"התשוקה" בערוץ 33

../images/Emo41.gif"התשוקה" בערוץ 33../images/Emo41.gif../images/Emo24.gif

הטלנובלה "התשוקה" בכיכובה של נטליה אוריירו מתחילה את שידוריה ב -1 בינואר, יום ראשון הקרוב. היא תשודר בערוץ 33 בשעה 22:30 בערב, עדיין לא ברור אם היא תשודר בימי ראשון עד רביעי או ראשון עד חמישי. בכל אופן, אני ראיתי בלוח המשדרים שביום חמישי אין פרק אבל אולי זה ככה רק באותו השבוע...כבר יצא לי לצפות בטלנובלה בערוץ הזה ונכחתי לגלות שהיו אצלם שינויים מידי פעם בלוח המשדרים. חוץ מנטליה אוריירו יש עוד הרבה שחקנים טובים ומוכרים... ביניהם ניתן לראות את השחקנית האדירה סוסאנה קמפוס ז"ל ש"התשוקה" הייתה הטלנובלה האחרונה שלה. משתתפת גם סוליטה סילביירה הנפלאה! תשימו לב שיש לנו פעמיים סוליטה ועוד באותה השעה!!! "מישהו שומר עלי" מול "התשוקה"!
פרטים על הטלנובלה בקישור שמצורף (צריך ללחוץ על איפה שכתוב לוח משדרים לשבוע הבא)

evaed

New member
אכזבה אמיתית../images/Emo31.gif

נאלץ לוותר ולהישאר עם הסניורה פאס...

../images/Emo51.gif

על העידכון
אני רשמתי לך מה אני ייעשה
בשירשור מש"ע כדי שזה לא ייהרוס לי את מש"ע

LIAH1

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

כמה חיכיתי לטלנובלה הזו... פינטזתי על שעת סופ"ש נוחה - אך תקעו את זה במשבצת חבל"ז
אני אלך על ניסיון ההקלטות חחחחח מקווה להצליח להתמיד
מדובר בכולה 100 פרקים - משמע משהו כמו 4-5 חודשים סה"כ...

LIAH1

New member
אה... ו...

רק שזה לא יהיה לנו מדובב לערבית באמצע החיים
ותודה כמובן על כל העידכוניישן

אין סיכוי../images/Emo8.gif

מה שמשודר בשעות הערב לא יבוא עם דיבוב לערבית... אולי יהייה כתוביות בעברית וערבית אבל גם זה לא בטוח. ב"צוענים" אני חושבת שזה היה כרגיל כמו בויוה תרגום לעברית וזהו.

LIAH1

New member
או קיי... ../images/Emo57.gif אחרת חבל"ז...

ואלה הרי מומחים בלהרוס טלנובלות... אני מקווה שזה ישודר ללא שום דיבוב, ואני מקווה להצליח עם ההקלטות

LIAH1

New member
../images/Emo31.gif אין מצב...

אני מקווה שהם ישכילו לא להרוס אותה חלילה

LIAH1

New member
יאפ... איי נואו... ../images/Emo45.gif../images/Emo67.gif

מקווה שלא חחחחח

elushfanatica1

New member
לא! למה? בשעה של מישהו שומר עלי

הטלנובלה היחידה שאני רואה זה מישהו שומר עלי וכל כך רציתי לראות את התשוקה אוףףף למה דווקא בשעה הזו? למה???

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif אני מבינה אותך...

אישית, קיוויתי לאללה שזה ישובץ מתישהו בסופ"ש... אפילו לא היה אכפת לי רק פרק 1 או 2 בשבוע בלבד... אני מקווה להצליח עם ההקלטות כל הזמן...

evaed

New member
תגידו אולי יש מצב לכתוב להם

ולהסביר שאם הסידרה תהיה משודרת בשעה אחרת הם יזכו לבלתי יאומן מבחינתם ל...לרייטינג גבוה כי יש לשחקנית צופים ומעריצים רבים...הם בטח לא יודעים מה משודר בויוה באותה שעה... מה דעתכם...??

למעלה