חשיפה: רנין בולוס פורשת מאח הגדול

איתי בל

New member
אתה לא יודע מה הסיבות שגרמו לה לבוא

לא נראה לי גם שהיא באה כדי לשנות את העולם... לא נראה לי שהיא רוצה סביר להניח שהיא בסך הכל רוצה לחיות את חייה קיוותה שהיא תעבור את הדבר הזה בשלום שלא יהיה לה קשה להיות שם בווילה הזו זה קשה לכל אחד... אין להם טלוויזיה מחשב פלאפון אפשרות לצאת מחוץ לגינה הזו אפשר להשתגע היא באה בחשש שהמשפחה לא תקבל את זה וקיוותה לעבור את זה בשלום אבל היא לא יודעת איך בחוץ העולם מקבל את כל זה והיא חוששת וכנראה מגלה שזה לא מה שהיא חשבה שזה ועכשיו מתחרטת וזה לגיטימי וזה מותר ואם לא טוב לה שם באמת שתלך זה בסדר... אני לא חושב שזו סיבה לאהוב או לשנוא אותה או לבקר אותה ואני בטוח שכולם יגיעו לזה במוקדם או במאוחר זו לא כזו חוויה עד עכשיו וכמה שלנו משעמם תכלס לראות את זה להם לא כזה מעניין לחוות את זה וואלה הם התחילו לעשות התערבויות מטופשות ולשיר שירים ומעשנים טונות של סיגריות רק כדי להרוג את הזמן

איתי בל

New member
היא לא תזכה

היא פשוט... לא מספיק רוצה וואלה כדי לשרוד מאה יום והכל צריך לרצות צריך לשרוד צריך לא לראות בעיניים לא עבר שבוע והיא כבר לא שמה זין על המיליון ולא על כלום אם היא תחליט להישאר אז היא יכולה לשרוד קצת או אפילו הרבה אבל לא מיליון אז אני אומר לפחות שיהיה לה טוב וכיף... גם אם היא כן רוצה עדיין את המיליון גם אז אני אומר עדיין אל על חשבון שיהיה לה טוב וכיף ואם לא כיף לה בשביל מה... ואם היא יכולה למצוא את הכיף שבדבר אז אחלה

ny22

New member
מנהל
../images/Emo45.gif

אני גם מקווה שהיא לא תפרוש ותישאר עד הגמר..

ShukyD

New member
הביאו לה ישראלים שאיתם צריכים לדבר

ה"אליטה" ה"אינטלקטואלית" כבר מזמן תומכים בערבים ובטרור מי שצריך לדבר ולשכנע זה העמך, פשוטי העם אם תרצי. רנין יכולה להגיד מה שהיא רוצה עד מחר, ברגע שהיא אמרה "ואני לא" היא פסלה כל דבר טוב שהיה לחשוב עליה. היא באה מנקודת מבט מתנשאת, ציפתה להתנצחויות ברמה אינטלקטואלית.. כפרה, פה זה לא לונדון, כאן זה שכונה נטו ולא יעבדו עוואנטות של פרופסורים ותואר באוקספורד. זו הבעיה שבנאדם עולה יותר מדי למעלה הוא שוכח איך להתמודד עם האנשים שבאמת צריך להתמודד איתם.

את טועה

זה להכנס למקום שאתה לא רגיל אתה חי במקום שלך עם אנשים שלך (ברמה שלך) אתה רגיל לזה להכנס למקום כזה בטוח יגרום לה למשבר

ShukyD

New member
מה היא ציפתה שיהיו שם ערבים?

שיהיו שם פעילי שמאל שוחרי שלום כמו ביישוב שלה? זה כל העניין בלייצג מקום מסויים <שזו המטרה שאיתה היא באה> לשכנע סוגים שונים של אוכלוסיה. לא מתאים לה? לא רגיל לה? שתשב בשקט ותהיה בנאדם בובליל באה מעיירת ערסים באשדוד יוסי הערס מסתדר עם ערן האשכנזי ערן ההומופוב מסתדר עם לאון ההומו כל הערסים והאשנכזים מסתדרים ביחד והם לא רגילים לזה אבל לומדים להכיר בנאדם ובאים בראש פתוח היא הייתה כל כך נעולה ואני מבין מאיפה זה מגיע זו תכונה של אנשים שהם כן איכותיים וכן אינטיליגנטים אבל הם פשוט צריכים לשים לב לזה ולפתוח ראש

ny22

New member
מנהל
האמת, לא ממש ידעתי את זה

אבל זה בכלל לא מפתיע אותי...

ny22

New member
מנהל
כן... ככה בעיקרון זה אמור להיות...

שהפעם הראשונה שהם פוגשים אחד את השני זה בוילה. ככה שזה יוצא שאנחנו רואים אותם פוגשים אחד את השני בפעם הראושנה (כן, הם הכירו אחד את השני באותו זמן שאנחנו הכרנו אותם). אלא אם היה איזה משהו לפני של ההפקה (שבעיקרון לא אמור להיות)... (אי אפשר לדעת...)

אבל אני חושב ש..

יש את הפרומו שכולם עוברים כזה באיזה מסדרון בטוח כבר הכירו שם הפרומו לפני תחילת התוכנית

שתפרוש בשיא - מספיק עם הפיהוקים שלה בליל שישי

ובאמת בעיה גדולה לטעון את המשדר של אשר. יאללה ברררה.

זה עדיין מוקדם מידי להמר

אבל לי ניראה, למרות האנטיגוניזם כלפיו כרגע ששי דווקא ישרוד.

u r a n i a

New member
כבר שלישיית גמר ? זה עוד לא התחיל

בוא נכיר קודם את האנשים, לאט לאט.

למעלה