חדשים בפורום 2
ועוד~~

• פותח הנושא ToHrU
  • פורסם בתאריך

nadav1232

New member
ברוכה הבאה לפורום^^

אני נדב, בן 14 מהרצליה [= אני ממליץ לך לשמוע את הזמרת BoA

nadav1232

New member
../images/Emo24.gifברוכה הבאה../images/Emo13.gif

אני נדב, בן 14 מהרצליה. אני די אוהב את V6 ^_^

limmay

New member
אוי!! אופס!!! X_X;; נהנודה

חשבתי שאת מישהיא אחרת!! סליחה..^^" עכשיו אני אברך אותך מכל הלב..! ^__^ ברוכה הבאהההההה!!! ~~~~~ וסליחה על ה >>" שכתבתי בתגובה הראשונה! X_X;; אני מכירה מישהיא שיש לה כינוי דומה.. ואני לא ממש מתה עלייה אז התבלבלתי...סליחה...T.T וברוכה הבאה.

ToHrU

New member
אריגטו מינה סאן!!!!!

אני הלה, בת 19. האג'יממשיטה!!!! יש לי קישור מגניב שאני מצרפת לעמוד הראשי כדי שכולם יראו!!!

oracle

New member
../images/Emo41.gifחדשים בפורום 2../images/Emo41.gif ../images/Emo24.gif ועוד~~

ברוכים הבאים, כל המצטרפים החדשים~~~ ^_^ מאחלת לכם הנאה כאן, ושביחד נעשיר את ההיכרות של כולנו עם העולם המהמם הזה של המוזיקה היפנית. אתם מוזמנים לדפדף באלבומים, קישורים, מאמרים ועוד, להוסיף תמונות לאלבומים הקיימים (ולבקש אלבומים חדשים), להציע מאמרים וקישורים, להצביע לסקר, לשתף אותנו במה שאתם אוהבים במוזיקה יפנית ובעיקר, להנות... להזכירכם, אסור לפרסם כאן פרטים על מקורות הורדה... :<

שלום : )

מזל טוב על הפורום! אני דניאל, אוהב את יפן והתרבות, כבר הרבה זמן חושב על ללמוד יפנית, אבל מבחינת זמן, כסף, וצורך, אני לא חושב שזה יקרה בזמן הקרוב : ) בכל מקרה, כמו שאמרתי, אני אוהב את יפן, התרבות והאומנות שלה, במיוחד הגנים והמוסיקה שלהם...וואו! מנגה לא מדברת אלי כ"כ, ואנימה רק דברים רציניים כמו: Ghost In The Shell Grave of the Fireflies Akira שהם ד"א סרטים מעולים, שאני ממליץ לכל אחד! ומוסיקה, המלצה טובה- Silent Poets, להקה בסגנון Downtempo פשוט מעולים. (לא יודע כמה זה ידבר לחובבי הרוק, אבל תשמרו על ראש פתוח : ) בכל מקרה, מזל טוב!

Envious

New member
גם אני רוצה להיות פה !!

אפילו שאני לא שומעת הרבה אבל זה מגניב

למעלה