התפקדות ינואר 2006

../images/Emo41.gifהתפקדות ינואר 2006../images/Emo41.gif

שנה חדשה הא? שם: גיל: מאיפה אני בארץ: כמה זמן בפורום: פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: איחול לשנה האזרחית החדשה: מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: חודש נעים

*מתפקדת*../images/Emo69.gif

שם:קארין גיל:16 ו-8 חודשים בערך..
מאיפה אני בארץ:קריות
כמה זמן בפורום:אממ משהו כמו שנתיים פורומים נוספים שאני משתתפת בהם:ווסטלייף
איחול לשנה האזרחית החדשה:שתהיה שנה מוצלחת ופוריה לכולם!
מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה:אורלנדו עטוף באריזת מתנה?
תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף:
איזה חמוד

shaya23

New member
../images/Emo79.gif

שם:שי גיל:13 מאיפה אני בארץ: דרום.. פאר פאר אוואי.. כמה זמן בפורום: חצי שנה?! פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: רן דנקר השיר שלנו איחול לשנה האזרחית החדשה:שכל מה שנרצה יתגשם.. =] מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: מממ. לא יודעת.. תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: אני חולה על זה..

kittycatbone

New member
...../images/Emo12.gif

שם:
יסמין.
מאיפה אני בארץ:
גבעת אלה. (תחפשו לבד איפה זה
)
כמה זמן בפורום:
כמעט כמה זמן שהפורום עצמו, שנתיים וחצי אני חושבת?
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם:
באפי ואנג'ל, רדיוהד, אוונסנס.
איחול לשנה האזרחית החדשה:
שתהיה כיפית טוב ופורייה! מי ייתן ולא תהיה לכם התחלת שנה כמו שלי יש כרגע
מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה:
שלום עולמי
חח סתם
הממ, דיסקיםםםם
...
כי ראיתי אתמול טרויה

Primula

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

שם:
קמה, נעים להכיר
מאיפה אני בארץ:
איזור י-ם
כמה זמן בפורום:
מאז אפריל
ממ בעיקרון היחיד שאני כותבת בו חוץ מבזה הוא אואזיס
איחול לשנה האזרחית החדשה:
אושר!
דמי חנוכה
לא בא לי
שנה טובה!

מממ....

שם: שחר גיל: 15 ועשרה חודשים בדיוק היום מאיפה אני בארץ: מיתר כמה זמן בפורום: שנה וחצי, אולי יותר.. פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: פעם הייתי במלא, היום אני קוראת רק וכותבת רק בקומונת גאנז ולפעמים בזיהוי שירים איחול לשנה האזרחית החדשה: שיהיה פנאן מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה:
תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: חולה על התמונה הזאת

Poisoned Ivy

New member
שנה טובה בנות!!

שחר, התמונה מקסימה! מאיפה זה? מתי צולם? יש לך עוד תמונות מה'סט' הזה?

זה צולם בבכורה של שיבת המלך,

בניו זילנד. [שאגב היא הבכורה הכי מגניבה שראיתי בחיי] ויש משם עוד המון תמונות, בטח. תמונות מדהימות.

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifוואו, שנים

שם:
רוני גיל:
15 מאיפה אני בארץ:
ת"א כמה זמן בפורום:
הרבה?
כנסו לכרטיסישי איחול לשנה האזרחית החדשה:
שנה טובה
אין משהו מיוחד... תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף:

עונה

שם: שקד גיל: עוד 24 יום 14! מאיפה אני בארץ: צפון כמה זמן בפורום: לא זוכרת תאריך מדוייק
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: סרטים מצויירים ודיסני וגם קצת הארי פוטר ספר וסרט איחול לשנה האזרחית החדשה: שתיהיה לכולם שנה מעולה! מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: כרטיסים לדיסנילנד
תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: לא... כבר אין לי תמונות שלו

אני.

[כמעט לא פה בזמן האחרון.
] שם: אושר גיל: 16 החודש :) מאיפה אני בארץ: קרית ים כמה זמן בפורום: מאפריל שנה שעברה פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: אין נראה לי..
איחול לשנה האזרחית החדשה: שתהיה כמו שנה שעברה :] מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: גיטרה חשמלית. או דיגיטלית חדשה. תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: >>

RRonitka

New member
נמנמ../images/Emo110.gif

שם: רונית גיל: עוד מעט 13 מאיפה אני בארץ: ירושלים כמה זמן בפורום: מאז פסח שנה שעברה. פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: סרטים מצויירים ודיסני איחול לשנה האזרחית החדשה: נמנמ שנה טובה מכל הבחינות. (אחח, המקוריות..) מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: נמממ לא יודעת. תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: כל התמונות במחשב השני:/ שנה טובה לכולכן

m i c k e y 15

New member
../images/Emo41.gifמתפקדת לשנת 2006../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

חח
שם: מיכל
מאיפה אני בארץ: קרית ביאליק
כמה זמן בפורום: נממ..5 חודשים בערך מאז שקיבלתי את המחשב..
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: דיסני,סימפל פלאן,מקפליי,בנות,גרין דיי,גוד שארלוט,זיהוי שירים,קולדפליי,בלינק ועוד כמה..
איחול לשנה האזרחית החדשה: שיהיה לי ולכם שנה הכי טובה שבעולם! ומלאה באושר ושמחה ולהצליח בלימודים למי שלומד
מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: קשה..טיסה לארה''ב חח
תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: מקבץ תמונות

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifגאדאמיטשיעבודכבררר

ווווואהאהאהאהאהאהאה! לי. יש. מחשב חדש. בחדר. עם מוזיקה. ומקלדת שפועלת. ומסנ. ואינטנט. ואקספי. והכל. ואעאע.
אז אהמ כן, I'm back! מואהאהאה.
שנה טובה מתוקותיי.
שם: ממ. גיל: 14 וחצי מאיפה אני בארץ: אי שם. :) כמה זמן בפורום: לודעת. שנה? שנתיים? who knows? >< פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: גילמור וזובי איחול לשנה האזרחית החדשה: מממ.... כל מה שתרצו כי אינלי כוח לחשוב על משו מקורי. =] מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: יש יותר מדי כרגע. =] תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: יאמ.
התאהבתי מחדש בשרה"ט. :| הו כן. סטאר וורס= שליטה מטורפת. >< הסרט[ים] הכי טוב[ים] בעולם. ^^

Toby15

New member
יאי

שם: ירדן או בכינוי טובי מקום מגורים: גן יבנה זמן בקומונה: דקה בערך... חחח וולקאם לעצמי בת: באפריל 16 מתנה מסנטה: לילה בחברת אורלנדו... אהמ אהמ תמונה של המושלם:

RRonitka

New member
אור את מטומטמת!!../images/Emo110.gif

אין לך מושג כמה דאגתי לך אחרי מה שאמרת לי בפעם האחרונה שדברנו, ואז נעלמת לי פתאום. אין לך מושג כמה דאגתי לך.
בחיים אל תעלמי ככה יותר.:[ נמנמ אני צריכה לדבר איתך. ותתחדשי על המחשב

למעלה