יאללה, ממשיכים להצביע!!!!

../images/Emo206.gifהחל מהשבוע../images/Emo124.gif

ניתן להצביע במצעד של רשת ג לשירים רכבת באירופה של קרן ונס של אמיר פיי גוטמן בנוסף לשיר תראי עכשיו של שרון חזיז. רכבת באירופה-קרן פלס מספר 33 נס-אמיר פיי גוטמן מספר 4 תראי עכשיו-שרון חזיז מספר 39
ניתן לדרג למצעד זה רק בין ימי חמישי מהצהריים ועד יום שני. חפשו את המצעד "מקום בצמרת"ודרגו

DoLi it is Me

New member
מה קרה

ניהנו הפורום של מירי? שתקפוץ לי לא מצביעה לה רק קרן! [קצת מעוצבנת אחרי המשחק ]

נעה 124

New member
לא נהינו הפורום של מירי....

אלא הפורום של איתי פרל למרות שיש פה אולי ארבעה אנשים שמסכימים עם זה. ואני מצביעה לשיר הזה לא כי איתי כתב אותו (אני בוחרת להתעלם מזה שזה כבר לא פורום לזמרת מוכשרת אלא לזוג חברים) אלא כי הוא שיר יפה ואני כל כך אוהבת את מירי

המצעד העברי-29-03-07-רדיו אמצע הדרך

שם השיר מבצע מקום הלילה יעבור ifty 1 בשבילך נוצרתי אייל גולן 2 ממי מירי מסיקה 3 ולמרות בעז שרעבי 4 עלייך ועליי שרית חדד 5 רוצה בנות חובבי ציון 6 הכאב הזה עברי לידר ונינט טייב 7 מצחיק מידי יהודה סעדו 8 אשם סינרגיה 9 כשתבוא אהבה יהודית רביץ 10 תראי עכשיו שרון חזיז 11 כמו גלים ברוח מורן קריתי 12 מכונת השירים הגדולה חמי רודנר 13 לא חוזרת אור סיבוני 14 שיר שמח אבי עברי 15 מתעורר מחדש לירון לב 16 נס אמיר פיי גוטמן 17 רכבת באירופה קרן פלס 18 את היחידה ניסים מרי 19 חתונה אתנית ערן ינקו וישראל ענבר 20 אישה יפה פיני חדד 21 אליה דין דין אביב 22 זוחל בשקט טל גפני 23 בין הצלילים מוש בן ארי 24 זאת לא אהבה מומי לוי 25 לנוע איילה אינגדשט 26 לילה של חורף סידי 27 חום ליבי מירי בוקעי 28 בא-לו אילן שמחי וצביקה אברהם 29 ג'וני אריק ברמן 30 הפינה לשיפוטכם הבוקר יאיר שירה גבריאלוב 31 אהבה בעולמך גלעד 32 ניצמדנו שלמה ארצי 33 עד אלייך סינרגיה 34 שקיעות רז חדד 35 ממשיך במרדף יהודה סעדו 36

למעלה