טריוויה מספר 3

1Reebok

New member
../images/Emo41.gifטריוויה מספר 3

1.על מה נכתב השיר "פרח שחור"? 2.מה נוהג ערן צור להוסיף בהופעותיו לשיר "נשים כותבות שירה" שאינו חלק מהשיר באלבום? 3.לערן צור היה שיער ארוך בימי לימודיו בבית הספר, ומנהל בית הספר לא רעה זאת בעין יפה. מה המנהל נהג לומר לערן על מנת להרגיז אותו? 4.על איזו מחלה נכתב השיר "עד תודבר המחלה"? 5.באיזה אלבום היה ערן שותף בעיבודו?

שלמונזה

New member
אני עונה ../images/Emo88.gif../images/Emo168.gif

1. לא זוכרת 2. אם אני לא טועה בנשים כותבות שירה הוא מכניס גם את עדות 3. פילוסוף בלי רגליים? אבל זה המורה שלו כינה אותו
לא יודעת 4. איידס 5. הכוונה לדיסק של בלאגן?

שלמונזה

New member
האמממממ ../images/Emo168.gif

לגבי המנהל: הוא היה אומר לו על השיער "לא יאומן כי יסופר"
לגבי פרח שחור: הוא נכתב על שיר אחר של ערן והדרך בה הוא חי בין כל השירים. [עשיתי שעורי בית
]

mehashefa

New member
בטירוף עשית שיעורי ../images/Emo82.gif

לא השארת לי מקום לשום תשובה

שלמונזה

New member
../images/Emo6.gif אני רוצה נקודות ../images/Emo88.gif../images/Emo168.gif

מנהלת הפורום ויש לי רק נקודה אחת בנתיים

mehashefa

New member
ככה...

מנסה לעקוף אותי וכל זה רק בגלל שקמת יותר מוקדם ממני ביום שישי בבוקר?!?... בושה!

1Reebok

New member
היא כן השאירה ../images/Emo13.gif

אולי יפית אמרה "גן עדן עירוני", אבל אני לא יודע אם זה נכון, וזה לא האחד שהתכוונתי אליו. רותם - 4 נקודות נדב - 2 נקודות יפית - 5 נקודות

1Reebok

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifטריוויה מספר 4

1.איזה שירים של ערן מבוצעים ביחד עם קורין? 2.איזה שיר של יונה וולך שערן קשור אליו לא נמצא באלבום "אתה חברה שלי"? 3.איזה סיפור של ערן צור פורסם בידיעות אחרונות? 4.מתוך אילו ספרים ערן צור מצטט בספרו "בית אשמן"? 5.איזה קאבר בוצע על ידי להקת "טאטו"? ובנוסף השאלה שלא נענתה בטריוויה הקודמת: 6.איזה אלבום ערן צור היה שותף בעיבודו?

שלמונזה

New member
אוקי עונה חלקית ../images/Emo122.gif../images/Emo168.gif

1. תמונה אימפרסיוניסטית, עלבון [קולות], נשים כותבות שירה, חנוך מחנך [קולות], גם באלבום עיוור בלב ים ותכלית בתחתית היא עושה קולות מכיוון שאין לי את אתה חברה שלי אני אנחש שהשיר שהיא שרה שם זה שקט. 2. לא יודעת 3. אני מנחשת... חיבוק בכתב? 4. אני צריכה לבדוק 5. חוזה לך ברח של אושיק לוי, לא מחשיבה שירים של ערן צור שהם עשו [ובכל אופן, נשים כותבות שירה, פרפרי תעתוע, רטוב וחם] 6. דיסק של קורין אלאל אולי חברים שרים קורין?

1Reebok

New member
טוב...

עדיף לא לנחש.. קולות לא נחשב, אני מדבר על דואטים. 1.היא לא שרה את שקט, וגם לא משתתפת בו, התשובה הנוכחית שלך נפסלת
3.נכון, חיבוק בכתב. 4.זאת לא התשובה Oo 5.הם גם ביצעו את כרמלה גרוס ואגנר. בזמן הלהקה טאטו כרמלה גרוס ואגנר עוד לא היתה, וכל השירים היו שירים של טאטו, נטו. את מקבלת נקודה. 6.לא נכון.

1Reebok

New member
לא שמתי לב ש-3 זה היה גם ניחוש..

השאלה והתשובה נפסלות.

שלמונזה

New member
אני מוחה ../images/Emo88.gif../images/Emo168.gif

זה שניחשתי לא אומר כלום, העניין הוא שאמרתי את התשובה הנכונה. פעם הבאה אני פשוט לא אענה בכלל

mehashefa

New member
שאלה 1 - תוספות

כשזה עמוק (יש לי את זה מאיזה הופעה ממש מזמן...) ומהדיסק "אתה חברה שלי" - + "וזה לא מה ש" + "בעיות זהות" + "שם יש" זהו...

שלמונזה

New member
כשזה עמוק זה לא שיר של ערן ../images/Emo168.gif

זה הראשון שחשבתי עליו אבל זה שיר של קורין

למעלה