התפקדות פברואר

Robin Sparkles

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות פברואר../images/Emo41.gif

כללי-
שם-
זכר\נקבה-
גיל-
תאריך לידה-
כיתה-
מיקום גיאוגרפי-
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-
החודש הקודם-
איך התחילה 2009?
דבר טוב שקרה-
דבר רע שקרה-
סרט החודש-
סדרת החודש-
אלבום החודש-
שיר החודש-
זמר\ת החודש-
להקת החודש-
ספר החודש-
מאכל החודש-
אירוע מיוחד שהייתם בו-
החודש הנוכחי-
משהו טוב שהולך לקרות-
משהו רע שהולך לקרות-
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-
ספר שאתם מתכוונים לקרוא-
מה עדיף ינואר/פברואר-

Keren 104

New member
../images/Emo195.gif מתפקדת ../images/Emo195.gif

כללי- שם- קרן זכר\נקבה- נקבה גיל- כמעט 16 תאריך לידה- ספטמבר כיתה- ' מיקום גיאוגרפי- מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- פייסבוק- keren goldberg החודש הקודם- איך התחילה 2009? סבבה דבר טוב שקרה- חיזקתי קשרים עם אנשים.. דבר רע שקרה- ריב ענקי עם חברה.. סרט החודש- בבל סדרת החודש- גוסיפ, האוס, אחים ואחיות אלבום החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- מאכל החודש- אירוע מיוחד שהייתם בו- לא יודעת.. ימי הולדת וכאלה.. יציאות.. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- לא יודעת.. נחייה ונראה משהו רע שהולך לקרות- כנ"ל אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ספר שאתם מתכוונים לקרוא- דד אנטיל דארק מה עדיף ינואר/פברואר- פבוראר

Robin Sparkles

New member
החודש עבר לי מהר...

כללי- שם-כרמית זכר\נקבה-
גיל-17 תאריך לידה-7.6.91 כיתה-י"ב מיקום גיאוגרפי-מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-בעולם שלי.... החודש הקודם- איך התחילה 2009?עם בגרות בע"פ באנגלית.קיבלתי 98
דבר טוב שקרה-עברתי טסט פנימי דבר רע שקרה-הייתה קצת חולה סרט החודש-לא יודעת...לא היה משהו מיוחד סדרת החודש-הישרדות 17 ומגרש ביתי אלבום החודש- שיר החודש-טו מאצ' זמר\ת החודש- להקת החודש-הקורס ספר החודש-אחוות הג'ינס 2
הפסקתי לקרוא אותו ועכשיו אני ממשיכה מאכל החודש-המבורגר אירוע מיוחד שהייתם בו-לא היה אחד כזה החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-טסט (בתקווה שאני אעבור אותו), בגרויות באנגלית שזה נחשב טוב כי אז אני לא צריכה לראות יותר את המורה.. משהו רע שהולך לקרות-בגרות בספורט
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-the corrs-old town ספר שאתם מתכוונים לקרוא-the sisterhood of the traveling pants מה עדיף ינואר/פברואר-ממ..נראה אם אני אעבור טסט

Just Freckles

New member
איך אחוות הג'ינס? טוב?

אני רוצה לקרוא אותו ולא יודעת אם כדאי לי או לא

MeItOsH

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif

כללי- שם-מיתר זכר\נקבה-נקבה גיל-16.5 תאריך לידה-20.6. כיתה-יא מיקום גיאוגרפי-צפון מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-תבקשו ואני אביא לכם
החודש הקודם- איך התחילה 2009?2008 נגמרה בבאסה טוטאלית..אז 2009 התחילה טיפה יותר טוב דבר טוב שקרה-יצא הסינגל של קלי
,צבעתי לחום דבר רע שקרה-כל מיני דברים קטנים כאלה סרט החודש-הסיפור המופלא של בנג'מין באטן,זוג משמיים. סדרת החודש-בטי
אלבום החודש- שיר החודש-my life would suck without you - kelly clarkson זמר\ת החודש-קלי קלארקסון להקת החודש-the script ספר החודש-simple genius - david baldacci מאכל החודש- אירוע מיוחד שהייתם בו-בת מצווה של אחותי החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-מאוד מאוד מקווה שאני לא אהיה לבד בוולנטייס. משהו רע שהולך לקרות-אם אני אהיה לבד בוולנטייס אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-מקווה שיצאו לקלי עוד סינגלים..אם לא..אני בטוחה אמצא משהו. ספר שאתם מתכוונים לקרוא-גאון פשוט של באלדאצ'י ו-the whole truth גם של באלדאצ'י מה עדיף ינואר/פברואר-פברואר..כי זה יותר קרוב ליוני..ולמרץ..

Just Freckles

New member
נמנמ../images/Emo199.gif

אני עייפה. כללי- שם- נויה זכר\נקבה- נקבה, עד כמה שאני יודעת
גיל- 14 (לפני ארבעה ימים
) תאריך לידה- 29.1 כיתה- ח' מיקום גיאוגרפי- מרכז
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- בפייסבוק Noya Sahar. תוסיפו
החודש הקודם- איך התחילה 2009? אחלה. הייתי עם חברות בסילבסטר והיה ממש כיף דבר טוב שקרה- יומולדת
דבר רע שקרה- סבא של חברה שלי נפטר, והיא הייתה ממש מדוכאת.
סרט החודש- מי זוכר? סדרת החודש- אבודיםם שחזרה להוט
אלבום החודש- - שיר החודש- Decode- Paramore Viva La Vida- Coldplay זמר\ת החודש- - להקת החודש- Paramore ספר החודש- כללל סאגת "Twilight"
מאכל החודש- בן אנד ג'ריס אירוע מיוחד שהייתם בו- היומולדת שלי. היה כיף
החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- יומולדת לחברה הכי טובה שלי משהו רע שהולך לקרות- תחילת תקופת המבחנים
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- המממ לא יודעת. ספר שאתם מתכוונים לקרוא- יש רשימה כל כךךךךךךך ארוכה! מה עדיף ינואר/פברואר- ינואר, ברור

Galuush

New member
התאריך שלך הוא 25/1?

אני חייבת להתלהב קצת
: נולדת בתאריך של הבן של סלין!!
טוב, פה הסתיים שגעון הסלין שלי

Just Freckles

New member
לא, התאריך שלי הוא ה-29\1 ../images/Emo6.gif

אבל אני גם מכירה אנשים שנולדו בעשרים וחמש

RayoDeLuz

New member
מתפקדת

כללי- שם- קרן זכר\נקבה- נקבה גיל- 18+ תאריך לידה- 27.4 כיתה- אין מיקום גיאוגרפי- קנדה מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-
החודש הקודם- איך התחילה 2009? פסדר דבר טוב שקרה- התחלתי ללמוד בקולג' דבר רע שקרה- מריבות שטותיות סרט החודש- BRIDE WAR ,סיפורים לפני השינה, מארלי ואני סדרת החודש- גוסיפ, ימי חיינו אלבום החודש-אין שיר החודש- היו כל מיני זמר\ת החודש- אין מישהו מיוחד.. להקת החודש- אין ספר החודש- ROAD TO PARADISE מאכל החודש- פיצה
אירוע מיוחד שהייתם בו- אין החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- לא יודעת משהו רע שהולך לקרות- לא יודעת אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- לא יודעת ספר שאתם מתכוונים לקרוא- אין לי מושג מה עדיף ינואר/פברואר- פברואר

איןשם20

New member
מתפקדת

כללי- שם-עופרי זכר\נקבה-נקבה גיל-14 תאריך לידה-10.1 כיתה-ח מיקום גיאוגרפי- ליד ת"א מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- פייסבוק החודש הקודם- איך התחילה 2009? בסדר.. דבר טוב שקרה-אמ.. יומולדת לי דבר רע שקרה- אם.. אהבה שעוד לא הוגשמה סרט החודש- סיפורים לפי השינה סדרת החודש-אחת שיודעת אלבום החודש- החדש של קטי פרי שיר החודש- אמ.. הוט אנד קולד זמר\ת החודש- קייטי פרי להקת החודש- אמ.. הדג חש ספר החודש- אמ.. יומני הנסיכה(-1-8) ותיכון אבלון מאכל החודש-סושייי אירוע מיוחד שהייתם בו-יומולדת ליי החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-אמ.. לא שידוע לי משהו רע שהולך לקרות-אמ.. מקווה ששום דבר.. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- אמ.. לאידעת ספר שאתם מתכוונים לקרוא-אמ.. לגמור את סדרת יומני הנסיכה מה עדיף ינואר/פברואר- ינואר יומלדת ולא עדיף פברואר תעודותתת

Just Freckles

New member
גמלי!

מעניין כמה זמן ייקח להם לתרגם אותו..
הוא האחרון בסדרה, לא?

Robin Sparkles

New member
כן../images/Emo10.gif

נראה לי אני אקנה באנגלית (כשאני אראה אחד כזה..) ואז בעברית..

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאבל כבר יצא בעברית../images/Emo12.gif

(ואני אומרת את זה לשתיכן) אתמול קניתי בצומת ספרים, את זה ואת הספר של גוסיפ.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאוי, טעות שלי../images/Emo122.gif

התבלבלתי קצת, תמחקו את זה

למעלה