאאאאאאא אתה חמוד אתה!!!!!!!!!1חחחח מי בא נגדי מי החמור שקרא לרועיקוש שמן???????????????????????????. ורועי בהזדמנות זו...כנס לאתרררררררררררררררררררררר ובבקשה שזה יהיה האתר הרישמי שלך!

lilo the sexit

New member
אתה יותר מעצב!!!!

רועיי!!! זה עצוב... באמת...!!!!!! אנחנו יודעים שזה פרק אחרון וזה ממש מעצב אותיי!! וזה מעצבן אותי כשמזכירים לי את זה!!

למעלה