התפקדות דצמבר

Robin Sparkles

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות דצמבר../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

התפקדות דצמבר! כללי- שם- זכר\נקבה- גיל- תאריך לידה- מיקום גיאוגרפי- מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה- איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- דמות אהובה מהבנות- דמות אהובה מהבנים- דמות לא אהובה- דרגו את הפורום מ-1 עד 5- החודש הקודם- דבר טוב שקרה- דבר רע שקרה- סרט החודש- סדרת החודש- אלבום החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- מאכל החודש- אירוע מיוחד שהייתם בו- החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מה עדיף נובמבר/דצמבר- מחכים ש-2008 תסתיים? עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? מחכים לחנוכה? מה התכנונים לחנוכה? 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. 2. 3. 4. 5. תמונה לבחירתכם
שיהיה לכולם חודש מקסים ומלא בפרקים של גוסיפ גירל!
הודגש באמצעות מדגישומטיק
XOXO

Robin Sparkles

New member
עוד שבוע יש לי יומהולדת חצי!../images/Emo3.gif

התפקדות דצמבר! כללי- שם-כרמית זכר\נקבה-
גיל-עוד שבוע 17 וחצי~ תאריך לידה-7.6.91 מיקום גיאוגרפי-חור מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-בעולם שלי..ואתמול פתחתי פייסבוק כי הכריחו אותי חח על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה-ברור איזה זוג הייתם רוצים שיהיה-ג'ני ונייט איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה-זה ספוילר אז אני לא אכתוב אבל מי שרואה את העונה השנייה בטח כבר יודע דמות אהובה מהבנות-בלייר דמות אהובה מהבנים-נייט דמות לא אהובה-זו דמות חדשה אז אני לא יודעת אם אפשר לכתוב.. נגיד בכללי שזה הזקן
דרגו את הפורום מ-1 עד 5-10! החודש הקודם- דבר טוב שקרה-טיול שנתי
דבר רע שקרה-הייתי חולה סרט החודש-אחוות הג'ינס 2 סדרת החודש-גוסיפ גירל ועקרות בית נואשות ומגרש ביתי אלבום החודש-the corrs-dreams שיר החודש-כלמיני שירים אירים ושירים של the corrs והיום התחלתי לשמוע the saturdays - up זמר\ת החודש-אנדראה קור ואייקון. יש לו שירים מדהימים מהאלבום החדש להקת החודש-the corrs ספר החודש-אחחות הג'ינס 2 שצריך להמשיך לקרוא
מאכל החודש-סושי אירוע מיוחד שהייתם בו- החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות-יומהולדת לחברה ביומהולדת חצי שלי חח.. וה-15.12 זה שנה בדיוק לפני הגיוס והזמן שלי הולך ואוזל אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-הרבה ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מה עדיף נובמבר/דצמבר-לא יודעת..אני אוהבת את שניהם מחכים ש-2008 תסתיים?כן למרות שהיא הייתה שנה טובה אבל 2009 יותר טובה עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף?אני מקווה מחכים לחנוכה?כן מה התכנונים לחנוכה?ללמוד למבחן בסוציולוגיה כמו חסרת חיים 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1.אני מתחילה לקרוא עיתון מהסוף (עד היום לא יודעת למה><) 2.אני שונאת בלונים (נזכרתי כי היום הפחידו אותי עם זה) 3.אני לא אוהבת ביסלי 4.אני יודעת את מלך האריות 1 בעל פה 5. תמונה לבחירתכם
אולי אח"כ..

JAP Noa

New member
הרגת אותי עם הגיוס../images/Emo6.gif

זה עובר מההההההההההה זה מהר. תנצלי כל רגע

Keren 104

New member
../images/Emo195.gif מתפקדת ../images/Emo195.gif

התפקדות דצמבר! כללי- שם- קרן זכר\נקבה- נקבה גיל- 15 וחצי תאריך לידה- 1.9 מיקום גיאוגרפי- מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- בפרטי על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה- ברור! איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- תמיד אהבתי את בלייר ונייט.. אבל כרגע אני פשוט ממש ממש לא רוצה את נייט וג'ני (זה גובל בפדופיליה!) או את סרינה ואהרון איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- חחח עניתי על זה כבר XD דמות אהובה מהבנות- בלייר!!!!! דמות אהובה מהבנים- אממ אריק, אני מניחה.. דמות לא אהובה- ג'ני דרגו את הפורום מ-1 עד 5- החודש הקודם- 5 דבר טוב שקרה- הרבה ימי הולדת.. :) דבר רע שקרה- לא יודעת.. בזמן האחרון אני דיי בדאון.. סרט החודש- עוד לא ראיתי אבל אני מניחה שטווילייט סדרת החודש- טרו בלאדדדדדד אלבום החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- דד אנטיל דארק אני ממש רוצה למצוא איפה אני יכולה להוריד את האודיו בוק של זההה מאכל החודש- קוסקוס אירוע מיוחד שהייתם בו- מלא מלא ימי הולדתתת החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- לא יודעת :) מצפה להפתעות :) אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ספר שאתם מתכוונים לקרוא- לא יודעת.. מה עדיף נובמבר/דצמבר- דצמבר מחכים ש-2008 תסתיים? כן.. עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? מקווה מחכים לחנוכה? מחכה לחופשששש מה התכנונים לחנוכה? קניות קניות קניותתתתת 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. אני לא יכולה לחכות.. כאילו שאנשים שמאחרים זה משגע אותי.. את החברות שלי אני מכירה אני יודעת בכמה זמן הן בערך יאחרו אז אני מאחרת גם.. 2. אני אף פעם לא מסתכלת שאני חוצה את הכביש 3. אני שונאת את דודו טופזזזזזז 4. אני אוהבת לדבר 5. אני לא יכולה להיות לבד.. כאילו בלי החברים שלי תמונה לבחירתכם שיהיה לכולם חודש מקסים ומלא בפרקים של גוסיפ גירל! גם לך :) הודגש באמצעות מדגישומטיק

JAP Noa

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif

כללי- שם- נעה
זכר\נקבה- הדבר הזה שרוס ובראד
המציאו שרייצ'ל
סתם חחח נקבה
גיל- 18 וקצת
תאריך לידה- 3.9 מיקום גיאוגרפי- חיפה. מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- [email protected] - מסנג'ר [ותזדהו בבקשה
] Noa Shemer הפייסבוק. על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה- לצערי הרב. היא מממממש מבאסת. איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- דן וסרינה, דה
ואאארון ואריק, פשוט כי אני כלכך אצחק
איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- אאארון וסרינה, דה
דמות אהובה מהבנות- סרינה
דמות אהובה מהבנים- דן
וסיייירוס
דמות לא אהובה- אאארון. דרגו את הפורום מ-1 עד 5- 10
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- היה חודש מושלם. דבר רע שקרה- נכשלתי בטסט
סרט החודש-
אנד דה סיטי
סדרת החודש- גוסיפ, שיהיה
אלבום החודש-
808 & Heartbreak של קנייה. שיר החודש- Where I Stood Come Home החדש עם שרה
If I Were A Boy Love Lockdown זמר\ת החודש- מיייייסי הגינס ושרה ברילס אהההא
להקת החודש- וואןריפבליק וקרולינה לייייר. ספר החודש- רעלה של ורדים
זה ספר החיים לא רק החודש. מאכל החודש- פייייייייייייצה
אירוע מיוחד שהייתם בו- ההשבעה של פיציייייייי
החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- אני פאקקקקקקקקקקקקקינג מתגייסת
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- "בוא הביתה" חחח..שירי צבא נו
ספר שאתם מתכוונים לקרוא- למי יהיה זמן לקרוא? אני אהיה בצבא. מה עדיף נובמבר/דצמבר- נובמבר!
מחכים ש-2008 תסתיים? אני מחכה ש2009 תסתיים!
עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? אני מקווה שלא יותר מידי. מחכים לחנוכה? לא. מה התכנונים לחנוכה? קורס? טירונות? מה שיבוא יבוא. 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. אני לא יכולה לעבור יום אחד בלי לשמוע מוזיקה, ללעוס מסטיקים ולשתות דיאט קולה. 2. הייתי במלא מדינוץ, והמקום האהוב עליי בעולם הוא מנהטן
3. כשאני אהיה גדולה, המשכורת הראשונה שלי [או ה-5 הראשונות, תלוי במה אני אעבוד] תתבזבז על תיק של פראדה
ואז על תיק של שאנל. אני מוכנה שלא יהיה לי מה לאכול, ושיהיה לי תיק של פראדה ושל שאנל. [ההורים שלי רוצים להרוג אותי בגלל זה
] 4. אני הבנאדם הכי בזבזן בעולם, אני מסוגלת לקבל 500 שקל ולשרוף אותם בשעה, בלי להבין לאן הם נעלמו. 5. החברה הכי טובה שלי בעולם מתגייסת עוד יומייים, ואני מרגישה כאילו בא לי למות
תמונה לבחירתכם
חודש מושלם לכולםםםםם

JAP Noa

New member
אין את הכי מלכה בעולם../images/Emo47.gif

כאילו כל הדרך לצפון חפרתי להורים שלי על השיר [שמתי אותו באייפוד על ספיקר חחח] והם שקלו להרוג אותי, אבל באמת שזה בין הדברים שהכי גרמו לי אושר בזמן האחרון
וסייירוס
תתפקדי גם!

P i x i e s

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif

התפקדות דצמבר! כללי- שם- יובל זכר\נקבה- נקבה גיל- 17.8 :p תאריך לידה- 25.3.91 מיקום גיאוגרפי- יהוד מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- [email protected], Yuval Merynger, 25391.. עוד משהו?
על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה- כן איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- חח בלייר וצ'אק נייט וג'ני ודן וסרינה איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- ונסה ונייט, אארון וסרינה דמות אהובה מהבנות- סרינה דמות אהובה מהבנים- צ'אק דמות לא אהובה- ג'ורג'ינה דרגו את הפורום מ-1 עד 5-675685
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- הרבה קניות ובילויים
דבר רע שקרה- סתם פרנויות... סרט החודש- חיים של אחרים סדרת החודש- חברים אלבום החודש- Light Grenades של Incubus שיר החודש- מלא מתוך האלבום חח זמר\ת החודש- להקת החודש- INCUBUS ספר החודש- הכל מואר של ג'ונתן ספרן פויר מאכל החודש- שניצלים של אמא
אירוע מיוחד שהייתם בו- לא זכור לי החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- פגישה שאולי תהפוך לדייט יום שישי
... אמן שייצא לפועל! אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ? ספר שאתם מתכוונים לקרוא- להמשיך את הכל מואר מה עדיף נובמבר/דצמבר- אין העדפה מחכים ש-2008 תסתיים? לא במיוחד עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? חח לא מחכים לחנוכה? כן מה התכנונים לחנוכה? סדנה, שידור ובטח חרישה על האוטו
5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. מכורה לקניות. גם אצלי נשרף מהר הכסף ולא ברור לאן. 2. מתעמלת במכון כבר די הרבה זמן 3. משדרת ברשת א'
4. אוהבתתת לישון צהריים 5. יש לי מבחן מחר וחייבת לעוף להתכונן
תמונה לבחירתכם

JAP Noa

New member
ברור שקראתי../images/Emo3.gif

מתה עלייייך יובלי
בהצלחה בדיייט

happy apple

New member
מתפקדת ../images/Emo9.gif

התפקדות דצמבר! כללי- שם-שירן זכר\נקבה-נקבה גיל-18 תאריך לידה-28.10 מיקום גיאוגרפי-מרכז ישראל מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-פייסבוק shiran lev על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה-כן איזה זוג הייתם רוצים שיהיה-אני נורא אוהבת את נייט וג"ני איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה-אבא של צא'ק ולילי דמות אהובה מהבנות-בלייר דמות אהובה מהבנים-צא'ק דמות לא אהובה-- דרגו את הפורום מ-1 עד 5- 4 החודש הקודם- דבר טוב שקרה- יותר כיף לי בעבודה , יצאתי די הרבה התקבלתי להיות מ"כית דבר רע שקרה-נכשלתי טסט וזה סתם היה סתם אוף, הרבה בתגייסו וזה עצוב.. סרט החודש- עד קצה העולם מדהים סדרת החודש- the hills גוסיפ גירל הפמלייה והתמכרתי קצת לאח הגדול אלבום החודש- - שיר החודש-יש מלא זמר\ת החודש- עברי לידר! חח ועוד הרבה להקת החודש-הרבה ספר החודש-אין מאכל החודש- קרפ חח למרות שזה משמין רצח אירוע מיוחד שהייתם בו-מיוחד לא יודעת היו כול מיני החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- אני הולכת להישאר לבד החודש כולם בהחלט מתגייסים באסה
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- אין לי מושג ספר שאתם מתכוונים לקרוא-כנ"ל מה עדיף נובמבר/דצמבר- השנה נובמבר שנה שעברה דצמבר בגלל חנוכה מחכים ש-2008 תסתיים?לא עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף?לא אבל רוצה הלוואי מחכים לחנוכה?לא ממש מה התכנונים לחנוכה?אין ממש 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. אני בן אדם נורא רגיש 2.אני נורא אוהבת לראות סרטי דרמה כאלו 3. אני ממש אוהבת מוסיקה ממש מכורה הולכתצ עם האייפוד לכול מקום 4. אני די פחדנית חח 5. אחד הבילוים שאני הכי אוהבת זה ללכת להופעות ולמסיבות לרקוד

happy apple

New member
הבעיה שזה לא ראשון חח זה שלישי

והכי חרא שזה היה רק לחץ זה היה החנייה פתאום לא הסתדרה לי לא יודעת מה קרה ועוד אני ממש טובה בלהחנות

JAP Noa

New member
רוצה לשמוע על מה אני נכשלתי טסטים?

גם אני נכשלתי בשלושה ד"א
בראשון הייתה סיבה נגיד סבירה. הטסטר ואני בלמנו ביחד [נננגיד, לדעתי בלמתי לפניו אבל שיהיה]. בטסט השני הכשילו אותי על שיוט בנתיב בזמן העברת הילוך. כן כן, מה ששמעת. המורה שלי היה בשוק שאפשר להכשיל על דבר כזה. הסיבה הכי הזויה בעולם. והיה לי טסט סבבה. בטסט השלישי נהגתי הכי טוב שהיה לי, ונכשלתי כי לטענת הטסטר התקרבתי מידי כשעשיתי פרסה לאוטו חונה. על זה נכשלתי.
אגב, זה שהיה אחריי הוא העיר לו על זה גם, ואני הייתי בצד שלו באוטו, וראיתי שהוא היה רחוק לפחות 4 מטר מהאוטו. אז כאילו לא יודעת אולי הטסטר עיוור אבל קרובים בטוח לא היינו. בקיצר, טסטרים הם חרא של אנשים ויכשילו אותך על כל שטות. אני בטוחה שאת יודעת לנהוג ותעברי טסט בקרוב
[סליחה על החפירה חחחחח פשוט אני בדיוקקקקקק במצב שלך.]

happy apple

New member
זה פשוט מייאש בלע שלא בא לי כבר לנהוג

ואני שמעתי על מישהו שנכשל למה כי בסוף הטסט לא הסתדר לו המפתח והטסטר היה צריך להתערב כדי להוציא את המפתח וחח על הכשיל

Just Freckles

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif

כללי- שם- נויה. נראה לי שאם כל השאלונים שהיו, אתן כבר יודעות את זה
זכר\נקבה-
נקבה גיל- עוד חודשיים 14 תאריך לידה- 29.1 מיקום גיאוגרפי- מרכז. מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- בפייסבוק אני Noya Sahar. למסן תשלחו מסר
על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה- ברור איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- דן וסרינה
איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- נייט וונסה. הם כל כך לא מתאימים דמות אהובה מהבנות- בלייר וסרינה. לא תצליחו לגרום לי להחליט
דמות אהובה מהבנים- נייט
דמות לא אהובה- וונסה דרגו את הפורום מ-1 עד 5- 20, דה
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- הטיול בצופים, ההשלמה עם החברות, הציונים במבחנים. דבר רע שקרה- העומס המטורף
סרט החודש- אחוות הג'ינס 2
סדרת החודש- גוסיפ גירל, האח הגדול, ELLEN אלבום החודש- שיר החודש- היו כמה, כי כל יום אני חורשת על שיר אחר. אז בעצם היו 30 שירי החודש
זמר\ת החודש- קנייה ווסט ובריטני ספירס. אותם שמעתי הכי הרבה, והם פשוט זמרים מעולים
להקת החודש- ספר החודש- הממ. כנראה ש"בשורות טובות". מאכל החודש- שוקולד לבן, החולשה שלי
אירוע מיוחד שהייתם בו- היומולדת של החברה. החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- אין. אם יהיה אני בטח אדע אותו כמה ימים לפני או משהו כזה. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ספר שאתם מתכוונים לקרוא- TWILIGHT מה עדיף נובמבר/דצמבר- דצמבר, כי מתקרבים לחורף
מחכים ש-2008 תסתיים? כן עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? הלוואי! אין על פוך, שוקו, ספר טוב וגשם בחוץ
מחכים לחנוכה? כן! הסופגניות מחכות לי
מה התכנונים לחנוכה? אין כרגע... בטח לא לעשות כלום והרבה. 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. אני רוצה להיות מעצבת פנים. 2. אני דווקא די חסכנית.. החברות שלי נותנות לי את הכסף שלהן כשאנחנו בקניון, שאני לא אתן להן את הכסף להוציא סתם על דברים
3. אני בצופים מכתה ד', ואני נהנית מזה נורא
4. בינואר אמורה להיוולד לי אחות
5. אני אוכלת רק עוף, לא נוגעת בבשר בקר. שום המבורגר, קבב, כלוםםם.

JAP Noa

New member
אלן../images/Emo99.gif

חצי מהפעמים שאני קוראת מה את כותבת אני כזה מממממ, אני כתבתי את זה?
בעיקר את והבשמים שלך
חודש מדהים

h e n y

New member
חודש התחיל לא טוב:(

כללי- שם- חן זכר\נקבה- נ. גיל- 19 תאריך לידה- 5.7.89 מיקום גיאוגרפי- צפת מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- 232401641 על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה-יאפ איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- בלייר וצ'אק
איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- אהרון וסרינה ונייט וונסה דמות אהובה מהבנות- בלייר דמות אהובה מהבנים- היפיוף שלי- צ'אק
דמות לא אהובה- אהרון וסיירוס{לא להרוג אותי!} דרגו את הפורום מ-1 עד 5- 5 החודש הקודם- דבר טוב שקרה- רגעים יפים שהיו
דבר רע שקרה- נפרדתי מחבר שלי
סרט החודש- אין סדרת החודש- ישנן בנות אלבום החודש- שייגעצ שיר החודש- אישה נאמנה זמר\ת החודש- דין דין אביב להקת החודש- אין ספר החודש- למה גברים אוהבים ביצ'יות מאכל החודש- פיצה אירוע מיוחד שהייתם בו- אין אירוע החודש החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- ב13 אני שנה בצבא.. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- לא יודעת אולי שירים שקטים ועצובים ספר שאתם מתכוונים לקרוא- משאלה אחת שמאלה מה עדיף נובמבר/דצמבר- נובמבר.. מחכים ש-2008 תסתיים? כן דיי כברר עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? לא בא לי האמת מחכים לחנוכה? לא
מה התכנונים לחנוכה? כלום, בסיס...
5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. אני מתה מפחד מנחשים{בשאר הדברים אני מאוד אמיצה} 2. אני מאוהבת בצ'אק בס
3. אני אלרגית למתכות ובגלל זה אני לא יכולה לשים טבעות/שרשראות וכ'ו 4.קיבלתי מסבתא שלי שרשרת בירושה ויש עליה סיפור מדהים 5.

למעלה