חגיגה של חושים

../images/Emo41.gif חגיגה של חושים ../images/Emo41.gif

בוקר יום שישי, אנחנו נפגשים לעינוגי גוף ונפש. כרגיל הוא מגיע לפני....אוףףףףף אפילו שהקדמתי בכמה דקות הוא כבר שם מגבה את עצמו ב SMS מחוייך "אני כבר כאן לא יכול לחכות " הוא מכוון אותי לחנייה ואני עוברת למכונית שלו........מוזר לי שמישהו נוהג עבורי.....מחייכת. הוא נוהג ואני מתבוננת בו ומחייכת, ברקע מתנגן דיסק של מאיר אריאל ואנחנו מפטפטים בשקט.....שולחת יד ונוגעת בו, קשה להתאפק איתו. נכנסים לחדר שנשכר לכמה שעות, האווירה מושלמת .......על המיטה מפוזרים עלים של ורדים, נרות ריחניים מפוזרים בכל החדר, יין וקערת פירות מונחים להם לצד שוקולדים. אנחנו נצמדים לנשיקה ארוכה, יד פורמת כפתור מחולצה ויד אחרת מלטפת איבר זקור.....כמו במחול מטורף אנחנו זזים צמודים ........מגורים וחושקים......מתפשטים. הוא נשכב על הגב ואני מתיישבת עליו, לוקחת את היד הסקסית שלו ודוחפת אצבע לתוכי.........הוא מניע את האצבעות שלו בתוכי ואני לא עומדת בעונג הזה, הגניחות הרמות שלי מהדהדות בחדר........הוא נותן לי לנוח דקה מנשק ומלטף ולאט מחדיר את האיבר שלו אליי.......מתלהב מהרטיבות שלי שמציפה אותו, הוא עוזר לי לנוע עליו מחדיר את עצמו עמוק יותר אם זה אפשרי בכלל.......הידיים שלו אוחזות את מתניי הקצב הופך מהיר יותר וחזק יותר ואני על סף אורגזמה נוספת. אני מבקשת לשכב על הגב והוא בלי להיפרד מגופי הופך להיות מעליי, החדירות איטיות ועמוקות ולאט הופכות למהירות וחזקות אחרי כמה דקות של זיון בקצב מטורף שנינו גונחים בקולי קולות.........נשימות קצובות ושקט מיוחד של עונג שממלא את כל החדר, המזגן לא מצליח לקרר אותנו וכך שכבנו דקות ארוכות בשקט מנסים להסדיר את נשימותינו. מקלחת משותפת וענבים אדומים שנמצצים ונאכלים מפה לפה. "עד כמה את ביישנית?" הוא שואל ומחייך אליי חיוך שובב "אני לא" אני עונה בלי לחשוב פעמיים, "טוווווווווב כי את לא יודעת איפה הג'אקוזי" הוא צוחק בקול. הוא מוביל אותי החוצה אל הג'אקוזי ואני חושבת לי - ישמעו אותי בכל המושב עוד מעט........התיישבנו במים החמימים כשקצף מכסה את גופנו.......מזגנו יין אדום לגביעי זכוכית דקים "יום הולדת שמח" הוא מברך אותי ומחייך......... אנחנו מתנשקים בלהט והגוף שלו נצמד לשלי בטבעיות גמורה, אני מחדירה אותו לתוכי ושוב אנחנו נעים בקצב מהיר כשמים ניתזים לכל עבר.......הקולות שיוצאים ממני נשמעים למרחק. הרגליים שלנו מתערבבות ונקשרות בקשר מיוחד והגוף שלי נצמד לשלו, מנשקת חזה גברי ומלקקת פיטמה שמזדקרת לי בפה........נושכת מנשקת ומלקקת....טועמת אותו, גולשת למטה אל הבטן שלו ומבקשת שישב מחוץ למים מלטפת את האיבר הזקור שלו ומנשקת לאט........מכניסה אותו לאט לפה ויונקת חזק.......הוא מתפתל ונאנח בקול "כןןןןן אוההההה זה טוב" אני מענגת אותו ומובילה את ידו אל האיבר שלו, אם יש מראה שמטריף אותי זה לראות אותו מאונן מולי.......כך בשיא הגבריות.......בשיא העונג.......בקצב שלו, הוא נוגע בעצמו כל כך יפה.......זה כמו יצירת אומנות.......העונג הזה ששפוך לו על הפנים.......אני לא מתאפקת מלענג את עצמי כשאני רואה אותו כך.......מושיטה יד לעבר הדגדגן שלי וכמעט על סף טירוף מעונג אני לוחשת ואחר כך בקול אני מבקשת "תן לי לשתות אותך". בשעות הצהריים הוא מוריד אותי ליד הרכב שלי ואני מפנטזת על המיטה שלי............סדינים נקיים וקרירים ומזגן שמצנן את הלהט שלי. נשיקות פרידה ארוכות ותודה על חגיגת יום הולדת מיוחדת, חגיגה של חושים. אני נכנסת למיטה שלי עירומה משחזרת את הבוקר הנפלא הזה ומחייכת.......

SHIKIER

New member
את גדולהג€©

אני לא הייתי מפסיד את העונג לרדת לך

תודה רבה!

תודה רבה את ריגשת אותי מאוד למזלי הרב חבר שלי הגיע ממש כשעה אחרי שקראתי את מה שכתבת והקראתי את זה לא וניסינו לשחזר את החגיגה של החושים. אני גמרתי 7 פעמים בשעה אחת! תודה רבה לך והמשיכי כך!

פלוס

New member
יפה

חיפשתי את הסרט הזה בבלוקבסטר אבל נגמר. אבל אני מוכן לעשות איתך את הסרט הזה.

פלוס

New member
יפה

חיפשתי את הסרט הזה בבלוקבסטר אבל נגמר. אבל אני מוכן לעשות איתך את הסרט הזה.

למעלה