התפקדות מאי

PerfectSP

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות מאי../images/Emo70.gif../images/Emo165.gif../images/Emo166.gif ../images/Emo190.gif

שם: גיל: כיתה: חור מגורים: להקה שעשתה ל את החודש: שיר שעשה לי את החודש: משהו/מישהו שעשה לי את החודש: משהו/מישהו פחות טוב החודש: הדבר הכי מצחיק החודש: משהו שאני מצפה לו החודש: משהו שאני פחות מצפה לו החודש: תמונה(שלכם): חודש מלא בגרויות ומתכונות מהנה לכולם

נסטי XD

New member
חחח אל תכניסי בגרויות וכיף באותו משפט

שם: דנה גיל: 15 ויותר מחצי כיתה: י' חור מגורים: ספיר, נראה אותכם יודעים איפה זה [שקט סתיו] להקה שעשתה ל את החודש: the rocket summer שיר שעשה לי את החודש: דור דניאל- מקום לצידך, מורן גמליאל-מקום בלילה, you found me- the fray משהו/מישהו שעשה לי את החודש: כשאני אמצא אני אכתוב משהו/מישהו פחות טוב החודש: ה-כ-ל: ההורים, שמו לי גשר וכולם צוחקים עליי, הולך לי חרא במתמטיקה, הדיסק שבו הקטלתי את השיר המחורבן נעלם או שהקלטתי עליו משו אחר, חברות שלי ובואו לא נשכח מתכונת במתמטיקה שאני הולכת להכשל בה היטב היטב הדבר הכי מצחיק החודש: שכל הדברים המעצבנים קורים עכשיו XD משהו שאני מצפה לו החודש: שהוא יגמר XD משהו שאני פחות מצפה לו החודש: בגרויות, עיניינים, תמונה(שלכם):

Johnni456

New member
אני צרודה כמו קרפדה מעשנת כבדה../images/Emo6.gif../images/Emo79.gif

עוד מיום שלישי בערב
שם: עחןפםחבפדךת9פדז אבל אתם יכולים לקרוא לי גם סתיו
גיל: 14.5 חור מגורים: במרכז איפשהו... להקה שעשתה לכם את החודש: בעיקר מי שהופיעו ברוק"צ וקצת בלינק וסאם שיר שעשה לי את החודש: בעיקר שייגעצ
משהו/מישהו שעשה לי את החודש: רוק"צ והחברות משהו/מישהו פחות טוב החודש: כלמיני דברים מעצבנים שהיו עם מישהו.. הדבר הכי מצחיק החודש: יובל מנדלסון XDDDDD משהו שאני מצפה לו החודש: אודישנים למגמת מוזיקה משהו שאני פחות מצפה לו החודש: מלא מבחנים.. תמונה(שלכם):

PerfectSP

New member
וואי,גם אניXD ../images/Emo190.gif

אני שונאת להיות צרודה>< זה יותר מדי בגנים שלייייייייי><

PerfectSP

New member
../images/Emo152.gif ../images/Emo190.gif

טוב נוXD האדמין הזה מדרדר אותי,אני מתחילה לענות אפילו על סכמשים וזה
שם: יסמין גיל: 15 וחצי כיתה: י' חור מגורים:צור הדסה להקה שעשתה ל את החודש: אממ..סימפל פלאן ולוסטפרופטס^^ וסאם 41 ^^ שיר שעשה לי את החודש: Promise - Simple Plan משהו/מישהו שעשה לי את החודש: דרור^^ ות"א..ועצמאות..ולוטם
משהו/מישהו פחות טוב החודש: גם דרורD: הדבר הכי מצחיק החודש: יום העצמאות,ת"אXDDDD משהו שאני מצפה לו החודש: אמ..וואו..יש כאלה? לא לא כ"כ>< משהו שאני פחות מצפה לו החודש: מבחנים..מתכונות..XD תמונה(שלכם):

nofnof12

New member
מתפקדת

שם: נופר גיל: 15 כיתה: ט חור מגורים: ירושלים להקה שעשתה ל את החודש: אין אחת מיוחדת שיר שעשה לי את החודש: --- משהו/מישהו שעשה לי את החודש: --- משהו/מישהו פחות טוב החודש: --- הדבר הכי מצחיק החודש: הרבה דברים מיו העצמאות.. וביצפר P: משהו שאני מצפה לו החודש: ההורים טסים ואני לבד בבית שבועיים, ערב שכבה, הכנות למסיבת סיום משהו שאני פחות מצפה לו החודש: --- תמונה(שלכם): ---

למעלה