יום שלישי היום, זה אומר - פרק

svety

New member
שוב שאלות לא הוגנות!!

מה נסגר... השאלות של זורנזון יותר קלות מהשאלות של שגיא... וככה היה גם עם השאלות של הבנות... זה ממש מעצבן!!

matanbil

New member
אז אני לא היחיד שחושב שהשאלות מוטות

פעם קודמת היה חשוב להשאיר את אלכס וליטל כי הם מצחיקים עכשיו השאירו את זורנזון ואיב כי היא חדשה ולא רצו לתת להם להעיף אותה מהר השאלות שונות ברמות שלהן בצורה מסריחה

is00

New member
ואיך מטים אותן?

אם הבחירה של השאלות שרירותית ונעשית על ידי המתחרים...איך מטים את השאלות?

matanbil

New member
המשך

יכולים לשים בכל הפתקים את כל השאלות ואז המנחה בוחר בעצמו מה לשאול

is00

New member
אתה באמת מאמין לזה?

אתה באמת מאמין שיש על כל פתק מספיק מקום לכל השאלות, כולל לשאלות האמריקאיות? קשה לי להאמין לזה... אלא אם השאלות נכתבות ממש בקטן... חוץ מזה,אני אקשה עליך... אם הם באמת רצו להשאיר את זורנזון ואיב והשאלות אכן היו מוטות... לא היה קל יותר "להעיף" את שגיא אחרי התשובה שלו לשאלה הראשונה ש... לא היתה ממש מדוייקת(טוב, לא נכונה), אבל פיני קיבל אותה בכל זאת? למה משכו את זה לשאלה האחרונה? היה פשוט יותר "לסגור את הבאסטה" אחרי זה, כי בכל מקרה איב וזורנזון ניצחו. אגב, אם יורשה לי להגיד...נראה לי שאיב הרבה יותר חכמה ממה שחושבים.

Thumpers

New member
יש לו אוזנייה

הוא פשוט מקבל את השאלות ברגע שהמשתתף בוחר את מספר השאלה. הכרטיסיות ריקות.

מה היה קורה אם חופית ואלכס היו ביחד?

גם שפת אם משותפת לא תביא לטיפה של תקשורת... חחחח זה משעשע לדמיין חילופי זוגות. [מהמרת ששגיא ולימור עפים]

mupro

New member
מותר לדבר כאן על האח הגדול ?

עכשיו בבלוג המעריצים של האח הגדול בבלוגר - 2 סקרים חדשים ומגוון עידכונים נוספים http://bigbro-il.blogspot.com בסקר הראשון - החתיך של הוילה - מוביל עתי בבטחה בסקר השני - הכוסית ... מאבק צמוד בין סיון המוח לבין נופר

דעות

אור אולי נראה כמו בנאדם טוב אבל אני לא סובלת אותו ועם ההומור השחור והדבילי שלו לענבל יש שפתיים מזעזעות ואני במקומה הייתי קוברת את עצמי. ניתוח לא מוצלח .. לימור ושגיא היו מקסימים.. חבל שעזבו וליטל.. מחממת לי את הלב

למעלה