טריוויה מספר 1

1Reebok

New member
../images/Emo41.gifטריוויה מספר 1

חמש שאלות טריוויה קצרצרות על ערן צור: 1.מהו מקום לידתו של ערן צור? 2.למה נבחר דווקא התאריך ב' בכסלו? 3.על מה נכתב השיר "לילות של ירח מלא"? 4.מה הקשר בין ערן צור לשיר "מחבואים" של טאטו? (תשובה לגיטימית בבקשה
) 5.מתי לראשונה ערן צור ביצע את השיר "לילות של ירח מלא"?

ben4ever

New member
יותר מדי קל בנאדם../images/Emo3.gif

אבל אני לא אהרוס...ניתן לאחרים לענות

1Reebok

New member
תענה תענה

מקבלים על זה נקודות ובסוף איזה פרס, כנראה סוכריה-על-מקל.

d s d s

New member
לא נכון

אני שומעת את ערן מגיל 15 (אני בת 23) והייתי בהרבה הופעות ואין לי מושג מה התשובות...

שלמונזה

New member
אני רוצה לענות ../images/Emo88.gif../images/Emo168.gif

על שאלה 4... - בדיסק רשום שערן כתב והלחין את השיר, שזה בעצם טעות. אלרונה דניאל כתבה והלחינה את השיר [ושיר מקסים
רק לא בבציוע של EXIT
]

yavin

New member
אני גם לא אגלה

יש את הכל במומה חח :] רמז דק עבה :]

mehashefa

New member
טוב, אז ככה!

1. מקום לידתו של ערן צור: קריית ביאליק 2. למה ב' בכסלו:פעם באיזה הופעה אחת הוא סיפר משהו שהוא בדיוק קרא עיתון שהיה בו כתוב נדמה לי משהו שקשור להתאבדות והתאריך שם היה כ"ב בכסלו. אבל אני לא סגורה על כלום! 3. לילות של ירח מלא נכתב על: אין לי שמץ של מושג!!!! 4. הקשר בין ערן צור לשיר מחבואים: רק מה שאמרו לפני בקשר לרישום בדיסק שיש שם טעות... 5. הביצוע הראשון של ערן צור ל"לילות של ירח מלא": ערן הקליט את השיר בביצוע אקוסטי עוד ב5/5/99 עבור התוכנית "מוסיקה היום" של גלי-צה"ל. יום טוב לכולכם :) (או לילה טוב..)

1Reebok

New member
../images/Emo41.gifולהלן התשובות

1.מקום לידתו של ערן צור: קריית ביאליק 2.ערן צור כתב את השיר ב-ח' בכסלו, אך שינה את התאריך ל-ב' בכסלו כי המספר 2 ביהדות מסמל הרבה. 3.לילות של ירח מלא נכתב על אהבה לא ממומשת. 4.אין שום קשר בין ערן לשיר מחבואים (חוץ מהשתתפותו בלהקה), והכיתוב שהוא כתב והלחין את השיר בדיסק מוטעה. 5.ערן ביצע בפומבי בפעם הראשונה את לילות של ירח מלא ב5.5.99 והניקוד: רותם - 2 נקודות יפית - 1 נקודות בימים הקרובים אני אפרסם עוד טריוויה כזאת.

למעלה