חשבתי לפתוח שירשור היגניית פה.

tokit

New member
רעיון מעולה לשרשור!!

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת? חשמלית של בראון, אחד הדגמים החדשים. 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך? סנסודיין. 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות? לא. 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון? כן, כל בוקר. 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון. כשהסיבים מתחילים לאבד כיוון. 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית. כל חצי שנה כמו שעון שוויצרי אני רואה שיננית וגם רופא שיניים. גם אני וגם האחיות שלי נתברכנו בשיניים די מושלמות ומגיל צעיר לימדו אותנו לשמור עליהן. 7. משחת שיניים מומלצת. סנסודיין. 8. מי פה מומלצים. לא משתמשת. 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי? כל ערב לפני צחצוח השיניים.

tokit

New member
מוציא שאריות מזון וחיידקים מבין השיניים

ובדרך גם עושה עיסוי לחניכיים.

עונה

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת? רכה, שמיועדת לחניכיים רגישות 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך? סנודין (שוב, בגלל בעיית החניכיים) 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות? לא משתמשת 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון? לא משתמשת 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון. מתי שהיא נראית לי גמורה, אף פעם לא בדקתי כל כמה זמן זה 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית. כל חצי שנה 7. משחת שיניים מומלצת. סנסודין 8. מי פה מומלצים. לא משתמשת 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי? כן, כל יום לפני השינה

puppylove104104

New member
עונה...

1. כמו fun fair:
אורל בי קרוס אקשן מס' 35 בוורדו
- אבל הירוקה מחכה לי כשהוורודה תסיים את חייה... 2. קולגייט האדום עם הכחול (מרעננת ומלבינה) 3. כן, כל ערב 4. לא 5. מחליפה מברשת כשהיא נראית שעבר זמנה 6. מכיוון שהצבא תקע אותי בעניין, התחלתי ללכת לפני שנה בערך (כן, אני יודעת) - אבל בטיפול האחרון היא אמרה שיש לי שיניים טובות וקבעה לי תור רק ל-8 חודשים מאוחר יותר. אז קיבעות בעניין עדיין אין. נחכה ונראה (בינואר
) 7. קולגייט. עדיפות לטוטאל 8. דנטיקס השקופים. יש לי בעתה ממי פה שצובעים, אז לא נוגעת בכאלה עם צבעי מאכל (למרות שהיחידה שבאמת צובעת זו המרידול..שממש פופולארית פה) 9. הייתי רוצה לומר כל ערב, אבל לא. אני משתדלת. זה יוצא פעם ביום-יומיים. לא פחות..

מיכי7

New member
עונה../images/Emo13.gif

שאלות: 1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת? רגילה, אני לא זוכרת של איזו חברה... 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך? אני משתמשת בקולגייט אז אני מניחה שהיא המועדפת עליי... 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות? כן, אני משתמשת כל יום... 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון? אני לא בטוחה שהבנתי את הכוונה אבל הייתה לי פעם מברשת שהצד השני שלה הוא להברשת לשון ואני כבר לא משתמשת בה. 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון? - מברשת שיניים אני מחליפה כשהיא מתחילה להיראות לי מרופטת, אני מחליפה לעיתים די קרובות.. . 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית.- כל חצי שנה.. 7. משחת שיניים מומלצת. קולגייט... 8. מי פה מומלצים. יש לי טובים אבל אני לא זוכרת את השם שלהם
9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי? כן. שאלון יפה

EverDream

New member
עונה!

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת? חשמלית של בראון 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך?כרגע משתמשת בקולגייט, באופן כללי כל משחה עם טעם מנטה חזק ומרענן. 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות? כן, בוקר וערב. 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון? לא, פשוט מעבירה ברכות את מברשת השיניים גם על הלשון. 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון. אין זמן קבוע, פשוט כשאני רואה שהגיע הזמן להחליף, משערת שזה בערך פעם בחודשיים-שלושה. 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית. לעיתים רחוקות, וגם כשאני מגיעה אין יותר מדי, למזלי, מה לעשות. 7. משחת שיניים מומלצת. נורא חיבבתי את האקווה פרש. 8. מי פה מומלצים. פעם אחת אבי רכש מי פה של מרידול אם אני לא טועה בצבע אדום והיה להם מעיין טעם מתקתק ועל האריזה רשום שהם בטעם מסטיק או פירות(לא זוכרת), כ"כ אהבתי אותם, אך הם לא נקנו שוב מאז): 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי?לא בקביעות, אני מתעצלת ):

lady h

New member
עונה

1. הכי קטנה שיש. כל הגדולות ממש לא נוחות לי. 2. פרודונטקס 3. לא משתמשת במי פה. 4. לא משתמשת במברשת ללשון. 5.מברשת שיניים אני מחליפה כשהסיבים נהרסים או כשהיא נופלת על הרצפה ונשברת (כמו שקרה לאחרונה
) 6. שיננית- פעם בחצי שנה. מאוד חשוב! במיוחד אצל אנשים שיש לה נטייה גנטית לנסיגת חניכיים כמו אצלי במשפחה. 7. פרודונטקס- מצויינת! 8. מי פה- לא משתמשת. 9. חוט דנטלי- כל ערב לפני הצחצוח. מאוד חשוב לנקות את השיניים עם חוט או קיסם מהסיבה המוזכרת בסעיף 6.

pie and cactus

New member
עונה

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת? כרגע אורל-B :)( עושים ניסויים אז בדרך כלל יש לי משהו אחר). 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך? צמחית וטבעית של סאנריידר 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות? ממש לא, שונאת את זה 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון? יש לי, אבל לא משתמשת בקביעות. 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון. מברשת שיניים - כשהסיבים מתעקמים. 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית. כל ארבעה חודשים. 7. משחת שיניים מומלצת. זו של סאנריידר. היא אומנם יקרה, אבל צריך ממש מעט לכל שימוש ואריזה מספיקה ל-8-10 חודשים בערך. אין בה כל מיני כימיקלים סינטטיים. 8. מי פה מומלצים. ל א רלוונטי 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי? כל, כל יום לפני השינה, ולפעמים גם באמצע היום.

Andra

New member
כיפאק היי

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת? - קולגייט 360 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך? - קולגייט טוטל הכחולה להלבנה 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות? - כן, בוקר וערב.. במי פה שקופים של דנטיקס. חולה עליהם.. 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון? - בוודאי.. בכל צחצוח, בנוסף לצחצוח קל של הלשון בעזרת המברשת. 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון. - כל 3 חודשים בערך.. שהן מתבלות 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית. - חצי שנה! 7. משחת שיניים מומלצת. - קולגייט טוטל 8. מי פה מומלצים. - דנטיקס שקוף :) הן חסרי טעם ואני מרוצה מאוד! כבר שנים על גבי שנים 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי? - כן, כל ערב לאחר הצחצוח.

נועוש6

New member
עונה ולגבי 9 למישהו יש תשובה?

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת?אממ של קולגייט 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך?סנסודיין....חניכיים רגישות מאוווווווווד 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות?אמ משתדלת פעמיים ביום 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון?אני משתמשת לפעמים במברשת הרגילה לציחצוח הלשון 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון.כול 3-6 חודשים תלוי במצבה 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית.בערך כול 5-6 חודשים ואני אף פעם לא מפספסת 7. משחת שיניים מומלצת.סנסודיין גם מרעננת יחסית וגם מפחיתה את הרגישות של החניכיים 8. מי פה מומלצים.דנטיקס השקוף 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי?לא יכולה.כול פעם אחרי שנאי משתמשת יורד לי כמויות של דםם עזרה?

שירה59

New member
זה סימן של דלקת חניכיים

הייתי מציעה ללכת לשיננית להדרכת ציחצוח ושימוש בחוט דנטלי. בנוסף, לבדוק אם יש מחלת חניכיים. הייתי ממליצה לעבור למשחת השיניים פרודונטקס ומטפלת היטב בבעיות חניכיים ובשביל לטפל ברגישות להשתמשת בג'ל סנסילייזר (אפשר לקנות בדר"F אצל השיננית) הדבר הזה הוא פשוט קסם!!! מורחים אחרי הצחצוח בלי לשטוף ורואים את ההבדל!

שירה59

New member
היגיינת פה

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת? זו שאני מקבלת מהשיננית. רגילה ורכה עם ראש קטן 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך? אלודנט או פרודונטקס 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות? לפעמים, אולי פעמיםם בשבוע 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון? כל ציחצוח שיניים 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון. כל 3-4 חודשים בערך, כשהסיבים מאבדים כיוון 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית. 5-6 חודשים 7. משחת שיניים מומלצת. למי שיש שיניים בעייתיות אז פרודונטקס מצויינת. טעם לא משהו, קצת מלוח אבל לא שורפת ואפקטיבית מאוד. 8. מי פה מומלצים. אוקסיפרש. מי פה שלא שורפים בטעם מנטה ממש עדין, אפשר גם לגרגר איתם ממש ויש בהם מי חמצן שמחטאים את הפה ומונעים ריח לא נעים למי שיש כיבים בשקדים 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי? כל יום כמה פעמים (בצחצוחים וכן אחרי אוכל)

תיקתקית

New member
איזה שאלות.. פורום רפואת שיניים נהיה פה ../images/Emo8.gif

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת? אוראל בי קרוס אקשן 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך? פרודנטס ואין טובה ממנה. מעולה לחניכיים ולשיניים ולטווח הארוך מחזקת את החניכיים ומלבינה את השיניים אחרי הצחצוח (לא בחמצן או משהו). 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות? לא 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון? לא 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון. באמת הגיע הזמן שאני אחליף מברשת.. לא נעים לי אפילו לענות על זה.. 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית. בגלל שאני לא מקפידה על חוט דנטלי (ע"ע) והשיניים שלי צפופות התור הבא שלי נקבע במרחק של 4 חודשים. זמן שיא! השיננית לא סומכת עלי (אפילו שיש לי פרודוטקס
) 7. משחת שיניים מומלצת. פ-ר-ו-ד-נ-ט-ס 8. מי פה מומלצים. יש לי מי פה שאני משתמשת בהן כשאני מרגישה שמתחילה לי דלקת חניכיים. תרהדנט אני חושבת. אז אני נממליצה עליהם כי הם מיד עוצרים את ההתדרדרות.. 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי? אני מאוד משתדלת.. אבל כשאני מתחילה להפסיק אז קשה לי לחזור לזה.

תיקתקית

New member
רק משהו לגבי החוט דנטלי..

כשאני אומרת שאני משתדלת הכוונה לכל יום.. בכלל לא העליתי על דעתי שזה אמור להיות פחות.. זה או יום יום או הזנחה מבחינתי.. (אם יוצא לי רק פעם בשבוע או פעמיים זה לא נחשב..)

foggy night

New member
יאללה

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת?
אורל בי. לא זוכרת איזה. 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך?
פרודונטקס! אך ורק היא! נאמנה לה המון זמן. מעדיפה את הג'ל אבל אם אין - אני אקח כל אחת אחרת מהסדרה. 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות?
לא 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון?
לא 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון.
כשהפס הכחול דוהה. באמת צריך... הוא כבר התחיל... 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית.
אני לא... ואני באמת צריכה לטפל בעצמי... בחופש... (סטודנטית) 7. משחת שיניים מומלצת.
פרודונטקס! מעולה מעולה מעולה! 8. מי פה מומלצים.
לא משתמשת, לא אוהבת. 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי?
לא - ואולי הגיע הזמן (במסגרת "הגיע הזמן" הכללי בכל מה שקשור לשיניים שלי...)

abcd80

New member
ההיגיינה שלי

1. באיזה מברשת שיניים את/ה משתמשת?
קולגייט טוטאל מדיום בהמלצת השיננית ומאז אני מודה לה כי זאת המברשת היחידה שעושה את העבודה כמו שצריך. 2. מה משחת השיניים המועדפת עלייך/ עלייך?
קולגייט טוטאל בהמלצת רופאת השיניים שלי ובהחלט ראיתי שינוי חיובי עם המעבר לקולגייט טוטאל. יש גם קולגייט בטעם אקליפטוס שהוא ממש אחלה. 3. האם את/ה משתתמש/ת במי פה? באיזה תדירות?
לא משתמשת. רק פעם ב.. 4. האם את/ה משתמש/ת במברשת ללשון?
השתמשתי אבל קשה לי להתמיד בזה. 5. כל כמה זמן את/ה מחליפ/ה את מברשת השיניים ובמידה ויש את המברשת ללשון.
אני מחליפה כל חודשיים-שלושה אבל בעיקרון כשאני רואה שיש בלאי במברשת אז אני מחליפה. 6. כל כמה זמן אם בכלל את/ה מגיע/ה לשיננית.
כל חצי שנה ובמקרה הצורך. 7. משחת שיניים מומלצת.
קולגייט טוטאל. 8. מי פה מומלצים.
קולגייט. 9. האם את/ה משתמשים בחוט דנטלי?
כן כל ערב אחרי הצחצוח.

novemberain

New member
שיניים אני אוהבת

1. אקווהפרש אקסטרא קלין החדשה. כשהופכים אותה היא הופכת למברשת ללשון גם. נהדרת. 2. בעיקרון מחליפה סוג כל פעם שנגמרת אחת, אבל כרגע אני מאוהבת בקולגייט הרבל ובוולדה אז אני נשארת איתן ומשתמשת לסירוגין. 3. כן, כל בוקר. 4. הופכת את המברשת שיניים ומקרצפת את הלשון. 5. כשנמאס לי ממנה/כשהיא מתבלה/ כשאני מאבדת/ כשמתחשק לי, זה יוצא אחת לחודשיים לערך. 6. הרבה זמן לא הייתי. אני בת 21 ומעולם לא היו לי חורים, עקירות, תיקוני שיניים ועוד. 7. קולגייט הרבל ו-וולדה 8. אקווהפרש 9. כן, כל ערב.

למעלה