טופיק ראשון בפורום

mishmesh

New member
../images/Emo41.gif טופיק ראשון בפורום ../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

לנה לאנג לא מושלמת *יותר-מדי*
זאת אומרת, אפילו ללויס-ליין היו מגרעות(והרבה...)... לויס הייתה חטטנית, מעצבנת לפעמים, עקשנית וכל מיני דברים אחרים, אבל ללנה אין את התכונות האלה והיא יותר מדי טובה. התסריטאים כל-כך רוצים להפוך אותה לטובה ומושלמת, שהם עשו אותה יותר מדי מושלמת... מה אתם חושבים

angel of Death

New member
אני אישית שונאת אותה

את לנה כמובן.... היא באמת מושלמת מידי. עדינה, נחמדה, יפה (או שלא
) כולם אוהבים אותה, כולם רוצים אותה. מה זה הטימטום הזה זה כמו כפילה של עופרה מ"לגעת בעופרה"

mishmesh

New member
"לגעת בעופרה" ../images/Emo35.gif חחחחח...

והיא דווקא כן יפה...

Iris cream

New member
לנה היא כאילו משהו נשגב...חלום ...

היא החלום של קלארק, ובגלל זה היא כל כך מושלמת. אני אישית חושבת שלויס ליין היא לא אחרת מקלואי....שתיהן עיתונאיות חטטניות, ולכן מסתבר מכך שבוד זמן מה קלארק יראה את קלואי האמיתית ושניהם יהיו חברים... חוץ מזה, יש בלנה משהו שמעצבן אותי....אמוד...ואני לא יודעת מה. העיניים אולי?

angel of Death

New member
לא נראה לי כי...

לויס לא הכירה את קלארק כשהוא היה ביום הראשון בעבודה. מי שראה את הסידרה אולי זוכר שהיא אפילו לא רצתה אותו כשותף שלה...

זהו שבפרקים הראשונים

לנה נראתה לי כמו בובת ברבי מהלכת עם 2 מילים, שהתפקיד שלה זה לסובב לקלארק וויטני את הראש... אבל אח"כ התפקיד שלה התרחב קצת וגרם לי לראות שיש לה קצת אופי מעבר ליופי...

Ophel McNeil

New member
גם לדעתי.

בכלל, אף פעם לא אהבתי את הדמויות האלה שצועקות - "אני לא אמיתית! אני תסריט!" תמיד שנאתי את הדמויות שהן כל כך נכונות, כל כך טובות, כל כך מושלמות (*שיעול*פייג´ ממכושפות*שיעול* - אם כי אותה אני ממש לא שונאת). למשל, הידידה הבלונדינית ההיא של קלארק (מצטערת, שמות זה לא הצד החזר שלי
), כל כך הרבה יותר מתוקה, וכל כך הרבה יותר אמיתית.... אותה אני אוהבת! וגם כי יש לה חסרונות (פרנויה קטלנית, למשל). אבל עדיין, כל אחת עדיפה מלויס ליין. החטטנית, האדיוטית, חולת השליטה המתעללת הזאת יכולה להקפיץ לי את לחץ הדם רק ממחשבה עליה!

לידידה הבלונדינית קוראים קלואי

וגם אני חולה עליה! היא שוברת את הסטיגמה של הבלונדיניות הטיפשות... אה ו...
ס פ ו י ל ר ס פ י י ס
קראתי איפשהו שקלואי תידלק על קלארק לקראת סוף העונה הראשונה (נראה לי ב-121)- מישהו יכול להרחיב בדבר?

mishmesh

New member
../images/Emo58.gif רציני ../images/Emo70.gif ../images/Emo58.gif

אכן בעתיד קלארק וקלואי מתאהבים והם אף הופכים לחברים.

angel of Death

New member
בכל אופן אני לא מחחבת אותה אבל...

אין לי שום דבר ממשי נגד העובדה שהיא חייה
אהה מה דעתכם על החתימה שלי בחצי שעה האחרונה עבדתי עליה!!

Charmed 4ever.

New member
לדעתי.. אכן לאנה מושלמת מדי

אני חושבת שקלואי חמודה אבל אני לא יודעת אם אני רוצה שהיא וקלארק יהיו ביחד.....

Nagini Potter

New member
בסוף? כבר עכשיו, לא?

לא רואים את זה כל הזמן, אבל היה פרק אחד שהיא ממש נראתה מאוהבת בו...... למשל שהם דיברו, ואז אחרי שהוא הלך בפתאומיות היא המשיכה לבהות באויר בחלומיות כזאת ונאנחה....... והיה פרק עם כאלה שיכולים לגרום לך לעשות מה שהם רוצים, אז הוא גרם לה לנשק את קלארק, ולפני זה הוא אמר לה משהו כמו "את דלוקה על קלארק כבר הרבה זמן אבל אין לך אומץ להראות לו את זה", ולא היה ברור אם הוא גורם לה להדלק עליו או שהוא מבהיר עובדה קיימת....... בקיצור - יש להם סיכוי טוב יחד, והיא דוקא עדיפה מלאנה, למרות שאני דוקא לא שונאת אותה...... Nagini Potter

mishmesh

New member
../images/Emo58.gif מעליי ../images/Emo70.gif

יעל, אני מניח ששכחת וזה לא בכוונה-אבל פעם הבאה להזהיר בספוילר

Nagini Potter

New member
מצטערת.....

לא החשבתי את זה לספוילר, כי לא אמרתי משהו מהעתיד, רק הסקתי מסקנות ממה שכבר היה........ Nagini Potter

mishmesh

New member
../images/Emo58.gif אבל מי שקורא את הודעתך

יכול להבין ממנה שבעתיד קלארק וקלואי מתאהבים...

angel of Death

New member
נו אבל זה לא ברור ש....

בסופו של דבר לאנה וקלארק יהיו ביחד.... זאת אומרת כולנו מכירים את הסוף שהוא מתחתן עם לויס.
אבל לויס לא נמצאת פה כך שבסופו של דבר לפני שהוא יעבור למטרופוליס הוא יהיה עם לאנה. ואחר כך הם יפרדו בגלל סיבה לא מוסברת (אולי היא תמות ?
) והכל יהיה טוב יותר...

angel of Death

New member
תיקון טעות

לאחר ששוב קרעתי את ההודעות בפורום החדש שלנו שעוד כמה שעות נחגוג לו יום שלם... אז ככה: כן כן קלארק יהיה סוף עם קלואי. אבל בכל מקרה הם יפרדו בסוף... אהה כן והוא יהיה גם חבר של לאנה.. זה פשוט דורש!

למעלה