הקאסט של האח הגדול

ShukyD

New member
כפרונת אני במקומך הייתי משנה את האף

לפני הציצים ולפני הכל גם מקטין אותו וגם מוריד קצת למטה

היא פלצנית!! ללא סיבה!!

סתם עוד אחת! יאללה הבייתה, בעצםם עדיף שתישאר כמה שפחות "תחנך" את הבת שלה ככה הילדה תהיה יותר נורמלית!! היא נראית הרבה יותר מגילה... חיה בסרט

ליאורי13

New member
Y לא קראתי את התוכן קודם,עכשיו שקראתי .......

הלידה זה השיא שלה, יותר מזה היא לא יכולה לעשות כלום---אישה רדודה,חומרנית, ללא כל כיוון ושאיפות בחיים עם "גוף של ילדה בת 13" כן, נכון, ממש פחחחחח,הרבה נשים אחרי ארבע לידות נראות פי 1.00000000000.0000000 יותר טוב ממנה נראה לי שהרבה זמן לא הסתכלה על התחת שלה שנוזל לרצפה תרגילים לעיצוב וחיזוק שרירי התחת דחוף !!!

Saladin

New member
בחורה מתוקה.

כדבש! וגם מאוד צנועה! מצטיינת שכבתית (שכבתית, שימו לב!) וגם מבריזנית אולטימטיבית. אפילו אין לה סנטימנטים לגווינת' פאלטרו ולא אכפת לה להלשין עליה.

omer719

New member
../images/Emo41.gif בוריס שניידרובסקי -

תאריך לידה: 17.08.86 מקום מגורים: רעננה על עצמי ב-5 מילים: אני אוהב לצחוק על החיים החלום שלי: לשתות קפה עם ג'וני דפ מהי התכונה הכי מופלאה שלך? אדיבות והכי גרועה? צדקנות אם היית יכול להתחלף עם מישהו ליום אחד, במי היית בוחר? ג'ורג' בוש מה הבילוי האולטימטיבי מבחינתך? כוס וויסקי טוב, סיגריה וקצת בלוז ברקע מהו הדבר הכי שנוא עלייך? שקרים וצביעות אם תזכה, מה תעשה עם הכסף? נקנה דירה להורים, אם ירצו אז מה אתם חושבים על בוריס?

יניבל1

New member
למה לא?

הבן אדם במקרה הטוב יושב בצד ושותק ובמקרה הפחות טוב(לעיתים רחוקות) הוא גם פותח את הפה ואנשים מגיבים אליו באדישות , אפילו אח שלו לא שם עליו.

omer719

New member
../images/Emo41.gif לאון שניידרובסקי -

תאריך לידה: 17.8.86 מקום מגורים: רעננה על עצמי ב-5 מילים: מוכשר, תקשורתי, שאפתן, סטייליסט החלום שלי: להיות מעצב או סטייליסט מהי התכונה הכי מופלאה שלך? תקשורתי והכי גרועה? אגואיסט מהי החופשה הכי מדהימה שהייתה לך? מצעד הגאווה באילת איזה תלמיד היית בבית הספר? מצטיין מהו החפץ שאתה הכי קשור אליו? מייק אפ, הבגדים שלי אם היית יכול להתחלף עם מישהו ליום אחד, במי היית בוחר? מדונה מהו הבילוי האולטימטיבי מבחינתך? שופינג ברומא מהי הקללה האהובה עלייך? חלאה, בהמה מהו הדבר הכי שנוא עלייך? שמרכלים עליי או שמעירים לי אז מה אתם חושבים על לאון?

דורדור4

New member
הוא כ"כ הצחיק אותי בדקה שהראו אותו.

ראיתי רק את התוכנית לא נכנסתי אחרי זה לאתר כי לא עלה לי. אבל נראה לי הוא יגיע רחוק החמוד הזה

למעלה