השיר הנכסף - אמנזיאק - הגמר!

The Walrus

New member
../images/Emo41.gifהשיר הנכסף - אמנזיאק - הגמר!../images/Emo41.gif

למקום השלישי והמכובד זכה Like Spinning Plates הנפלא... בגמר נשארנו עם 2 שירים: Pyramid Song You And Whose Army? מיהו השיר שאתם רוצים שיזכה (השיר היותר טוב)? כתבו את שמו בכותרת ואל תשכחו לנמק!

The Walrus

New member
Pyramid Song

אני לא חושב שיש יותר מדי מה לנמק. אם יש אלבום אחד של רדיוהד שברור כשמש מי השיר הכי טוב בו, זה אמנזיאק. פירמיד סונג פשוט נמצא 10 רמות מעל השאר, וגם מעל שאר הקטלוג של רדיוהד (בעיניי הוא השיר השני הכי טוב שלהם). הוא פשוט מושלם. כבודו של YAWA במקומו מונח, אבל הוא מעולם לא היה ומעולם לא יהיה פירמיד סונג...

Supermassive777

New member
You And Whose Army?

בתכלס פיראמיד שיר יותר טוב, אבל לYAWA יש מקום מיוחד אצלי בלב ששמור רק לו, שיר כל כך מיוחד עם הרבה משמעות בשבילי.

Pyramid Song

New member
Pyramid Song

אחד מהשירים הכי מושלמים בעולם... לא סתם בחרתי בו להיות הכינוי שלי :) אם במקרה ייצא לכם להיות בהלוויה שלי כנראה שתשמעו אותו... חח אבל....... למרות הכל, אני קצת יותר אוהב את LSP. דרך אגב, "YAWA?" שיר ענק.

nothingwoman

New member
pyramid song

בעיקר בגלל הקליפ המטורף שלו, וגם היום שמעתי אותו והשתכנעתי שזה יהיה גם שיר הלוויה שלי (במקום וידאוטייפ), אז תודה לפירמיד סונג על ההמלצה המורבידית... בכל מקרה שני אלו הם ממש לא הראשונים שלי ואני עדיין מתאבלת על לכתם בטרם עת של גלאס האוס וספינינג.

קוֹבּ

New member
You And Whose Army?

שניהם מרהיבים. תאכלס שניהם צריכים לזכות, אבל תחושת בטן אומרת לי שזה עדיף.

ElShaddai

New member
You And Whose Army

וואי איזה גמר מושלם. You And Whose Army אחד מהשירים הכי מושלמים של רדיוהד

black scar1

New member
You And Whose Army?

ווואי... שנים לא הייתי בפורום הזה... לא יודעת אם השירשור הזה עדיין רלוונטי, אבל אם כן, אני מעדיפה אות השיר הזה, והוא גם אחד האהובים עלי באלבום, אני חולה על הקול המאונפף שלו שם, ובהקשרים מסויימים הוא לגמרי יכול לגרום לי לפרוץ בבכי. פירמיד סונג, הוא עוד אחד מהאוברייטדים שלהם לדעתי, כלומר שיר שכולם כ"כ מתלהבים ממנו ואומרים כמה הוא מדהים, ואני פשוט לא נופלת ממנו בכלל. אז אין פה בכלל שאלה מבחינתי. אבל אם הייתי צריכה לבחור את השיר האהוב עלי באלבום (שהוא אגב בן האלבום האהובים עלי ביותר שלהם, אולי הכי) אז לא בטוח שזה היה זה. אולי נייבס אאוט, אולי גלאס האוס אולי אפילו ספינינג פלייטס... אבל גם ארמי היה בא בחשבון...

black scar1

New member
כן, זהו טבעם של האוברייטדים

להיות אהובים ומוגנים בחירוף נפש, אחרת הם לא היו אוברייטדים
בוא אני אשחט לך עוד כמה פרות קדושות- אקזיט מיוזק איך להיעלם לגמרי גם אוברייטדים, ואין ריינבוז בכלל אלבום חלש לחלוטין. רק זהירות עם האבנים, בדיוק עשיתי פן :)

ElShaddai

New member
אהמ

אני שומע רדיוהד עוד לפני שבכלל ידעתי מה אוברייטד ומה לא. ידעתי שcreep ידוע לשמצה, ושפרנויד מושלם, וזהו. ועובדה: לדעתי אין ריינבוז האלבום הכי טוב שלהם, כמה רמות מעל כל השאר. Exit music אחד מהשירים האהובים עלי שלהם, ובטוח שהוא הכי טוב בOK COMPUTER. אז שהשם שלהם לא הולך לפניהם בהכרח.

למעלה