השלב הבא

../images/Emo41.gifהשלב הבא../images/Emo41.gif

מה הדבר הבא שתעשו ואיפה ואיזה
פירסינג\קעקוע\הרחבת פירסינג\משהו בסיגנון
ואם קעקוע...איזה ציור

דנטל

New member
קעקוע

ואני כבר שנים מחפשת את מה שהכי יעשה לי את זה. היה אחד ביוון שכמעט התעלפתי ממנו (כשכבר נגמר לי כל הכסף), אבל בארץ עוד לא מצאתי משהו ראוי.

HairyTowel

New member
אני בטוח הולך

לעשות קעקוע. אחד מהציורים שלי! נראה איפה.

BloodyRose

New member
קעקוע בלונדון הבנוייה ../images/Emo13.gif

בגלל הצבא אני לא מתכננת לעשות עוד פירסים (עד שאני אקשר אליהם אני אצטרך להוריד, והפירס היחידי שאני ממש אוהבת זה בגבה). אני לא ממש יודעת איזה קעקוע אני רוצה לעשות, ובגלל זה אני לא עושה, אבל אני מקווה שאת הקעקוע הבא אני אעשה בלונדון (חלום חיי
)

yellow cheese

New member
קעקוע.

ללא ספק :) לא יודעת איזה..יש כ"כ הרבה סוגים וקשה לבחור!

אז שלי....

בנתיים זה רק פירסינגים... הבא שלי...בחופש הגדול..יהיה טראגוס.. באוזן ימין.... אני רוצה גם ספטום..אבל זה בטח יהיה שנה הבאה רק...במהלך השנה..או אחרי.. וכמובן... עגיל בפיטמה..ניפרינג.. כולכך כולכך רוצה
... אבל לאאא...צריך לחכות... אז בנתיים מחכים...עד שכל העסק הזה.. להיתפתח..ליגדול..וכל השאר.. ואז עושים..
קעוקועים.. תמיד רציתי בכתף שמאל של או עקרב או אכביש על קורים בשחור... אבל זה באמת לא יהיה בזמן הקרוב... וזהו...

west side

New member
פורום בול בשבילי.

יש לי כבר כמה והבא שלי זה untill the end of time וכל השמות של הדיסקים של טופאק אני מתכוון לשים עלי וגם יש לי כבר חלק וגם את כל הקעקועים שהוא עשה - אני בעקבותיו.

Bitch47Percents

New member
עוד קעקוע....

יש לי תכנון לקעקוע של שרשרת עלים בירוק כהה והצללות שחורות לגב כף הרגל... מהחלק של העיגול הזה, עד לאצבע הקטנה אגב, אמרו לי שאף מקעקע לא ייקח את הסיכון לעשות קעקעוע בכף הרגל, מישהו שמע על כזה דבר?...

m.n

New member
הכל כבר מתוכנן

אני כרגע בודקת סטודיו שראוי לכך שאני אפקיד בידיו את הכתף היקרה שלי אני יודעת מה אני רוצה ואני יודעת מתי- מתנת יומולדת 18- המעבר שלי לבגרות

Jiglly

New member
לברט. ../images/Emo99.gif

כדאי? כואב? איך מטפלים בזה בכלל..? כמה עולה?

למעלה