חשוב-בבקשה שימו לב

עידו דנדושית וכל מי שלא מאמין כנסוו

http://www.tipo.co.il/zone/catinfo.asp?Page=2&zone=94140261470264&mcat=3 רואים תאתר??. כנסו עליו... תראו תמונה 41 !! ותראו את "אחות" של SUM GIEL וקוראים לה בלינדה היא זמרתת ושקחנית מאוד מוכשרת ומצליחה במקסיקו אז חמודים אני אומרת אמת!! היא משקרתת!! והנה הוכחה הכי טובה שיש!!

idodo cohen

New member
ברור לי שאת באמת חושבת שאת צודקת

אבל איזה אינטרס יהיה לסימ גירל לעשות דבר כזה.? חוצמזה, אני לא זיהיתי בכלל את הילדה שבתמונה כבלינדה. אם לא הייתי רואה שאתם אומרים ככה, הייתי חושב שהיא דומה לה בלבד.

idodo cohen

New member
ואיי עכשיו כשהסתכלתי!

באתר של בלינדה יש באמת תמונה כזאת...! משונה...

מה זה פה? כדאי לכולם לקרוא .....

תגידו לי חזרתם לכיתה ו'? על מה אתם מתווכחים בפורום ? אף אחד לא מנסה להסיט אף אחד את חייה בסרט שכולם נגדך תאמיני לי הפורום הזה גוזל לכולם פה אולי 10 דקות מכל היום ולאף אחד באמת לא אכפת ממך או מכל אחד אחר פה, אנחנו רק פה כדי לדבר על הסדרה ועם השחקנים .. וחוץ מזה לכל השאר אז מה אם היא שמה תמונה לא שלה... יגיע היום שמישהו יתכתב איתה כי היא כוסית ואז הוא ירצה לפגוש אותה ואז הפשלה תהיה רק שלה.. תשימי תמונות לא שלכם אני לא מבינה מה זה עוזר לכם באמת... ואנחנו לא בכיתה ו', ואין פה הסטות..... זה ממש ילדותי ומפגר כל השיחה הזאתי.. תמונה שלך לא שלך- זה לא מעניין אף אחד הבן אדם היחיד שיש לו זכות להתעצבן זאת הבחורה ששמו את התמונה שלה... הרבה אנשים שולחים את התמונות שלי ואומרים שזה הם אז אני מכירה את ההרגשה..... ולכל מי שמתעצבן וחושב שהיא מתלהבת תחזרו למציאות אתם רק בפורום .. שתתלהב עד מחר אני אוהבת את כולכם וסים גירל שלא תחשבי שאני שונאת אותך או באה נגדך.. אין לי שום בעיות איתך שימי על כולם זין שיחשבו מה שהם רוצים

SiM GirL

New member
על 2 תמונות:

תמונה שלי ותמונה שאחותי 'ציוותה' (חחח היא עקשנית) שאני אשים בפורום..חוצמזה אם זאת באמת תמונה של בלינדה אז אני מצטערת-אני הולכת עכשיו להחטיף לאחותי
אבל נכון זה באמת היה נראה כמו אחותי? היא עכשיו הולכת לחטוף ממני..חחח...

פסטיבל היין

אני לא הופעתי היתי בצילומים בחו"ל אבל הלהקה שלי הופיעה שמה !!! למה ?

כי ראיתי אתכם ו....................

אמרת שאתם אלופות הארץ באירובי ואמרו את זה שם אז חיברתי...! איזה צילומים בחול?!

אה מגניב

הבנתי סבבה בקיצור אני בדיוק זזה לסטודיו יש לי אימון עד מאוחר.. . ביי מותק

idodo cohen

New member
הו הנה הפיוס הדביק הגיע..

חח ובאמת זה מסתדר עכשיו.. כי 2 התמונות של אחותך בכלל לא היו דומות אחת לשנייה....

אבל זה לא יפה..

התמונה לא שלך! כן? או שהיא שלך? אוףף אני מבולבלת! תסבירו לי בתכלס-של מי התמונה ומה קרה?

dementer

New member
אבל זאת באמת בלינדה

ראיתי פעם את התמונה הזאת... לא שאני (חס וחלילה) מעריצה את בלינדה או משהו... וקצת הגזמת, אף אחד לא ניסה להסיט אף אחד נגדך...

עזביי..

אם את יודעת שזה תמונה שלך אז מה אכפת לך מה אחרים אומרים?!?! אל תקשיבי להם!! אם את יודעת שזאת את אז אל תתיחסי למה שאומרים!! ולא הבנתי איך הם בידיוק מסיטות את כולם נגדך?? שמת תמונה והם לא חושבות שזאת את?? אז מה אכפת לאנשים שהם לא חושבות שזאת את??

אגמוש 228

New member
אאא

היי אני אגם אני חדשה בפורום אז אני לא שונאת אותך בובה ותגידי לי מי התחיל איתך אני כבר יטפל בו!!!

למעלה