הקליפ החדש של ליידי גאגא

לא קשור. אין שום קשר בין השיר והקליפ.

לא יעזור לאפחדדד..שתפסיק עם התחכמות שלה - לפעמים צריך לעשות דברים "צפוייים" ושמתאימים שליר ולא להתחמק יותר מדי.

britmel

New member
מה הכוונה../images/Emo35.gif

איזו התחכמות... ? *התחכמות זה הדבר האחרון שראיתי בקליפ הזה... ונכון שזה לא מה שאף אחד ציפה מהשיר הזה.. אבל זו החלטה שלה מה לעשות עם השירים שלה אז למה לבקר אותה כ"כ...

אני טיפוס ביקורתי ואמרתי את דעתי.

זה קליפ מתחכם - אז הלכת על מקוריות,אבל שתתאים לשיר! היא עשתה משיר כ"כ מתוק ומקסים כמו אלחנדרו ונתנה לו פרשנות שלא קשורה בעיניי - קישרה אותו לניצול ודיכוי ועשתה קליפ נמרח ומשעמם. אני כנראה ראיתי את השיר באור שונה ויש גבול לכמה שאפשר כל הזמן לומר : "איזו מדהימה ומקורית וחדשנית גהגא" כי יאללה לא כל דבר שהיא עושה מדהים. אני באמת שלא קונה את כל המקוריות שלה - יש לה באמת נטייה להגזמה ולכל "המוסיף גורע".

candyheart

New member
עובדה שמבחינתי זה עובד

אם היה קליפ כזה לשיר של קייטי פרי "California Gurls" למשל,אז זה באמת היה מטומטם,אבל עובדה שיש בשיר הזה משהו שמתחבר לאווירה הזאת,לפחות לדעתי.

יש באמת סוג של ניצול במילים של אלחנדרו

המתבטא בקליפ,את יודעת מה - זה הקונספט וזה מקורי אז בסדר מקובל אבל עדיין הקליפ משעמם ונראה תלוש. ממש אבל.

כי אין שום קשר בין הכוונה שלה נטו לבין התוצאה

עצמה. מה שיצא לה זה קליפ כאפות,מתחכם ומוגזם. (בגדול זה החיסרון שלה - מגזימנית וחכמולוגית. בקיצור מנסה להיות מקורית כמה שיותר ולפעמים עושה זאת בלי סטייל.) יפה לה - שיר לאטין פופ,מדבר על מערכת יחסים של ניצול ודיכוי אבל עדיין לאטין פופ-אייס אוף בייס ניינטיז לקליפ אפל שמראה את סבלם של הומואים ("מהומות סטנוול") לא נראה לי קשור. מעבר לזה שהוא קליפ די נמרח ומשעמם. הסוף הדבר היחיד שקורה בו משהו. אבל זה די ברור שהיא הזמרת מס' 1 כרגע וכולם יקנו כל שיט שלה. בסדר. מזל שהשיר עדיין נשאר בעיניי מושלם וכרגע שיר השנה שלי + השיר האהוב עליי של גהגא.

Bright Unicorn

New member
אני לגמרי אתך

זה אמנם לא שיר השנה שלי אבל אני מאד מחבב את אלחנדרו. חיבבתי בשניה שהיא שיחררה את האלבום המחודש. בנוגע לקליפ.. אין לי מה להוסיף אני מסכים עם כל מילה. הסוף שלו (הקטע שהכי דומה ל"ווג" של מדונה) זה הקטע הכי טוב גם לטעמי.

Bright Unicorn

New member
עוד משהו קטן

"מגזימנית וחכמולוגית" זאת הגדרה מדוייקת
אני דוקא חושב שעד עכשיו שתי התכונות האלה היו היתרון שלה. אבל כאן הן בהחלט חיסרון

למעלה