התפקדות פברואר

Just Freckles

New member
חחח נראה לי שגם אני אעשה ככה

זה לא יכול להיות אנגלית קשה מדי.. ואין לי סבלנות לחכות שזה יצא בעברית

Galuush

New member
../images/Emo45.gif וואי אני הגעתי רק לחלק החמישי!

צריכה לצמצם פערים!!

tzlilosh

New member
מתפקדת :)

כללי- שם- צליל זכר\נקבה- נקבה גיל- שבוע הבא 17 תאריך לידה- 12.02.92 כיתה- י"א מיקום גיאוגרפי- מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- פייס ומסן החודש הקודם- איך התחילה 2009? ממש טוב :) דבר טוב שקרה- פלאפון חדש , עונה חדשה לאבודים :) דבר רע שקרה- ריבים קטנים עם חברות סרט החודש- הוא דיי ישן אבל ראיתי אותו החודש אז נזכרתי בו - היומן , אבל אם אתם מתעקשים על סרט חדש אז דמדומים 3> סדרת החודש- אבודים אלבום החודש- כלמיני שיר החודש- i dont wont to miss a thing זמר\ת החודש- הילארי דאף להקת החודש- האחים ג'ונאס ספר החודש- דמדומים , גאווה ודעה קדומה מאכל החודש- שניצל תירס :) אירוע מיוחד שהייתם בו- אין.. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- מומולדת 17 , בע"ה רישיון :) משהו רע שהולך לקרות- מבחן ענק בהיסטוריה =\\ אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- heven ספר שאתם מתכוונים לקרוא- twilight (לקראת סיום) new moon (הספר הבא) מה עדיף ינואר/פברואר- פבואר , ברור , מומולדדדת :)

dana12125

New member
מפתקדת

דנה נקבה תל אביב 2009 לא יכלה להתחיל טוב יותר !!! הכרתי מישהו חדש בזבזתי מלא כסף על יום הולדת לחברות הרבהה זמן לא ראיתי סרטים GOSSIP GIRL when you look me in the eyes לידי גאגא פיצה מסיבת השנה החדשה רלעשות קשר רציני אין לי החודש כסף): מקום לצידך פברואר !!!!!!!!!!

LeRanch

New member
מתפקד../images/Emo3.gif

כללי- שם-אורָן זכר\נקבה-זכר גיל-18.5 תאריך לידה-30.4 כיתה-צבא מיקום גיאוגרפי-חדרה מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-יש פייסבוק, תחפשו גם ככה אין הרבה החודש הקודם- איך התחילה 2009? כשאני יושב במרתף באשקלון אחרי ששלחו אותי לשם דבר טוב שקרה-נגמרה המלחמה, חזרנו לשגרה במשמרות דבר רע שקרה-הבלאגנים עם המשמרות בצבא, לנסוע לאשקלון סרט החודש-נ.ב אני אוהב אותך סדרת החודש-אבודים אלבום החודש-יש הרבה שיר החודש-מיי לייף ווד סאק ווידאוט יו - החדש של קלי קלארקסון זמר\ת החודש-קלי להקת החודש-פול אאוט בוי ספר החודש- מאכל החודש- אירוע מיוחד שהייתם בו-המלחמה? החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-אין משהו מיוחד משהו רע שהולך לקרות-אחת הבנות בחמ"ל משתחררת ואחת עוברת לתפקיד אחר בבסיס וזה מבאס לגמרי.. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-החדש של קלי ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מה עדיף ינואר/פברואר-פברואר ברור שפברואר. ינואר היה סיוט

DearPrudence

New member
ועועועו

כללי- שם- ענבר זכר\נקבה- נקבה:] גיל- 17 וחצי תאריך לידה- 21.7 כיתה- י"ב מיקום גיאוגרפי- פ"ת מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- בלעע החודש הקודם- איך התחילה 2009? מצצווצוין
דבר טוב שקרה- זמן עם החבר שלי, חצי שנה עם החבר, יומולדת לחבר, עברתי טסט!!, חברים וחברות, ציונים טובים דבר רע שקרה- לפעמים רגעי משבר קלים, לחץ סרט החודש- יס מן סדרת החודש- אחת שיודעת, אבודים (בסוף) אלבום החודש- אממ אין שיר החודש- יש מלא:p זמר\ת החודש- איימי ווינהאוס נראה לי להקת החודש- הביטלס וקולדפיי ספר החודש- מעשיות בידל הפייטן מאכל החודש- המבורגר?P: אירוע מיוחד שהייתם בו- אממ בטוח יש ואני לא זוכרת חח החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- קונים אוטו לי ולאחותי:] (היום!) משהו רע שהולך לקרות- לחץ אטומי אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- מה שיבוא:] ספר שאתם מתכוונים לקרוא- אולי אראגון..? מה עדיף ינואר/פברואר- פבואר, אני עם הפנים לעתיד:p ויותר מתקרב הקיץ!!

esti93

New member
מתפקדת :)

כללי- שם- אסתי זכר\נקבה- נקבה גיל- עוד מעט 16 תאריך לידה- 2.5 כיתה- י' מיקום גיאוגרפי- מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- בפייסבוק ester eliger החודש הקודם- איך התחילה 2009? נחמד דווקא דבר טוב שקרה-הכרתי מישהו נחמד דבר רע שקרה- זה לא חורף אמיתי סרט החודש- לא עולה בדעתי סדרת החודש- כמעט מלאכים חח אלבום החודש- של אסקייפ זה פייט שיר החודש- angels on the moon זמר\ת החודש- ממממ להקת החודש- אסקייפ ספר החודש- אהבה, פרוזאק, סקרנות וספקות מאכל החודש- ספגטי :) אירוע מיוחד שהייתם בו- אממ אצל אחיין שלי 4 שעות החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- יהיה חורף? משהו רע שהולך לקרות- ייגמר החורף אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- אין לי מושג ספר שאתם מתכוונים לקרוא- דמדומים מה עדיף ינואר/פברואר- פברואר

liat012

New member
מתפקדת../images/Emo6.gif

כללי- שם- ליאת זכר\נקבה-נקבה^^ גיל-15 תאריך לידה-21.6.1994 כיתה- ט' מיקום גיאוגרפי- ת"א מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-אממ החודש הקודם- איך התחילה 2009? לא משהו. דבר טוב שקרה-.. דבר רע שקרה-רבתי עם חברות טובות סרט החודש-הסיפור המופלא של בנג'מין באטן סדרת החודש-אממ ניראה לי שגוסיפ גירלD: אלבום החודש- -- שיר החודש- לא יודעת המון. זמר\ת החודש- נידמה לי שבריטני. לא יודעת. להקת החודש- לאד זאפנינג [יש לי שגיאות מוזמנים לתקן] ספר החודש- אחח דמדומים:) מאכל החודש- סלטXD אירוע מיוחד שהייתם בו- התערוכה שלי במגמה, לא מיוחד אבל.. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- טיול שנתי/m\ משהו רע שהולך לקרות- מבחנים בכמות היסטרית אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- יש משהו עם השם שרונה לא זוכרת. שיר טוב. ספר שאתם מתכוונים לקרוא- רוץ ילד רוץ והאי ברחוב הציפורים וכמובן אם חברתי הטובה תשאיל לי אז את new moon
מה עדיף ינואר/פברואר- לא יודעת. ינואר אין מבחנים אבל מקבלים תעודה. פבואר יש מבחנים וקר. לא יודעת.

sukrazit

New member
../images/Emo195.gifמתפקדת

שם- סיון זכר\נקבה- נ גיל- 16 תאריך לידה- 14.4.92 כיתה- י"א מיקום גיאוגרפי- מודיעין [[: מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- [email protected] החודש הקודם- איך התחילה 2009? כמו השנה הקודמת XD בדיוק אותו דבר.OO דבר טוב שקרה- אממ מישהו רציתי הרבה זמן רוצה אותי בחזרה [: דבר רע שקרה- אממ..הדברים הרגילים..לחץ בלימודים.. סרט החודש- דמדומים [: סדרת החודש- גוסיפ גירל אלבום החודש- אין שיר החודש- פוקר פייס זמר\ת החודש- ליידי גהגה להקת החודש- אין ספר החודש- אהבה וגאווה מאכל החודש- אין אירוע מיוחד שהייתם בו- מסיבה לחברה.. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- התקדמות.. משהו רע שהולך לקרות- לא יודעת..מקווה שלא יקרה משהו רעע [: אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- חחחח יש הרבה ספר שאתם מתכוונים לקרוא-יומני הנסיכה באנגלית..לבוק ריפורט. מה עדיף ינואר/פברואר- ינואר!

Galuush

New member
מתפקדת בדיליי../images/Emo9.gif

כללי שם: גל זכר\נקבה:
גיל: חודש הבא, 19 תאריך לידה: 5.3.90 כיתה: צבא מיקום גיאוגרפי: אי שם מעבר לקשת מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר: מסרים החודש הקודם איך התחילה 2009? סבבה אגוזים דבר טוב שקרה: ראיתי את הסרט החדש של מריל סטריפ וחזרתי לפיתוח קול
. והתחלתי לכתוב
דבר רע שקרה: לא יודעת סרט החודש: "ספק" סדרת החודש: גוסיפ גירל אלבום החודש: כל מיני שירים שיר החודש: Can't help falling in love בגירסא של Abba Teens ושל סלין זמר\ת החודש: סלין! להקת החודש: Abba Teens והBee Gees ספר החודש: My story, My dream- האוטוביוגרפיה של סלין והחלק הרביעי של יומני הנסיכה מאכל החודש: לא יודעת אירוע מיוחד שהייתם בו: לא זוכרת כזה
החודש הנוכחי משהו טוב שהולך לקרות: לא יודעת. מקווה שיהיו הפתעות מהנות משהו רע שהולך לקרות: שומדבר, חס וחלילה
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה: ברגע שאני אקנה את Falling into you של סלין בשנית, אני אחרוש עליו, אבל אני מפחדת שהוא יישרט לי שוב. כבר נשרטו לי שניים שלה
ספר שאתם מתכוונים לקרוא: התחלתי את "דמדומים" ואני קוראת במקביל את הארי פוטר השלישי באנגלית ואת "השטן לובשת פראדה"
מה עדיף ינואר/פברואר: מרץ!

למעלה