חשוב-בבקשה שימו לב

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifחשוב-בבקשה שימו לב../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

לפני כמה זמן שמתי תמונה שלי בשרשור תמונות. אח"כ שמתי תמונה של אחותי (היא ביקשה שאני אוציא לה את זה ממאגר התמונות שלה). אחרי ככמה שעות באה ילדה, ואמרה: "לא נראה לי שזאת אחותך, כי זה מזכיר לי את בלינדה" או במילים אחרות-היא התחילה להפיל אותי ולהסיט את כולם נגדי. היום, באה עוד ילדה ואמרה בנוגע לתמונה שלי ששמתי: "זאת לא את, זאת חברה שלי דורין" שוב, ניסו להפיל אותי ולהסיט את כולם נגדי. מה שאני מבקשת-זה ממש לא טוב
זה אותו דבר כמו שמישהי (סתם לדוגמה) תבוא ותתחיל להשקיע, לעשות חתיכת מאמר, לראיין כוכב אחד, עם הרבה מאמץ. פתאום מישהו יבוא ויגיד: "לא את עשית את זה, את רמאית, העתקת את זה" ובלה בלה... זה מעליב
אם אתם באמת לא סובלים אותי (או לפחות חלק ממכם) אתם יכולים להגיד לי בפרצוף, אתם יכולים לזרוק אותי מהפורום אבל רק לא בדרך הזאת
כי זאת הדרך הכי פוגעת-להסיט את כולם נגדי שאני אהיה סתם כלבה אחת... ושוב-זה לא העניין שאכפת לי מה את/ה חושב/ת אם אני יפה או לא/אם זאת התמונה שלי או לא, פשוט-זה מאוד פוגע. אפילו אם יש מקרים אחרים שזה נכון-לא צריך להצדיק ולהיות גאים: "איזה יופי! כרגע גיליתי שבטי (סתם זרקתי שם) רימתה אותנו ולא היא כתבה את הבדיחה!" אלא אם 'בטי' באמת רימתה, צריך לסלוח לה איכשהו, כי זה לא כאילו שהיא רצחה מישהו
נ.ב: ל-2 הבנות שניסו להסיט את כולם נגדי-די
זאת התמונה שלי נקודה

lim02

New member
למה את חושבת

שאנשים מסיטים אנשים אחרים נגדך?! את לא מרכז העניינים כולה רשמתי לך פעם אחת שיש הבדל בין התמונה הראשונה של אחותך לבין בלינדה ששמת בתמונה השניה ובתמונה הראשונה ששמת שהיא שלך ילדה אחרת שלא קשורה אליי אמרה שזאת ילדה אחרת והיא מכירה אותה ובואי אני אגיד לך משהו גם חברה שלי מכירה את הילדה הזאת.. אם את שמה תמונות של אחרים ואומרת שהם כאילו שלך יעריכו אותך פחות, לא באתי בכוונה להתחיל לריב איתך וזה אבל את התחלת לריב עם אחרים על זה ואז חושבת שכל העולם נגדך

SiM GirL

New member
הבנתי אותך...

אז עכשיו את אומרת שגם את מכירה את 'דורין הדמיונית'? לפני כמה רגעים חשבתי שאמרת שילדה אחרת טוענת שזה דומה לחברה דמיונית שלה..עכשיו גם לך צצה פתאום חברה דמיונית? מעניין אבל זה לא יפעל מאמי..כי רק פרא אדם מסוגל להשפיל ככה אנשים שלא רצחו אפחד
ומה הקשר לזה שכל העולם סובב סביבי? משעמם לך אז החלטת לעשות 'ניסוי' האם תצליחי להשפיל אותי? ועכשיו את מתחילה גם להסיט את דנדושית? מה יש לך? למה זאת חובתך שכולם ידעו שהתמונה לא שלי (למרות שהתמונה שלי)? למה כאילו אם תחסכי את זה את תמותי? תחשבי רגע ותסבירי לי-למה

מסכימה איתך..

את צודקת,ואני ממש מצטערת שנעשה לך עוול שכזה..מה שעשו לך זו אחת הסיבות למה שאני חושבת:לא צריך לפרסתם תמונות בפורום. זה לא פורום למדידת יופי,ולדוגמנים מתחילים..בשביל זה יש פורומים אחרים,וחבל שאת ואנשים אחרים מפרסמים את התמונות שלכם בפורום של סדרת טלויזיה! זה מה שהכי מרגיז אותי.. ואנשים-תפסיקו להעביר ביקורות שליליות ! לא ייצא לכם מזה כלום,כי אתם גם ככה לא מכירים אחד ת'שני במציאות..אתם נהנים להשפיל אחרים? כאילו ,מה הקטע?! תחשבו על זה... דנדושית

lim02

New member
דנדושית..

אני יודעת מהצד זה נראה מזה מגעיל כל העניין הזה.. אבל קלטי ת'קטע הילדה הזאת באה ושמה תמונה של זמרת יחסית מפורסמת שלא כולם מכירים ואומרת שזו אחותה.. אבל מה? קודם היא שמה תמונה של אחותה.. דבר ראשון היא ממש לא דומה.. ודבר שני איך היא שמה תמונה של מישהי אחרת ואומרת שזו שלה? ועוד רבה עם אנשים על זה? כאילו מה את עד כדי כך צריכה חיזוקים מאחרים שאת שמה תמונה של מישהו אחר? אנשים לא שופטים אותך לפי המראה החיצוני וזה שאת כוסית או לא, לא אומר שאנשים פה בפורום יתיחסו אליך טוב דבר שני היא עוד שמה תמונה של דורין (ילדה אחת...) ואומרת שזו היא, עכשיו הדורין הזאת בתמונה והיא עוד רבה עם כל הפורום שזאת היא בתמונה. ל-סימ גירל: שמעי, שימי תמונה שלך בכיף ואף אחד לא יביא לך ביקורות רעות תאמיני לי, אבל זה לא יפה לקחת תמונה של מישהי אחרת ולומר שזו את, את רוצה שאני אביא לפה את אותה ילדה ונראה אם זו באמת היא או את?..

SiM GirL

New member
תשמעי...

בואי אני אסביר לך משהו-אניטה כתבה מאמר, ובמאמר כתבה דברים לא ממש נכונים שהעיריה לא תורמת וכו' אבל בעצם, העיריה כן תרמה, פשוט אניטה רצתה לזכות בתשומת לב. דני הבין את זה. מה לדעתך דני היה אמור לעשות? א. להתחיל להגיד כל הזמן: "לא נכון, לא נכון!" שיבינו כולם שאניטה מעצבנת וכפוית טובה ב. לא לעשות כלום ג. להגיד פעם אחת לאניטה בשקט שאף אחד לא ישמע במה אניטה טועה, וזהו. התשובה הטובה ביותר היא ג', נכון? והדבר שאת בחרת לעשות זה א', כלומר להתחיל לעשות מזה ביג-דיל בשביל שהפורום יבין עד כמה אני רעה ואת מי רצחתי ומתי.. אם באמת התמונה לא הייתה שלי, והיית שמה לב, היית אומרת לי פעם אחת או שבפרטי או שאיפה שבא לך, בלי לעשות מזה ביג-דיל. אבל את בחרת להזכיר לי את זה כל פעם כשאני שולחת הודעה שקשורה לתמונות אבל לא קשורה לנושא הזה, ואת שקופה-רואים שאו שאת מנסה פשוט לקבל צומיי, או שאת מקנאת בי/לא סובלת אותי, או שאת רוצה להסיט את הפורום נגדי. כנ"ל גם לזאתי שמתלהבת מ'דורין' החברה הדמיונית שלה. נ.ב: התמונה היא שלי
וגם-בואו תתאמצו, תעשו איזה חתיכת הודעה מושקעת, אני אבוא ואגיד שאתן רמאיות מעתיקניות ואזכיר לכן את זה כל פעם שתדברו על מאמרים. בעוד יום כל הפורום, ולא רק אני, יתנפל עליכן. נו מה דעתכן? נחמד או לא? (התכוונתי ל-2 הבנות: לים02 והחברה של 'דורין הדמיונית'
)

SiM GirL

New member
נכון../images/Emo70.gif

ואם התמונה באמת לא שלי? אז מה-תשלחו אותי לכלא? סתם נהנים להשפיל אחרים.. אגב, זאת התמונה שלי, וזה ברור-לים02 הוכיחה לנו את זה בזה שאמרה כמה דברים שהיתהיכולה לחסוך להגיד (כמו-גמני מכירה ילדה כזאת וזאת לא את).. יש לי מסר אחד לכל הפורום: מה יש לכם מלהשפיל? אם התרגזתם על מישהו-יפה! תוציאו ת'עצבים ע"י הדפקות בקיר או משהו, אל תוציאו תעצבים על הבנאדם, כי מה הוא כולה עשה-קצת עלה לכם על הוריד השמאלי האדום-ומה? הוא לא רצח אפחד. גמני מתרגזת על כלמיני שטויות, גם אני מקנאת "אויש היא יותר יפה ממני!" אבל אנלא מתחילה להיות פרחה פאקצה מטומטמת, אני מנסה להחזיק את עצמי בידיים ואם כל הסעיפים מועלים, הגיע הזמן לתת בוקס לספה או להביא כאפה לשולחן או אפילו לבכות! זה כבר יעזור.. יאללה ביי

lim02

New member
לא קראתי הכל

שמעי אין לי כח לריב כבר, תהיי מי שאת רוצה להיות ותריבי עם מי שאת רוצה כל עוד זה לא איתי. למרותש שעדיין הדעה שלי לא השתנתה, תעשי מה שאת רוצה בי

lim02

New member
ולא אמרתי שאני מכירה אותה

אמרתי שחברה שלי מכירה אותה, תקראי בהודעות קודמות

תמיר1991

New member
זהו, מי מסית?

את לא מרכז העניינים, ואת לא קרובה להיות מרכז העניינים. תפנימי את זה. תמיר.

SiM GirL

New member
מה הקשר?

התכוונתי להגיד שלים02 מנסה להסיט אותי אבל אז הבנתי שהיא לא, ולים02, מצטערת, כרגע גיליתי חלאה גדולה וזאת לא את
זאת 'מאוהבת בתומר' הנכבדה.. סורי על ההטרדה

lim02

New member
אף אחד לא חלאה..

לא יודעת מה עשיתם אחד לשני, אבל תאמיני לי שכמו שאני לא רציתי לריב אף אחד לא רוצה.. לפחות אני חושבת ככה

גזניוס

New member
די נו אפשר לחשוב...אז היא טעתה ...

קורה לפעמיים לא? נו מה בנאדם... מה תעשו לה כבר? תעיפו אותה מהפורום?? זכותה להיות פה ולשים תמונות של מי שהיא רוצה היא יודעת אם היא משקרת או לא אז עיזבו אותה בשקט...

את חלאאה!!

זה שאת משקרת פה.. זה לא אשמתי ולא אשמת אף אחד! ועם זאת אחותך .. האממ "אחותך" למה את כ"כ נלחצת שאומרים לך שזאת לא היא?!1? אה...

SiM GirL

New member
מה יש לך?

זאת לא אמורה להיות בעיה שלך גם ככה
לא רצחתי אותך ולא את חבר שלך אז תרגיעי
ו-2 התמונות כן שלי אם יש לך בעיות או שאת מקנאת או שאת פשוט לא סובלת אותי-תגידי לי בפרצוף ותפסיקי לרשום הודעות ולהסיט את כולם נגדי
יאללה גם כן...והתמונות כן שלי ולא טעיתי למי שהיה מוכרח לדעת
פשוט כמה החליטו להסתלבט עליי ואמרו "זה לא שלך" "זה לא של אחותך"
יאללה שיוואו אנשים כמה אפשר

idodo cohen

New member
סימ אני מאמין לך

מרגישים כשמישהו אומר את האמת. אל תתייחסי אל המגעילים האלה. וחוצמזה.. אנשים שימו לב, זאת בהחלט לא בלינדה! תסתכלו בתמונה השנייה של אחותה שהיא שלחה ותבינו שאתם סתם פוגעים. רק מי שלא ממש מכיר את בלינדה וראה רק לעיתים רחוקות את הסדרה שלה יכול להגיד את זה.

למעלה