הרצאה דרום אמריקה ושירשור היכרות

natyh

New member
../images/Emo41.gif הרצאה דרום אמריקה ושירשור היכרות ../images/Emo41.gif

שלום לכולם שמי נתי תושב חיפה טילתי ביבשת פעמיים פעם ראשונה במשך שישה עשר חודשים בין החודשים סוף נובמבר 1986 עד תחילת אפריל 1987 . פעם שניה ב 1994 כל השנה . סה"כ טילתי די הרבה ואנסה בשיחה שלנו היום בודאי נתרכז בכמה דברים עיקריים , (יהיו כמובן המשכים ) : איך בוחרים יעד ראשון , מה כדאי שנארגן לתחילת הדרך , איפה מתמקמים ואיך , כסף ,מחסום השפה . אחר כך נדבר קצת על היבשת ועל תיכנון חודש הטיול הראשון שלנו שזהו כמובן מאמצע ינואר עד תחילת פברואר . אז שלום לכולם וקודם כל מי בפורום ?

natyh

New member
במידה ואין אנשים שמעונינים בהרצאה

היא תידחה לשבוע הבא , אותה שעה כרגע אמתין עד 20:25 במידה ולא יהיו תגובות ההרצאה תידחה .

pako27

New member
נתי היתי קורא בשמחה

אבל עושה הפסקה קצרה וחוזר לנוסחאות.......... סורי...

yaelgro

New member
מצטרפת לשרשור ההכירות

יעל, בת 26. כרגע גרה בארגנטינה עקב שליחות. לפני היציאה לשליחות ביקרתי בארגנטינה 3 פעמים, כשהראשונה היתה ב-2003 באמצע לימודי הספרדית. נשארת עד סוף 2008, ואז מתכננת לטייל קצת לפני החזרה לארץ.

pako27

New member
רגע לפני סיום היום -מי אני../images/Emo35.gif

חן גיל 32 (נשוי)+2 חתולים. עוסק בציוד מטיילים 9 שנים(ניהול חנויות ,שיווק ועזרה בפיתוחי מוצרים) לפני שנתיים וחצי הקמתי את שלו- המרכז לציוד מטיילים בקריות ובימים אלו מקיים את הסניף השני בת"א....תוך לימודי תואר ראשון בכלכלה ,מינהל עסקים ומשאבי אנוש (שנה א' טוב שנזכרתי
) מקומות שכף רגלי דרכה בהן מה יותר ומה פחות : (ספרד,מלטה,יוון,פורטוגל,יגוסלביה,איטליה,איים קנריים וכמובן אירופה הקלאסית כמו פריס, ואמסטרדם אהבתי הגדולה: צפון אפריקה -מרוקו ,וסנגל שם גם הוצאתי את הוויזה לברזיל בדקה ה90 : עבדתי תקופה של 4 חודשים בדרום אמריקה במיוחד בברזיל ,ביקרתי בארגנטינה ואורגואי: ירח הדבש שלי היה חודש ושבוע בסובב תאילנד ממש לפני קצת יותר משנה ) חבר קבוע בקומונה להישרדות וספורט אתגרי.חובב רכיבות אופני שטח בדופק גבוה ,בעלי חיים,ספורט.......מוסיקה במקצבים שונים. התרפייה שלי היא טיפול בגינה שלי על הגג של הבית עם כוס וויסקי ,מוסיקה,הבריכה והערסל בימי שמש. הא ו
את שישו וללי מהקומנה ובכלל כול החבר'ה הטובים שיש שם-רנןג,משה ,עינת,יובל,קשישא,חנה- שכחתי מישהו
חברים טובים ומיוחדים.

kogawa

New member
הכרות:

שמי יובל (קוגאווה הוא נחל קטן = יובל ביפנית) צלם, מטייל, כותב על טיולים ומקומות, מדריך טיולים, ויותר מהכל מטייל זה 25 שנה ככל הניתן יותר. עורך ראשי של אתר הטיולים GoTravel וכותב רבות באתר Tripi מכיר את אפריקה ובעיקר אסיה יותר מדרום אמריקה בה טיילתי רק כשנה. אשמח לעזור במידע כללי ובתרמילאות, ובצילום.

mussya

New member
מקווה שזה גם ללא-אדומים ../images/Emo9.gif

אני מאיה, חיה בכפרון קטן במערב אנגליה. הטיול הראשון שלי היה במדבר יהודה בגיל חודש (ככה מספרים
) ומאז אני מכורה. טיולים ארוכים טיילתי באוסטרליה, נפאל, הודו, מרכז אמריקה (דרום מקסיקו, גואטמלה, ניקרגואה אהובתי, קוסטה ריקה, פנמה) וקצת דרום אמריקה (קולומביה, אקוודור, פרו). מתה להגיע שוב לכל המקומות שבהם כבר הייתי, שלא לדבר על כל אלה שטרם הספיקותי. נעים להכיר ואשמח לעזור

natyh

New member
בהחלט לא לאדומים בלבד

אבל לכי תדעי אולי יאדימו אותך .... חחח

lala land

New member
היי

אני רן, 22 מירושלים, משתחרר ביום ראשון הזה ! במקרה גיליתי את הפורום הזה בדיוק ביום שנפתח, כשחיפשתי מידע על דרום אמריקה לקראת הטיול שאני וחבריי מתכננים מאפריל (מיד אחרי הפסיכומטרי) ועד אוגוסט (קצת לפני תחילת לימודי המכינה). עד אפריל מקווה שאוכל לשאוב כמה שיותר מהידע והנסיון שלכם, ואח"כ (ותו"כ) אשמח לשתף בחוויותי ונסיוני שלי לטובת השאר ! אם זה מעניין, התכנון כרגע הוא אחרי ערב פסח לטוס ללימה (פרו) ומשם לרדת דרומה לבוליביה, לעשות עיקופון דרך ברזיל לארגנטינה ולחזור הבייתה מבואנוס איירס ! שיהיה לכולם סופ"ש מהנה !

shaishoo

New member
שלום וברכה../images/Emo66.gif

שמי תומר, ואני טיילתי את הטיול הגדול במשך שנה בדרום אמריקה 2002-2003 למעשה התחלתי מפרו ובדרך עברתי בבוליביה, צילה, ארגנטינה,ברזיל,שוב בוליביה,פרו , קולומביה וונצואלה בבוליה התנדבתי כשלושה וחצי חודשים במקלט חיות ויה טונרי ואפשר לקרוא על זה פה בנוסף הינה משהו שכתבתי על הר הויאריקה בצ'ילה וכמובן איך אפשר בלי המאצו פיצו חוץ מזה בחיים הפרטיים אני משחק עם מולקולות להנאתי...באוניברסיטה העברית לפחות כל עוד מרשים לי או עד שאני אגמור את המאסטר ומנצל כל חופש לברוח לטרק קצר בחו"ל

shima

New member
הי לכולם

אני שירה, ב2003 טיילתי בדרום אמריקה את הטיול הארוך של אחרי הצבא, והשנה הייתי 4 חודשים במרכז אמריקה בטיול של אחרי התואר. שמחה להצטרף

למעלה