"התשוקה" בערוץ 33

LIAH1

New member
אפשר תמיד לנסות...

אין מה להפסיד. צ'ך לבדוק אם יש גישה של פקס ו\או מייל לערוץ הזה... אני אנסה לבדוק היום

LIAH1

New member
הינה - זה המייל ../images/Emo26.gif

[email protected] אפשר או שנעשה כמה מיילים, שזה יראה כאילו הרבה צופים או שנשלח אחד בשם כולם לדעתי - זה לא יעזור גם ככה, כי לא ניראה לי שזה ערוץ מי יודע מה פתוח לשינויים, אבל לנסות נונקה לא מזיק...

evaed

New member
שלחתי הבוקר....מצ"ב האימייל

נקווה שיעזור, תנסו לשלוח עוד... ערוץ 33 שלום, אני כותבת בשם חברי הפורום לטלנובלות (מדובר בהרבה צופים נלהבים). חיכינו הרבה זמן לשיבוצה של הטלנובלה "התשוקה" בכיכובן של נטליה אוריירו וסולדד סילביירה. רצינו להביא לתשומת לבכם כי בערוץ ויוה משודרת בשעה 22:25 טלנובלה בכיכובה של סולדד סילביירה, טלנובלה מצליחה שבעקבותיה חיכינו לשידורה של "תשוקה". מכיוון ששתי הסדרות ישודרו באותה שעה ומכיוון שהטלנובלה בויוה תסתיים רק בעוד כ- 5 חודשים לא נוכל לצפות בשידורה של "התשוקה" בערוץ 33. נודה לכם אם תוכלו להתחשב בנו, הצופים, ומדובר בצופים רבים, ותנסו להזיז את שעת השידור לשעה אחרת (ידוע לנו שמדובר בשעה מאוחרת מכיוון שהסדרה לא מתאימה לשעה מוקדמת). בברכה, הפורום לטלנובלות תפוז http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=230

LIAH1

New member
או קיי ../images/Emo45.gif

אם תקבלי מהם תשובה - תיידעי אותנו אני מניחה שגם אם היא שלילית, לפחות יתייחסו לפנייתך נקווה שלפחות זה יקבל משבצת של שידור חוזר או משהו נגיד של כל הפרקים - בסופ"ש

NaaMaZ 17

New member
../images/Emo79.gifלמה כל מה שאני רוצה לראות נופל

ב10 וחצי?
אין שם שידורים חוזרים?

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif זהו...

שאם היה לפחות איזה ש.ח. אחה"צ או משהו - זה היה הרבה יותר נוח
אפשר לנסות לבקש מהם חחחחח

נצל"ש

סליחה על ההודעה שלא קשורה לשרשור זה אני מנסה לחפש את שיר הפתיחה של הטלנובלה: המנגינה שבלב השיר נקרא : Hoy te vi אני לא מוצאת את השיר אם למישהו פה יש את השיר אשמח אם תשלחו לי אותו תודה

רק בשביל סוסאנה אני אראה../images/Emo87.gif

מלכתחילה שמעתי על הנובלה הזו רק צרות

אבל איך../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

קראתי באיזה עיתון...לא זוכרת איפה...לפני כמה חודשים ש"תשוקה" ירדה מהמסכים בארגנטינה בגלל רייטינג נמוך מאוד מאוד מאוד....
איך זה
נ.ב. אבל זה לא אומר שאני יוותר עליה כ"כ בקלות...

evaed

New member
ערוץ 33 ענה לי…../images/Emo124.gif../images/Emo4.gif

שלום לך אווה ולשאר חברי פורום הטלנובלות, בהמשך לפנייתכם בדבר שידור הסדרה במועד אחר, הרינו להשיבכם כי נעשו מאמצים גדולים למצוא מועד שידור מתאים לסדרה במסגרת השידורים של ערוץ 33 . לצערנו, אין באפשרותנו לשנות את המועד שנקבע לשידור הסדרה המדוברת בהתאם ללוח המשדרים של ויוה. אנו תקווה שתמצאו פתרון (ע"י הקלטה אולי) לצפות בסדרה. מאחלים לכם המשך צפייה מהנה מלי ערוץ 33

evaed

New member
חבל שהתשובה כזאת נחרצת ואפילו לא

מוכנים לבדוק ולעשות משהו בנדון...

LIAH1

New member
ראשית...

סחטיין עליהם ועל התשובה המהירה
מויוה מעולם לא זכיתי לקבל תשובה אישית שכזו - כשפניתי לבד... שנית, באמת חבל שאין היענות לבדוק אפילו, אבל יכול להיות שבאמת אין משבצת אחרת פנויה, וכניראה שהרשות לצנזורה - הגבילה אותם לשדר רק משעה 22:00 והלאה או משהו כזה...

אני יכולה להבין אותם...

הם רכשו את הטלנובלה ממש מזמן ולא היה להם היכן לשבץ אותה. קיויתי שהיא תושדר בתום "צוענים" בשעה 20:00 אבל כנראה שבגלל הסצנות היותר מידי נועזות זה לא התאפשר... אני מתכוונת להקליט כי חבל להפסיד טלנובלה קצרה בגלל שעה שהיא לא נוחה. לדעתי גם צריכים לכתוב תודה לערוץ 33 על שהם מתחילים לשדר טלנובלות! "צוענים" הייתה טלנובלה טובה ונקווה שגם "התשוקה".

LIAH1

New member
האמת - זה באמת עדיף מכלום...

שכן ויוה לא טרחו כלל לרכוש אותה, אז לפחות הם... ואני גם חושבת ששווה לנסות עם הקלטות, כי זה באמת כולה 100 פרקים, אז זה לא משהו מעיק מבחינת מאמץ לטווח ארוך. אני גם אלך על זה - מקווה להצליח להתמיד, ואם זה יהיה מ-מ-ש יפה ואני אתמכר או משהו, אני מניחה שאני כבר לבד לא ארצה להפסיד חחחחח

NaaMaZ 17

New member
../images/Emo79.gifאולי תנסי לשאול אם יש אפשרות

לשידורים חוזרים?
איזה מבאסים:|

למעלה