התפקדות ינואר 2006

Funky Fish1

New member
אני../images/Emo9.gif../images/Emo19.gif../images/Emo136.gif

שם: אלה
מאיפה אני בארץ: צפון...ממש בצפון.
כמה זמן בפורום: המממ...שנה? אולי פחות...
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: אני קוראת סמויה בהרבה.
איחול לשנה האזרחית החדשה: שתהיה טובה
מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: הממ...הרבה חחח
תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף: אין לי כוח לנבור באוסף...חחח

מיטל101

New member
אני

שם:מיטל גיל:15 וקצת יותר מוחצי..חח מאיפה אני בארץ:חיפה כמה זמן בפורום:בערך שנה וחצי פורומים נוספים שאני משתתפת בהם:יש כל מיני.. איחול לשנה האזרחית החדשה:לכולכן-שתצליחו בכל מה שתרצו, שזאת תהיה שנה מלאת אורלנדו וכל הדברים שתחפצו בהם. לי-שאני ומישל נפגש שוב ונוכל להיות ביחד ושאני אצליח בלימודים. מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה:את מישל..חח תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף:

אני פה!!../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

דאמט, עמוס לי. אעע שם: זהר
מאיפה אני בארץ: מרכז. כמה זמן בפורום: הרבה חח
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: קוראת בפאנפיקים, פירסינג וקעקועים, כותבת ב-2 קומונות. איחול לשנה האזרחית החדשה: בהצלחה. לכולם! מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: ממ. המווווווון שעות שינה ועוד מישהו
תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף:

שלי...../images/Emo3.gif

שם: תאירושקה הידועה בשמה טאי מסאלה... גיל: עוד חודש וחצי 14 מאיפה אני בארץ:יבנה...יבנה על הגובה..!! כמה זמן בפורום:מה-18.6 איזה יפה שאני זוכרת את התאריך המדוייק!!.
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: באסטד ו-SOD מקפליי ומ...לר זוכרת עוד משו מיוחד.. איחול לשנה האזרחית החדשה: שיהיה לנו בסבבות שלנו ובסאטלות שלנו ובכיפכיו-פאק-...(-כי בכל כיף יש גם פאק!!!-) ומ...שיהיו אחלה ציונים...
מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: אורלנדו בלום ארוז בעטיפה כתומה עם מלא מלא תמונות של אורלנדו- אפחת לא אמרה את זה נכון...?! תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף:

N E S T E A

New member
גם אני רוצה ../images/Emo141.gif

אני גם יתפקד כדי שתכירו אותי קצת
וגם כי בא לי.. שם: הדר גיל: 16 מאיפה אני בארץ: אילת כמה זמן בפורום: חדשה...
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם:מוקייי סקס לנוער אהבה בגיל ההתבגרות איחול לשנה האזרחית החדשה: מאחלת לכולם פה שיהיה אחלה של שנה לכם ותפתחו הכל על רגל ימין..ודף חדש
מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: האמת? לא חשבתי על זה..כרטיס טיסה להוואי

ringe lotte

New member
מתפקדת באיחור...

שם: סוּף גיל: עוד חודשיים וחצי 20 מאיפה אני בארץ: ראשל"צ כמה זמן בפורום: לא זוכרת... פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: בקסטריט בויז בעיקר, לפעמים ג'וני דפ ובראד פיט איחול לשנה האזרחית החדשה: שתהיה שנה טובה! מתנה שהייתי רוצה לקבל מסנטה: לראות את עומר יותר? תמונה של אורלנדו שבא לי לצרף:

למעלה