זה זה
או זה זה

1dana1

New member
../images/Emo41.gifזה זה../images/Emo186.gif או זה זה ../images/Emo183.gif ../images/Emo15.gif

תענו .. זה מה זה כיףף.. השחקים מוזמנים לענות גם מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני? רן דנקר או רן יצחקי? יעל גולדמן או יעל בר זוהר? אם.סי שירי אן שירי מיימון? הראל סקעת או הראל מויאל? מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? צביקה הדר או צביקה פיק? נינט טייב או אגם רודברג? אוכל: ג'חנון או מלוואח? פלאפל או שווארמה? פיצה או המבורגר? גלידה או פרוזן יוגורט? שוקולד וניל או שוקולד שוקו? גבינה חלקה או קוטג'? תה או קפה? שוקו חם או קר? טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? כוכב נולד 1 או 2? המורדים או פלוריסיינטה? פרדייז הוטל או עדן לנצח? השיר שלנו או מיכאלה? מהדורת חדשות 10 או 2? כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? ראש גדול מור או טלי? תומר או יונתן? אורי או ריקרדו? אלחנן או בלילי? איריס או איתי? ושלי... רן דנקר או רן יצחקי-רן דנקררר יעל גולדמן או יעל בר זוהר-יעל גולדמן אם.סי שירי אן שירי מיימון-שירי מימוןןן הראל סקעת או הראל מויאל-ברררוורררררר שהראל סקעתת !!!!!!!
חחחח מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי-ינאי צביקה הדר או צביקה פיק-צביקה פיקה..חח.. לא סתם.. צביקה הדר. אוכל: ג'חנון או מלוואח-מלוואח פלאפל או שווארמה-שווארמה פיצה או המבורגר-פיצההה גלידה או פרוזן יוגורט-גלידה שוקולד וניל או שוקולד שוקו-שוקולוש שוקו גבינה חלקה או קוטג'-גבינה חלקה. תה או קפה-תה שוקו חם או קר-חם בחורף וקר בקיץ.. טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2-לא זה ולא זה.. כוכב נולד 1 או 2- 2 !!!!!! כי הראלוש שם!! המורדים או פלוריסיינטה-שניהםםם פרדייז הוטל או עדן לנצח-וואט וואט וואט??! השיר שלנו או מיכאלה-מיכאלה מהדורת חדשות 10 או 2- מהדורה 2 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן- אלי יצפאן !! לאסף הראל יש שם משפחה מהמםםם אבל הוא יורד על הראלי שליי!!!!!! ראש גדול מור או טלי? מור תומר או יונתן? תומר אורי או ריקרדו?ממ.. בו נחשוב רגע.. חח ברור שגווווררררררררר
אלחנן או בלילי? בלילי חחח איריס או איתי?איתי החתיךךך

נצל"ש ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לכל משתמשי האיסיקיו!!!!! בזה אנו רוצים להודיע שבזמן האחרון יותר מדי משתמשים לא נכנסים לאיסיקיו שלהם ולא משתמשים בו, עקב זה החלטנו לעשות ערב אחד שכלל המישתמשים של האיסיקיו יתחברו ואם לא האיסיקיו יסגר... אז אל תישכחו ביום שני בשעה שבע בערב זכרו אם לא מתחברים יותר מ-100,000 משתמשים החברה תסגור את השימוש באיסיקיו כמו שהם עשו לאיסיקיו חמש !!! אז תישלחו את זה לכל הרשימה,תודה.

no nick2

New member
שלי...

מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני? רוני דואני רן דנקר או רן יצחקי? רן דנקרררר!!!!!
יעל גולדמן או יעל בר זוהר? יעל בר זוהר אם.סי שירי אן שירי מיימון? שירי מימון הראל סקעת או הראל מויאל? הראל מויאל..(האמת שאפחד מהם.. אבל אם כבר..) מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? מיכל ינאי צביקה הדר או צביקה פיק? צביקה הדר נינט טייב או אגם רודברג? נינט טייב!!!!! אוכל: ג'חנון או מלוואח? ג'ינון פלאפל או שווארמה? שווארמה פיצה או המבורגר? פיצה גלידה או פרוזן יוגורט? גלידה שוקולד וניל או שוקולד שוקו? שוקולד וניל גבינה חלקה או קוטג'? גבינה חלקה תה או קפה? תה שוקו חם או קר? חם טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? פרוויקט 1Y כוכב נולד 1 או 2? 1 (ברוווררר כי נינט ניצחחחה) המורדים או פלוריסיינטה? המורדים -למרות שאני לא ממש רואה פלוריסיינטה.. פרדייז הוטל או עדן לנצח? עדן לנצח השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו!!!!!!!!
מהדורת חדשות 10 או 2? 2 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? אין לי יצפאן=/ ואסף הראל סתם מעפן.. אז אפחד ראש גדול מור או טלי? מור תומר או יונתן? תומר אורי או ריקרדו? ריקדו אלחנן או בלילי?אלחנן חח איריס או איתי? ממ.. קשה.. לאדעת!

הינה שלי...!

שלי: מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני? רוני רן דנקר או רן יצחקי? רן דנקר יעל גולדמן או יעל בר זוהר? יעל בר זוהר אם.סי שירי אן שירי מיימון? שירי מימון הראל סקעת או הראל מויאל?סקעת מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי?מיכל ינאי צביקה הדר או צביקה פיק?צביקה הדר נינט טייב או אגם רודברג?נינט טייב איכס אגם!!!! אוכל: ג'חנון או מלוואח? מלוואח יותר טעים,יותר משמין פלאפל או שווארמה?פלאפל פיצה או המבורגר?פיצההההההההההההההה יאמייי אבל גם המבורגר טעים+.. גלידה או פרוזן יוגורט? פרוזן יוגורט....נאמייי שוקולד וניל או שוקולד שוקו?וניל גבינה חלקה או קוטג'? קוטג' תה או קפה?למה אין שוקו?! שוקו חם או קר?חםםםםם טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2?2 כוכב נולד 1 או 2? 2 המורדים או פלוריסיינטה? פלורייסינטה פרדייז הוטל או עדן לנצח? עדן לנצח השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו לייק דהההההה?! מהדורת חדשות 10 או 2? 22 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? אין לי יצאפן....אוף....אז כל לילה עם אסף הראל...שיהיה ראש גדול מור או טלי?מוררר.. תומר או יונתן?תומר אורי או ריקרדו?אורי אלחנן או בלילי?אלחנן איריס או איתי?איתי...

ayeltush1

New member
תשובות לשאלון!!

שלי: מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני? רוני רן דנקר או רן יצחקי? רן דנקר יעל גולדמן או יעל בר זוהר? יעל בר זוהר אם.סי שירי אן שירי מיימון? שירי מימון הראל סקעת או הראל מויאל?מויאל מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי?מיכל ינאי צביקה הדר או צביקה פיק?צביקה הדר נינט טייב או אגם רודברג?נינט המלכה! אוכל: ג'חנון או מלוואח? ג"חנון פלאפל או שווארמה?שוואמה פיצה או המבורגר?פיצהההה גלידה או פרוזן יוגורט? פרוזן גלידה שוקולד וניל או שוקולד שוקו?וניל גבינה חלקה או קוטג'? קוטג' תה או קפה?למה ורנץ ונילה חח שוקו חם או קר?קר טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2?2 כוכב נולד 1 או 2? 1 המורדים או פלוריסיינטה? פלורייסינטה פרדייז הוטל או עדן לנצח: עדן לנצח השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו שולטים יובל אברמוביץ המושלם!!! מהדורת חדשות 10 או 2? 22 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן: גם לי אין יאצפן חבל אז אסף הראל ראש גדול מור או טלי?מוררר.. תומר או יונתן?תומר אורי או ריקרדו?שאלה קשה אורי זה אחי ויהונתן בעלי אז שתיהם אלחנן או בלילי?אלחנן איריס או איתי?איתי... אחלה של שאלון תודה!! מעריצה בטרוף את יהונתן שנברג ויובל אברמוביץ המתוקים לאב יו

JustME79

New member
התשובות שלי..

לא רציתי לענות על מפורסמים חח.. אוכל: ג'חנון או מלוואח? ג'חנון פלאפל או שווארמה? אף אחד! אבל אם חייב...שווארמה פיצה או המבורגר? פיצה,המבורגר זה מגעיל.. גלידה או פרוזן יוגורט? גלידה... שוקולד וניל או שוקולד שוקו? שוקולד וניל...יאמי.. גבינה חלקה או קוטג'? גבינה לבנה חלקה ורגילה. תה או קפה? איכס קפה, טעם של חול, תה שולט..חחח שוקו חם או קר? חםםםם!! טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? לא ראיתי אף אחד מהם. כוכב נולד 1 או 2? אחד. יותר מקורי... המורדים או פלוריסיינטה? אמממ...המורדים, סדרה על רמה. פרדייז הוטל או עדן לנצח? הא?
השיר שלנו או מיכאלה? ראיתי את מיכאלה, עוד לא היה לי יס. מהדורת חדשות 10 או 2? אממ 2...אבל מי רואה חדשות בימנו? כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? אלי יצפאן, מה אסף הראל מעניין? ראש גדול מור או טלי? מור. טלי צפונבונית. תומר או יונתן? תומרררררר מיי לאבב!! אורי או ריקרדו? מממ...ריקרדו... אלחנן או בלילי? בלילי, כמה שיותר שקט יותר טוב. איריס או איתי? איתי...איזה חאאמוד
בואו נתערב שאף אחד לא קרא!

shirel 1211

New member
תשובות

מאיה בוסקילה א רוני דואני
רוני דואני
רן דנקר או רן יצחקי
רן דנקר המדהים
יעל גולדמן או יעל בר זוהר
יעל גולדמן
אם.סי שירי או שירי מימון
שירי מימון
הראל סקעת או הראל מויאל
אל תתבלבל, סקעת הראל
מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי
מיכל ינאי
צביקה הדר או צביקה פיק
צביקה הדר
נינט טייב או אגם רודברג
נינט טייב
ג'חנון או מלאווח
מלאווח
פלאפל או שוואמרה
אמממ... עדיין לא החלטתי
פיצה או המבורגר
פיצה
גלידה או פרוזן יוגורט
גלידה
שוקולד וניל או שוקולד- שוקו
שוקולד וניל
גבינה חלקה או קוטג'
קוטג'
תה או קפה
תה
שוקו חם או קר
שוקו קר
פרוויקט וואי 1 או 2
שום דבר...
המורדים או פלורסיינטה
אממ... נשאיר את זה פתוח
כוכב נולד1 או כוכב נולד2
כוכב נולד2
פרדייז הוטל או עדן לנצח
חובה להחליט
אני לא ממש רואה את זה
השיר שלנו או מיכאלה
השיר שלנו
מהדורת חדשות 10 או 2
10, נראה לי...
כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן
אלי יצפאן
מור או טלי
מור
תומר או יונתן
תומר
אורי או ריקרדו
צ'וריסו שלי
אלחנן או בלילי
אלחנן
איריס או איתי
איתי המדהים
כל הכבוד על החידון הזה

R o n o s h

New member
תשובותתתת

מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני? רוני דואני רן דנקר או רן יצחקי? רן יצחקייי!!! אהובי הש!!ה יעל גולדמן או יעל בר זוהר? בר זוהר אם.סי שירי אן שירי מיימון? שירי מיימון הראל סקעת או הראל מויאל? ה=ר=א=ל מ=ו=י=א=ל ה=מ=ו=ש=ל=ם מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? חחחחחחחח אפחת צביקה הדר או צביקה פיק? הדר!! נינט טייב או אגם רודברג? אממ לא יודעת.. אוכל: ג'חנון או מלוואח? ג'חנון פלאפל או שווארמה? איכס..!! אפחד פיצה או המבורגר? פיצה!! גלידה או פרוזן יוגורט? גלידה שוקולד וניל או שוקולד שוקו? וניל גבינה חלקה או קוטג'? קוטג' תה או קפה? לאדעת..ניראה לי קפה שוקו חם או קר? חם טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? 2!!!! כוכב נולד 1 או 2? 2!!! המורדים או פלוריסיינטה? המורדים פרדייז הוטל או עדן לנצח? אפחד השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנווו מהדורת חדשות 10 או 2? מה אכפת לי?Jחחח כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן?כל לילה ראש גדול מור או טלי?שתיהם תומר או יונתן?תומר אורי או ריקרדו?ריקרדו אלחנן או בלילי?אלחנן איריס או איתי? אפחד

noam666

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gifבעע סקעת../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

אבל מה זה קשור לפורום?

gordi13

New member
טוב....

לומרות שזה לא קשור לפורום אני יגיב פה אז ככה: סקעת-בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע(עוד דקה אני מקיאה פה) מויאל-הוא המלך והוא יראה את זה פעמים גם בגמר וגם בפסטיגל אז ניראה לי שסקעת יפרוש מזה ויחפש משהו שהוא היה מקום 1!!! אם יש כזה דבר

../images/Emo41.gifנכון../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

נכון באמת מה זה
קשור
כאילו דה
דה
דההההההההההההההה מה זה קשור בעעעעעעעעעעע סקעת!!!!!!

roey my prince

New member
בעעעעעעעעעעעע מויאל ו..

כמו שאתם לא רוצים שמי שאוהב את סקעת יעליב את מויאל גם אנחנו לא רוצים שיעליבו את סקעת! נ.ב סקעת השלמות בהתגלמותה!!!!!!!!!

תשובות ../images/Emo70.gif

לא הבנתי אם התכוונת מראש גדול לדמות או לבנאדם במציאות.. אז רשמתי ת'דמות
מפורסמים: מאיה בוסקילה או רוני דואני? רוני דואני
רן דנקר או רן יצחקי? רן דנקר
יעל גולדמן או יעל בר זוהר? יעל בר זוהר
אם.סי שירי או שירי מיימון? שירי מיימון
הראל סקעת או הראל מויאל? הראל סקעת
מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? מיכל אמדורסקי (שירים)
צביקה הדר או צביקה פיק? צביקה הדר (קורעעע) וצפיקה פיק (שירים) בקיצור שניהם
נינט טייב או אגם רודברג? נינט טייב
אוכל: ג'חנון או מלוואח? מלוואח
פלאפל או שווארמה? פלאפל
פיצה או המבורגר? פיצה
גלידה או פרוזן יוגורט? גלידה
שוקולד וניל או שוקולד שוקו? שוקולד שוקו
גבינה חלקה או קוטג'? קוטג'
תה או קפה? תה
שוקו חם או קר? חם
טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? לא רואה
כוכב נולד 1 או 2? 1
המורדים או פלוריסיינטה? פלוריסיינטה
פרדייז הוטל או עדן לנצח? עדן לנצח
השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו
מהדורת חדשות 10 או 2? 10
כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? אלי יצפאן
ראש גדול: מור או טלי? מור
תומר או יונתן? יונתן
אורי או ריקרדו? ריקרדו
אלחנן או בלילי? אלחנן (הכי קטעים)
איריס או איתי? איתי

זה שליי!!

מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני?-רוני דואני. רן דנקר או רן יצחקי?-רן דנקר. יעל גולדמן או יעל בר זוהר?-יעל גולדמן (היא איכשהו רחוקה שלי..) אם.סי שירי אן שירי מיימון?-שירי מימון. הראל סקעת או הראל מויאל?-הראל מויאל כמובןן!! מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי?-שתיהן לאא.. צביקה הדר או צביקה פיק?-צביקה הדר. נינט טייב או אגם רודברג?-נינט טייב. אוכל: ג'חנון או מלוואח?-שונאת אוכל של תמנים איכס הכל בצק כזה. פלאפל או שווארמה?-שווארמה. פיצה או המבורגר?-פיצה. גלידה או פרוזן יוגורט?-גלידה. שוקולד וניל או שוקולד שוקו? -שוקולד וניל. גבינה חלקה או קוטג'?-גבינה חלקה. תה או קפה?-תה. שוקו חם או קר?-לא אוהבת שוקו. טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2?-פרויקט וואי 2. כוכב נולד 1 או 2?-כוכב נוללד 2. המורדים או פלוריסיינטה?-פלוריסיינטה. פרדייז הוטל או עדן לנצח?-מזה בכלל.. השיר שלנו או מיכאלה?-השיר שלנו. מהדורת חדשות 10 או 2?-חדשות 2. כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן?-אלי יצפאן. ראש גדול מור או טלי?-מור. תומר או יונתן?-תומר. אורי או ריקרדו?-אורי. אלחנן או בלילי?-בלילי. איריס או איתי?-איתי.

למעלה