זה זה
או זה זה

ושלי..... טה טה טה טה

הראל סקעת...........................
מאוהב|
.....
.... השאר יכולים לחכות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סקעת - השלמות בהתגלמותה..... ד"א דנה, מה אם הפוטושוט למושלמון שלי (סקעת...)? לא שלחת לי.....

1dana1

New member
יש לי מוכן.. תשלחי לי הודעה פרטית

ואני ישלח לך.. זה אצלי !!!

gordi13

New member
שלי....

מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני? מאיה בוסקילה רן דנקר או רן יצחקי? רן דנקר יעל גולדמן או יעל בר זוהר? יעל בר זוהר אם.סי שירי אן שירי מיימון? שירי מימון הראל סקעת או הראל מויאל? הראל מויאל כאילו!! מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? מיכל אמדורסקי צביקה הדר או צביקה פיק? צביקה פיק אחלה זמר נינט טייב או אגם רודברג? נינט טייב אגם בעעעעע אוכל: ג'חנון או מלוואח? מלואוח פלאפל או שווארמה? פלאפל פיצה או המבורגר? פיצה גלידה או פרוזן יוגורט? גלידה שוקולד וניל או שוקולד שוקו? שוקו וניל גבינה חלקה או קוטג'? חלקה תה או קפה? תה שוקו חם או קר? קר טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? 2 כוכב נולד 1 או 2?2 המורדים או פלוריסיינטה? שניהם פרדייז הוטל או עדן לנצח? עדן לנצח השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו מהדורת חדשות 10 או 2?2 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן?אלי יצפאן ראש גדול מור או טלי?מור תומר או יונתן?יונתן אורי או ריקרדו?ריקרדו אלחנן או בלילי?אלחנן איריס או איתי?איתי

תשובות

הנה שלי: מאיה בוסקילה או רוני דואני -רוני רן דנקר או רן יצחקי -רן יצחקיי ברורררררררר יעל גולדמן או יעל בר זוהר - יעל גולדמן אם.סי שירי אן שירי מיימון- שירי מימון האחת והיחידה הראל סקעת או הראל מויאל - הראלל מויאללל השווה מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי -אף אחת מהן צביקה הדר או צביקה פיק -צביקה הדר מה אנחנו בשנות ה50? נינט טייב או אגם רודברג -ברור שנינט טייב המלכה!!! אוכל: ג'חנון או מלוואח -שאלה קשה- מלוואח פלאפל או שווארמה-שווארמה פיצה או המבורגר -המבורגררר גלידה או פרוזן יוגורט -גלידהה שוקולד וניל או שוקולד שוקו -שוקו גבינה חלקה או קוטג'-קוטג תה או קפה-אישית תה... שוקו חם או קר -קר שונאת חם טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2-ברור ש2 רן יצחקי ההורס היה שם כוכב נולד 1 או 2-אחד !!!! המורדים או פלוריסיינטה -אף אחד אבל אם מתעקשים אז המורדים פרדייז הוטל או עדן לנצח-פרדייז הוטל השיר שלנו או מיכאלה-השירר שלנו כאילווו דההה מהדורת חדשות 10 או 2 - ערוץ 2 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן-אין על יצפאןן ראש גדול מור או טלי-מור ברור תומר או יונתן-תומר יותר לגיל שלי חחח אורי או ריקרדו-ריקרדוו אלחנן או בלילי-חחח אלחנן איריס או איתי-ברור שאיתי הוא כזה שווהה!!!!

שלי../images/Emo26.gif

מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני?רוני רן דנקר או רן יצחקי? דנקר יעל גולדמן או יעל בר זוהר? אני שואנת את שתהם אם.סי שירי אן שירי מיימון? MCשירי הראל סקעת או הראל מויאל? מ ו י א ל מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? אמדרוסקי צביקה הדר או צביקה פיק? הדר נינט טייב או אגם רודברג? נינט אוכל: ג'חנון או מלוואח? ג'חנון פלאפל או שווארמה? פלפל פיצה או המבורגר? פיצה גלידה או פרוזן יוגורט?פרוזן יוגורט שוקולד וניל או שוקולד שוקו? שוקו גבינה חלקה או קוטג'? חלקה תה או קפה? קפה שוקו חם או קר?קר טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2?1 כוכב נולד 1 או 2? 2 המורדים או פלוריסיינטה?המורדים פרדייז הוטל או עדן לנצח? עדן לנצח השיר שלנו או מיכאלה? ה ש י ר - ש ל נ ו מהדורת חדשות 10 או 2? 2 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן?יצפאן ראש גדול מור או טלי?מור תומר או יונתן?שנהים אורי או ריקרדו?ר י ק ר ד ו אלחנן או בלילי?בלילי איריס או איתי?שנהם

אביושה

New member
שלי!...(כתבתי רק תתשובות שלי השאלות

*רוני דואני *ברוור שרןןןןן דנקקקקקקרררררר!!! *יעל בר זוהר... *שירי מימון *סקעת כאילו דההההההההההההההה! *מיכל ינאי!~ הכל עדיף על האמדורסקי הזאתי *צביקה הדרדר *נינה טייב *מלאווח *פלאפל *פיצה (למרות שזה יותר משמין...עדיף לא להרוג פרות..: | ) *גלידה! יאמוווש :) *שוקולד וניל.... *איכס גבינה בכלל! אם כבר גבינה-אז צהובה :) *תה או אייס קפה... *שוקו חם... *לא רואה פרוייקטים. חח סתם פשוט לא מעדיפה אפחד מהם... *כוכב נולד 88! סתם...שניהם היו סבבים! *המורדיייייםםםםםםםםםםםםםםםם!!! אין אין עליהםםם! שום חיקוי שבעולםםם!!!! *עדן לנצח *השיר שלנו...(קומדיה ולא טלנובלה שיש מספיק טלנובלות וקומדיה יותר חביב) *חדשות 2 *יצפאןןן ברור! שימו לב! החלטתי אך ורק לפי הדמויות ולא לפי המציאות! אל תתבלבלוווו! *מור... *תומר!!! לייק דההההה *ריקרדו *אלחנן חח *איתי!|

roey my prince

New member
שלי!

1. רוני דואני 2.רן דנקר השווה ברור! 3.יעל בר זוהר 4.שירי מיימון לא שהבנתי מה הייתה האפשרות השנייה חחחח אבל לא משנה! 5.
הראל סקעת המושלם השווה ברור!!!!!!!!!!
6.שניהם בסדר! 7. צביקה הדר הקורע! חחח! 8.וואיי שניהם מושלמות! 1. מלוואח! 2. שווארמה! 3. שניהם אבל פיצה יותר! 4. גלידה! 5. שוקולד וניל יאמי! 6. קוטג'! 7. תה 8. שוקו חם! 1. 2 היה יותר נחמד! 2. 2 ברור גילו את הנסיך המושלם שלי! 3. פלורסיינטה! 4. פארדייז הוטל יש יותר בנים שווים בטירוף! 5. השיר שלנו עם נינט הלכמה! 6. חדשות 22 7. אלי יאצפאן! 1. מור המאמי! 2. תומר החתיך! וגם יונתן החמוד! 3. שניהם ממש חמודים! 4. אלחנן חחח מצחיק! 5. איתי רועיקי המאמי שלי ברור! טוב זהוו חולה עליכם!

No FeAr GirL1

New member
שלייי.! ../images/Emo13.gif

מפורסמים: - רוני דואני - רן דנקר! - יעל בר זוהר - שירי מיימון - הראל סקעת - מיכל ינאי - צביקה הדר - אגם רודברג אוכל: - מלוואח - לא זה ולא זה--> אני צמחונית! - פיצה - גלידה - שוקולד שוקו - קוטג' - תה (במיוחד פירות) - שוקו חםם... טלויזיה: - פרוייקט וואי..אמממ..שאלה טובה , לא יודעת! - כוכב נולד-- שניהם שווים אבל 2 קצת יותר - המורדים - עדן לנצח!! - השיר שלנו - אממ...קשה להחליט..חחח - מור - תומר - ריקרדו - אלחנן! (בלילי יותר חמוד אבל אלחנן קורעע..!)- איתי!
למרות שגם איריס חמודה!

loli kiss

New member
ו...שלי../images/Emo70.gif

מפורסמים:
רן דנקר או רןיצחקי
רן דנקרר
מוווושלם שלי
יעל גולדמן או יעל בר-זוהר
יעל גולדמן
אם.סי שירי או שירי מימון
שירי מימון
לא מתה עליה (מי זאת אם.סי שירי
) הראל סקעת או הראל מויאל
אף אחד
(סקעת לקח לרנו'ש ת'מקום השני בפסטי
) מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי
מיכל אמדורסקי
צביקה הדר או צביקה פיק
צביקה הדר
נינט טייב או אגם רודברג
נינט טייב, כי היא
אוכל:
ג'חנון או מלאווח
מלאווח
פלאפל או שווארמה
שווארמה
פיצה או המבורגר
פיצה
גלידה או פרוזן יוגורט
פרוזן יוגורט
זה טעים
גלידה שוקולד וניל או שוקולד שוקו
שוקולד וניל
גבינה חלקה או קוטג'
קוטג' תה או קפה
תה,
איכס
שוקו חם או שוקו קר
חם ב-
ו-
קר ב-
טלויזיה:
פרויקט Y אחד או שתיים
אף אחד
כוכב נולד 1 או 2
1,בגלל נינו'ש
ה-
של המדינה
"המורדים" או "פלורסיינטה"
ברור..ש"המורדים"
פרדייז הוטל או עדן לנצח
מה
"השיר שלנו" או "מיכאלה"
"השיר שלנו"
, yes..yes..yes מהדורת חדשות 10 או 2
2, למרות שאני לא רואה...
כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן
אלי יצפאן,מי זה אסף הראל הזה
"ראש גדול"
- מור או טלי
מור, את ה-
תומר או יונתן
תומר,יונתן..איכס
אורי או ריקרדו
ריקרדו
זה לא שם זה מותג
אלחנן או בלילי
בלילי
..ח..ח..כמה שיותר שקט ככה טוב יותר
אירים או איתי
איריס
אחלה חידון, כל הכבוד

0xxx0

New member
שלי !!!

מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני? - רוני דואני רן דנקר או רן יצחקי? - דנקר יעל גולדמן או יעל בר זוהר? -יעל גולדמן ברור אם.סי שירי אן שירי מיימון? - MC שירי הראל סקעת או הראל מויאל? - מויאל מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? - שתיהם צביקה הדר או צביקה פיק? -צביקה הדר נינט טייב או אגם רודברג? - נינט טייב ברור היא מלכה ! אוכל: ג'חנון או מלוואח? - ג'חנון פלאפל או שווארמה? - שווארמה פיצה או המבורגר? -שתיהם גלידה או פרוזן יוגורט? -גלידה שוקולד וניל או שוקולד שוקו? -שוקולד ווניל גבינה חלקה או קוטג'? - קוטג תה או קפה? - קפה שוקו חם או קר? - קר- קפוא !!! טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? - 2 ברור כוכב נולד 1 או 2? - 2 ברור המורדים או פלוריסיינטה? המורדים פרדייז הוטל או עדן לנצח?- עדן לנצח ! השיר שלנו או מיכאלה? - השיר שלנו !!! ושימותו הקנאים ! מהדורת חדשות 10 או 2? שתיהם כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? - נאלץ לסבול את אסף ראש גדול מור או טלי? ברור !!! שמור תומר או יונתן? - יהונתן אורי או ריקרדו? - ריקרדו אלחנן או בלילי? - אלחנן איריס או איתי? - שתיהם !!

הנה שלי ../images/Emo23.gif

מפורסמים מאיה בוסקילה או רוני דואני? רוני רן דנקר או רן יצחקי? רן דנקר אהובי המושלם יעל גולדמן או יעל בר זוהר? גולדמן אבל שתיהם מפקירות בהוט עכשיו אם.סי שירי אן שירי מיימון? מימון הראל סקעת או הראל מויאל? סקעת היפהה שלי מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? אמדורסקי צביקה הדר או צביקה פיק? הדר נינט טייב או אגם רודברג? נינט המושלמתתתת אוכל: ג'חנון או מלוואח? גחנון פלאפל או שווארמה? פלאפל פיצה או המבורגר? פיצה גלידה או פרוזן יוגורט? גלידה שוקולד וניל או שוקולד שוקו? שוקו שוקו גבינה חלקה או קוטג'? שתיהם לא תה או קפה? תה שוקו חם או קר? קר בקיץ חם בחורף טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? 2 כי ב1 עוד לא היה לי יס אז אני רואה רק לפעמים שידורים חוזרים כוכב נולד 1 או 2? 1 המורדים או פלוריסיינטה? המורדים פרדייז הוטל או עדן לנצח? עדן חנצח תוכנית שולטת השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו (מי יגיד פה מיכאלה לכולם יש יס) מהדורת חדשות 10 או 2? 10 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? אסף הראל ראש גדול מור או טלי? מור תומר או יונתן? תומר אורי או ריקרדו? ריקרדוס אלחנן או בלילי? בלילי איריס או איתי? איתי

למעלה