חשיפה: רנין בולוס פורשת מאח הגדול

d a n 6

New member
כל אחד ודעתו

לדעתי היא צבועה..היא בעצמה אמרה שהיא לא תינשא ליהודי היא דו פרצופית ומלכלת על אחרים מאחורי הגב והאמת היא שהיא מלאה בשנאה שאוכלת אותה מבפנים

בהחלט כל אחד ונדעה שלו אבל

יש בה איזה דבר שאתה רוצה לראות אותה עוד לדעת עוד לא יודע איך להסביר

Princess Galush

New member
והאחרים אמרו שלא ינשאו לערבי

הם ניהלו דיון שלם על זה, והיא אמרה שהתרבויות שונות, זה יצור קושי ובלבול אצל הילדים וזה לא מתקבל ע"י כולם וכו'. למה להוציא אותה גזענית? ליהודי מותר להגיד שלא ינשא לערבי ולערבי לא?

d a n 6

New member
הם לא אמרו שלא

הם אמרו שאולי וזה תלוי בהרבה דברים מי שפוסלת ישר ולא משנה מאיזו סיבה היא גזענית

איתי בל

New member
היא אמרה אותו דבר

היא אמרה שעדיף שלא כי בשביל מה כל הבלגן ובצדק וככה כולם אמרו.... ומעטים האנשים בארץ שיראו בחורה יהודיה עם בחור ערבי ולא יעשו פרצוף במקרה הטוב או יבעטו להם בפרצוף במקרה הרע לפסול אפשר כל מיני סיבות יש סיבות גזעניות ויש שלא אני בתור באר שבעי לא הייתי מתחתן עם או יוצא עם מישהי שגרה בחיפה כי זה פאקינג רחוק ואני לא עור לגור שם ומתקשה להאמין שהיא תעבור לגור פה אני לא פוסל על הסף וברור כשאתה מאוהב אתה כבר מאוהב ולא יעזור לך כלום אבל אתה מנסה להגיע לנוחות מסוימת למצוא בנאדם שמתאים לך ולאיך שאתה חי והבדלי דת אלו הבדלים מאוד גדולים בעולמנו אתה סתם עושה לה חיים קשים כולם שם הגיעו לאותה מסקנה ודיברו אותו דבר היא לא רוצה להתחתן עם יהודי לא כי היא שונאת יהודים כי פשוט לא בא לה להילחם בכל העולם ובצדק...

יהיה חבל מאד אם היא תפרוש

אבל האמת חייבת להאמר - מכל הקבוצה היא היחידה עם אינטיליגנציה גבוהה היא עולה בכמה רמות על הרמה האיטילוקטואלית של כל הקבוצה. היא פשוט לא מאמינה למשמע אוזניה כמה שהרמה נמוכה. זה שהיא הגדירה אותם באנגלית nerow minded שפרושו המילולי "מוח צר" - ולא התכוונה דווקא ליוסי אשר ועינב שהרמה שלהם לא רק שואפת לאפס - אלא שהם שייכים "לתת רמה". אין ספק, שהיא חשבה שתצטרך להתמודד מול ישראלים ברמה אינטלקוטואלית ומה שהביאו לה זה זיבורית, סנובית, מתנשאת. וזה מה ששבר אותה. זה גם מה שצריך להדליק אור אדום אצל כולם - הסטיגמה נגד הערבים!

נכון

זה מה שאני אומר רנין ברמה ענקית יש לה ראש יותר מכל אחד אחר שם אני מקווה שהיא לא תפרוש מצפה לפחות לראות אותה בשלישית הגמר

ובאמת צריך לשבור את הסטיגמה נגד הערבים

כי חלאס הם אנשים כמוני וכמו כל אחד אחר

ShukyD

New member
אז שתבוא לשם בתור בנאדם

אמרתי כבר היא הרבה מעבר למוצא ולדעות הפוליטיות שלה שתביא מה שיש בה מעבר לזה כבר נמאס לי לשמוע את הקול שלה ולראות את הפרצוף שלה

על זה הם מדברים איתה ../images/Emo88.gif

זה כמו אשר הדתי ידברו איתו על דת ערבי ידברו איתו על מה שקשור לזה ככה זה אצלנו ובכל מקום אחר

ShukyD

New member
מה פתאום!

אשר הוא שם בנאדם כמו כולם ואשר מדבר על הדת בקלילות ובסבבה אז מדי פעם זה עולה אבל לא כל דיון יהיה על דת ומוצא כמו עם רנין היא מביאה את זה איתה היא מביאה את זה ממנה היא מביאה את זה ומתלוננת אח,כ שבכל מקום שהיא נמצאת מדברים על זה. זה ממנה בא, היא לא מבינה את זה. זה לא שמדברים איתה על זה, מדברים איתה על הכל. אבל יש משהו בדברים שלה כי יש באמת כמה אנשים שרק מעלים את זה ישר <לא אשר ויוסי כמו שכולם טוענים פה> אפילו בצורה החיובית למשל לאון על הריקודי בטן ושואלים אותה דברים בערבית וכאלה אז זה ללמוד תרבות אבל זה כמו שהיא אומרת שיש את האלה שאורמים יש לי חבר ערבי והוא בעצם השיפוצניק אז יש כאלה שכל כך מתעקשים לקבל אותה בתור ערביה שהם שוכחים להתייחס אליה בתור בנאדם אבל היא לא נקיה מזה, גם היא מביאה את זה על עצמה.

איתי בל

New member
אחי היא באה מפוחדת מהבית

אין לה משפחה או אפילו עם תומך בכך שהיא שם היא הייתה בטח מתה שבעם שלה יהיה תוכנית טלוויזיה כזו או שאבא שלה ישתתף איתה בתוכנית! היא עברה את הדברים האלה והפחדים האלה הרבה לפני שהתחילה התוכנית כל דבר שעובר וקורה שם היא חושבת איך זה מתקבל בבית גם אם היא לא נמצאת כרגע בתמונה הזו כל דבר שקורה שם היא חושבת על ההשלכות של זה אחר כך אין לך מושג מה עובר עליה ומה עבר עליה אין לך מושג כמה זה קשה בשבילה בפרט וכמה זה קשה בכללי וכן זה התחיל הרבה לפני זה יש דוגמניות ערביות שפרשו מתחרויות יופי מאותו הפחד וזה לא תוכנית ריאליטי ולא כלום רק מהלחץ ופחד שירצחו אותה וכאלה הן פורשות אז לה יש גם תוכנית על הראש ומצלמה בפנים וכשהיא תצא משם יהיה לה עוד כמה שלא מצליחים להבין אותה כמוך על הגב אז וואלה יש פה משקל שלא אתה ותכלס גם לא אני מבין אז אני לא רואה טעם לדחוף את האף שלנו כי סך הכל מדובר פה בבנאדם שקשה לה לא טוב לה ובאמת למה שתסבול סתם במיליון היא כבר לא תזכה

ShukyD

New member
אז היא באה מהסיבות הלא נכונות

מהפכה היא כבר לא תיצור והיא סתם אוכלת על זה סרטים אז אם תשים את החוויה והכיף בצד מה יצא לך מזה? בנאדם מתוסכל וממורמר שבא מהסיבות הלא נכונות

למעלה