הקאסט של האח הגדול

omer719

New member
../images/Emo41.gif הקאסט של האח הגדול../images/Emo98.gif ../images/Emo41.gif

האח הגדול התחיל סוףסוף, וגם אם הרבה אהבו או שנאו זה לא נורא, כל אחד ודעתו אבל זאת בהחלט תוכנית שמעוררת סערת רגשות ומעלה הרבה רעיונות לדיונים, ובשביל זה אנחנו כאן בפורום(כמובן לשמור על שפה נאותה חברים), אבל איך אפשר בלי הפרטים על הקאסט ולשמוע את הדיעות שלכם על המתמודדים. אז עכשיו אני אשרשר לפה כל מתמודד בהודעה חדשה ואתם מוזמנים לשרשר לשם את דעתכם כמובן באופן הכי רציני, גם אם זה שלילי בהחלט שמותר אבל להתבטא יפה בבקשה. אז שיהיה לנו בכיף
וכמובן שחשוב לציין שכל הפרטים נלקחו מהאתר הרישמי של התוכנית בקשת - http://www.keshet-tv.com/BigBrother/default.aspx

omer719

New member
../images/Emo41.gif מיקי לוין -

תאריך לידה: 7.1.77 מקום מגורים: רמת השרון על עצמי ב-5 מילים: בחורה חזקה, שאפתנית ומכוונת מטרה החלום שלי: כסף והרבה מהי התכונה הכי מופלאה שלך? הישגיות והכי גרועה? חוסר סבלנות מהי החופשה הכי מדהימה שהייתה לך? ניו יורק, בסילבסטר, במילניום. הייתי במסיבה הכי שווה בעיר עם גווינת' פאלטרו שהסניפה קוק בשירותים לידי מהי הפאדיחה הכי גדולה שהייתה לך? בחופה, בקריאת הכתובה, לעסתי מסטיק ועשיתי בלונים וכולם סימנו לי ולא הבנתי מה רוצים ממני איזו תלמידה היית בבית הספר? מצטיינת שכבתית, אך מאידך המבריזנית האולטימטיבית אם היית יכולה להתחלף עם מישהו ליום אחד, במי היית בוחרת? מדונה מה היית משנה בעצמך? ציצי גדול יותר מהו הרגע הכי קשה שהיה לך בחיים? אחרי הלידה - הכאבים של התפרים, השינוי הפתאומי וההסתגלות מהי הפנטזיה הכי פרועה שלך? שני כושים איתי במיטה אז מה אתם חושבים על מיקי?

זוועתית

לא הייתי רוצה אחת כמוה בקרבתי. לעסה מסטיק בחופה??והיא עוד מדברת על פרחות. סנובית מצויה

u r a n i a

New member
../images/Emo216.gifדוחה, אגואיסטית ואינטרסנטית

איך היא מסוגלת לעזוב את הבת הקטנה שלה לכל כך הרבה זמן? ... ועוד לוקחת לה את ה-
....

Brombit

New member
בעיני היא דוקא בסדר, לא יודעת מה אתם רוצים

חוץ מזה שהיא קצת חשה את עצמה, למשל בקטע שכשבעלה הציע לה נישואין היא אמרה לו להביא טבעת גדולה יותר
דרך אגב, גם היא וגם לאון אמרו שהיו רוצים להתחלף עם מדונה

ShukyD

New member
כי אישה נשואה שעושה בלונים ממסטיק בחופה

והפנטזיה שלה זה להיות עם שני כושים במיטה היא לא יותר מילדה סתומה ומפונקת ששכחה להתבגר איפה שצריך ואני לא בא בטענות מצידי שתשאר ילדה כל החיים אבל זה לא מצב שהולכים איתו להתחתן ולהביא ילדים לעולם

כל מילה בסלע ../images/Emo196.gif

"אני יודעת שאני פצצה, יש לי גוף של ילדה בת 13 ואני משתמשת בזה" (את רחוקה מלהיות משהו שרחוק מלהיות פצצה, כולך מתלהבת מעצמך על כלום, מקילומטר קולטים שאת מחומצנת, ואיך בדיוק ילדה בת 13 משתמשת בזה???) אבל תכל'ס, איך זה שונה מפרח האינטיליגנציה שאמר "יש לי ריבועים בבטן וכוסיות מתות עלי" (ובפועל הוא צנון משעמם ודי שדוף, שחי בבית עם די הרבה כוסיות ועד כה אף אחת לא מתה. עליו.)

ShukyD

New member
תכלס שכחתי מזה לגמרי

שהיא אמרה "יש לי גוף של ילדה בת 13" כאילו..מה? מה היא מנסה להגיד בזה? שהיא עוד לא התפתחה מספיק? אולי ראיית העולם שלה מעוותת והיא עוד לא הבינה שילדות בנות 13 לא אמורות למשוך בחורים צעירים.. או שהיא סתם יצאה אהבלה מה שנראה לי הכי סביר <שילשול בדיבור ועצירות במחשבה> לא מפתיע בכלל

לא אוהבת אותה לא בגלל השאיפות שלה לכסף

או הכחניות שלה וקידום האינטרסים שלה.. אין אדם שלא אוהב כסף ולא יעשה כדי להרוויח הרבה יותר , או להשיגו (אישית לא אתחתן ולא התחתנתי עם אדם בגלל כספו אולי היא כן..) אלא ההתנהגות שלה לאנשים שהיא אמורה לאהוב אותם , נניח שכבר בחרת את המיועד שלך לפי כספו , מה משנה לך גודל היהלום? כאילו זה המתכון לאושר שלך בנישואים? או הראיה של הסובבים אותך לגביךבהתאם ליהלום? אין לי אישית בעיה שהתנתקת מהילדה שלך , אני לא חושבת שזה רע,. בכול מיקרה לא אהבתי אותה, אולי אינטואיציה שלי לגביה.. סתם אדם רדוד שלא מסוגל לעמוד עירום וצריך להיות עטוף בכסף כדי שיסתכלו עליו..

למעלה