התפקדות דצמבר

JAP Noa

New member
קראתי, פז"מולדת שנה?|מקנא|

ועוד יומייים אחרי שאני מתגיייסת חחח, כיף לך! אני כולי אהיה צעירה ופעורה אז.
[כאילו שעכשיו לא..]

h e n y

New member
חח במושגים של צבא

את הילדה שלי...
חחח איזה צעירונת..כשאת תהיי שנה אני כבר יהיה בבית בטן-גב..

Lauren Cooper

New member
מתפקדת...../images/Emo13.gif

כללי- שם- לורן קופר זכר\נקבה- נקבה גיל- 21 ג'י איימ אולד. תאריך לידה- 10.5 מיקום גיאוגרפי- הרצליה..
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- מסנ', שלחו הודעה פרטית ותקבלו, אני פשוט כ"כ כ"כ כ"כ שונאת ספאם. על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה- לא איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- דמות אהובה מהבנות- בלייר בלייר בלייר! דמות אהובה מהבנים- צ'אק!!! דמות לא אהובה- דרגו את הפורום מ-1 עד 5- 5 החודש הקודם- דבר טוב שקרה- ואו הרבה..
דבר רע שקרה- היה נורא עמוס בעבודה..
סרט החודש- פייי אני ממש לא זוכרת סדרת החודש- פרינדס אלבום החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- דייויד קופרפילד BY צ'ארלס דיקנס מאכל החודש- קפה? חחח אירוע מיוחד שהייתם בו- לא יודעת... החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- אחותי באה, קריסמס, ניו ייר'ס איב, ובטוח יהיו עוד אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- וויט הורס-טיילור סוויפט מומלץ ביותר. ספר שאתם מתכוונים לקרוא- שרלוק הולמס-את כל הסדרה! חחח איי מיס שרלוק! מה עדיף נובמבר/דצמבר- דצמבר מחכים ש-2008 תסתיים? מממ. נוט שור אבאוט איט. עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? איי הופ סו מחכים לחנוכה? חנוכריסמס אני מבקשת! חחחחח וכן. מה התכנונים לחנוכה? חופש,שופינג,להתכונן לכריסמס איב 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. גרתי בשלוש מדינות שונות בחיי. 2. אני דוברת אנגלית,צרפתית,ספרדית,וגרמנית. 3. הייתי בהמון המון המון המון מדינות בעולם...באמת שהמון חחח 4. למדתי בביה"ס הבניל', ועשיתי בגרויות אירופאיות. 5. יש לי חבר בשם דניאל, ואני גרה איתו בהרצליה.
אין לי כאן תמונות אני אוסיף בהמשך...

vv56305

New member
מן חודש מוזר של רע וטוב

התפקדות דצמבר! כללי- שם- נועה זכר\\נקבה- נקבה בפעם האחרונה שבדקתי
גיל- 31, איים אולדר לורן
תאריך לידה- 16.9 מיקום גיאוגרפי- רמת גן מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- noa holtzer בפייסבוק על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה- כן איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- צ'אק ובלייר, דן וסרינה, רופוס ולילי איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- ארון וסרינה, בארט ולילי דמות אהובה מהבנות- בלייר דמות אהובה מהבנים- צ'אק
דמות לא אהובה- ארון, סיירוס (וסליחה לכולן), ונסה בעונה 1- התרגלתי כבר אני מניחה
דרגו את הפורום מ-1 עד 5- 4, רק כי אין מושלם
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- התחלתי עבודה חדשה דבר רע שקרה- נפרדתי מהחבר שלי אחרי 7 וחצי חודשים
סרט החודש- ראיתי המון סדרת החודש- גוסיפ גירל אלבום החודש- back to black שיר החודש- human זמר\\ת החודש- amy winehouse להקת החודש- the killers ספר החודש- התחלתי את "כפרה" ובינתיים הוא ממש יפה
מאכל החודש- פיצת שוקולד ב"מקס ברנר", סמבוסק פיצה אירוע מיוחד שהייתם בו- לא היה משהו מיוחד החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- עלייה לאוויר של הפרוייקט בעבודה אלבום\\שיר שהולך לעבור חרישה- האלבום החדש של the killers ספר שאתם מתכוונים לקרוא- לסיים את "כפרה" מה עדיף נובמבר/דצמבר- דצמבר חגיםםםםםם
מחכים ש-2008 תסתיים? האמת שכן, דף חדש עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? מקווה אבל לא נראה לי
מחכים לחנוכה? מחכה לסופגניות וללביבות ליתר דיוק
מה התכנונים לחנוכה? לאכול הרבה סופגניות ולביבות 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. אני הכי גדולה בפורום, אבל אני מתה על גוסיפ גירל לא בטוחה שיש לזה גיל, לדעתי אני בטח אוהב סדרות כאלה גם בגיל 50... 2. סובלת מקור אבל מתה על החורף 3. מכורה למתוק ושוקולד בפרט 4. ממש במקרה 3 החברים האחרונים שלי היו ספרדי, צרפתי ודני אבל באמת במקרה!!! 5. אני הולכת להיות דודה פעם ראשונה בפברואר הקרוב
חודש מקסים לכולם!

spinebuster

New member
מתפקד קצת באיחור

התפקדות דצמבר! כללי- שם-ניקיטה זכר\נקבה- זכר גיל- עוד 9 ימים 19 תאריך לידה- 11.12.1989 מיקום גיאוגרפי- ת"א מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- אין על הסדרה והפורום- רואים את העונה השנייה- בטח איזה זוג הייתם רוצים שיהיה- ג'ני ונייט או ג'ורג'ינה ודן איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- רופוס ולילי דמות אהובה מהבנות-סרינה דמות אהובה מהבנים-צ'אק דמות לא אהובה-רופוס דרגו את הפורום מ-1 עד 5- 4 החודש הקודם- דבר טוב שקרה- ציונים טובים דבר רע שקרה- ציון גרוע במקצוע הראשי סרט החודש- FELON סדרת החודש- גוסיפ והפמליה אלבום החודש- - שיר החודש-WHERE'S YOUR HEAD AT זמר\ת החודש- דויד גואטה להקת החודש- אין ספר החודש- אין מאכל החודש-אין אירוע מיוחד שהייתם בו- מסיבת יום הולדת של ידידה היה כיף אבל לא משהו מיוחד החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- יום הולדת שלי אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- לא יודע ספר שאתם מתכוונים לקרוא- כרגע לא מתכנן מה עדיף נובמבר/דצמבר- דצמבר מחכים ש-2008 תסתיים? די כן עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? אנחנו די צריכים שירד גשם מחכים לחנוכה? כן קצת חופש מה התכנונים לחנוכה? לנוח 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1. אני אוהב לשתות 2. רוצה מאוד לטוב לאמסטרדאם 3.יש לי חתולה 4.אני בן יחיד 5.אני לא ממש שונא את ונסה

LIA07

New member
התפקדות דצמבר! עדין דצמבר נכון?

כללי- אני לרוב סמויה פה אבל בנתיים לא פיספסתי שום פרק שם-ליה גיל- בת 21 תאריך לידה-28.9 מיקום גיאוגרפי- ערץ הקודש
רואים את העונה השנייה-יס איזה זוג הייתם רוצים שיהיה-בלייר/צאק - רופס/לילי - סרינה/דן איזה זוג לא הייתם רוצים שיהיה- ניית/גני דמות אהובה מהבנות-בלייר/סרינה דמות אהובה מהבנים-ניית דמות לא אהובה-באס דרגו את הפורום מ-1 עד 5- 3 דבר טוב שקרה- דבר רע שקרה- סדרת החודש- גוסיפפ מאכל החודש- רביולי בטטה ברוטב שמנת ובצל עוד סתם שאלות- חושבים שירד הרבה גשם בחורף? מקווה מחכים לחנוכה? לא (בלחץ מהסופגניות) מה התכנונים לחנוכה? כנראה יומיים שלוש באילת 5 דברים שלא יודעים עליכם: 1.אתם לא יודעים עלי כלום 2.למה שזה יענין אותכם 3.כרגע משעמם לי 4.לפי דקה סיימתי לראות את פרק 13 5.מעצבנים אותי החגים שלהם בגלל זה לא יהיה פרק שבועיים!?

למעלה